lost connection

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem schwestka007, 10/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. CHUDINKA-CZ

    CHUDINKA-CZ Pisálek fóra

    To máš dobrý já už to zkouším hodku :)
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj venouš72_cz, bohužel jen čekat. Někdy cca 20:15 měl proběhnout restart. Bohužel buď neproběhl a nebo jen někde a nikdo na psaní nereaguje.
     
  3. ๑۩۞۩Vladko۩۞۩๑

    ๑۩۞۩Vladko۩۞۩๑ Zelenáč fóra


    Klasická odpověd,jinou jsem nečekal. Nejsem tu od přemýšlení ale abych si zahrál. A vy jste tu od toho aby jsme se na vás mohli obrátit,to jsem nezapomněl.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    obrátit samozřejmě ano, ale napadat ne. N2kolikrát tu bylo napsané, že jsme lagy dnes hlásili několikrát. Pokud se Vám zdá, že neděláme dost můžete se jak tu už psal kolega nalogovat na BP discord a psát přímo do chatu, který čtou i programátoři a vyšší vedení BP.
     
  5. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Chudí teď je to 51 minut, ještě chvíli a doženutě :p:p:p
     
    CHUDINKA-CZ tohle ocenil(a).
  6. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Leo ti tak koukaji na stav uctu a jestli budou vanocni odmeny )))
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ale po nás by jste chtěli zázraky. Jen se tam nalogujte a přečtěte si co hráči píší a jak často a jestli vůbec jim někdo z centrály odpovídá. Názor už si pak můžete vytvořit sami.
     
  8. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Hurá, tak po dvouch hodinách jsem se dostal na moře. Ale teď stojím uprostřed mapy a nemůžu vůbec nic. Ani jezdit ani střílet. Nešlo by dát restart???
     
  9. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Leo ja svou nespokojemost netransformuji na vas a vim jakou frnkci zastavate .Jen chci poukazat nato jak se da veskerou zodpovednost prehodit na vas a take to tam konci sikovne to udelali . A jaednoduse jste ten hromosvod .
     
  10. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    taky trhlina toto neni normalní humust
    jak mam něco dělat
     
  11. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Venouš to mas lepsi ja nan moviku sama mlha
     
  12. DarkenCZ

    DarkenCZ Rádoby autor

    Jak by pravil klasik, "To je hnus velebnosti". To se nedá hrát :(
     
  13. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    cz¤REBELS¤cz vím, že ty zrovna ne, jsi z těch herně starších hráčů a rozumnějších, ale jsou tu bohužel i tací, co hrají dlouho, dokonce byli i v týmu, takže ví jak to chodí a jak laxní přístup BP kolikrát má a přesto neustále ryjí a vybíjí si na členech týmu vztek.

    Nás to taky rozčiluje, protože taky hrajeme a rádi bychom se věnovali svým lodím místo neustálého hlášení sekané a chyb a uklidňováním rozzuřených hráčů. BP si je vědomo nehratelnosti v poslední době, jenže pokud pracuje na nějakém řešení tak nám ho sdělí až těsně před spuštěním.
     
  15. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Leo ja mam stoho legraci jelikoz mne napada ze tchyne bejvalka a deti mi nesezrali toliko nervu jako tato hra ja snad na stare roky zacnu brat depresiva )))
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nezabíraj, ale vím jak to myslíš :D
     
  17. RickNeBoRaF

    RickNeBoRaF Zelenáč fóra

    Toto už není normální každý den je reset kvůli lagovani a je to horší a horší
    Proč si neudělají aspoň jeden den čas na to aby to opravili hlavně že pořád vymýšlejí něco nového.
    A když dají reset tak to nahlásí jen 5min člověk ma rozdělané ho admirála a nestihne ho dokončit
     
  18. RickNeBoRaF

    RickNeBoRaF Zelenáč fóra

    snad to zítra lepši :)
    тσмiησ(CZ)
     
  19. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    zase seky ms1
    15:24 zase seky ms1
    16:15 ZNOVA
     
    Naposledy upraveno: 21/9/20
  20. CHUDINKA-CZ

    CHUDINKA-CZ Pisálek fóra


    Tak a na rovinu já byla členem týmu proto vím jak to chodí, takhle to prezentujete jen vy. Pokud já chtěla aby Poseidon napsal nějakou stížnost či připomínku na centrálu odpověd byla: Stejně mi odpoví že to nejde nebo mi neodpoví vůbec. Tak se nepsalo nikam protože odpověd jste znali dopředu. Kdyby jste se tu aspon přestali bít v prsa jak pro hráče něco děláte.