lost connection

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem schwestka007, 10/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Provozovatel zamestnal bezence a ma dojem ze hra pojede ))))
     
  2. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Nejde vůbec nic nevím co tu píšeš Poseidone že to jde, ta hra od migrace serverů nefunguje skoro nikdy jen se to seká a nic evidentně nedělají tak tu nepiš bludy nazdar!
     
    ๑۩۞۩Vladko۩۞۩๑ tohle ocenil(a).
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak se tu uklidníme já chápu, že je to nepříjemné a k naštvání, ale bohužel s tím nic kromě nahlášení neuděláme. A prosím dle pravidel.
    A Cappy tebe žádám abys zanechal jakéhokoliv rejpání. Reagoval jsem na danou situaci takže si to přestaň upravovat k obrazu svému. Že hra jede v rámci mezí cca 1-2 hodiny po restartu víme moc dobře. Bohužel s tím nic nenaděláme kromě nahlášení a poté už to záleží na centrále.
     
  4. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Serete na pravidla a po druhem je chcete dodrzovat . Platime dost a tudiz jsou zodpovedni hru provozovat ale ne vtakovem stavu jaka je hnus
    .
     
  5. naky333

    naky333 Rádoby autor

    pošlete stížnosti dal vy jste snima v kontaktu ne mi vy máte tu možnost něco dělat ale upřímně jste neschopní i napsat asi,,,
     
  6. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    a hra nejede a nepojede :D
    ale € treba sypať do kasičky
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Rebelsi nejsi žádný nováček abys nevěděl, že my jsme tu od dodržování pravidel případného předání dál. Situace mě rozhodně netěší také jako hráče, ale jestli je pro tebe řešení mít ban tak prosím.
    naky333 když už teda my jsme podle tebe neschopní tak to můžeš napsat do dalších podpor či cm v jiných zemích to ti nikdo nebrání. Ve spoustě případů se k naší stížnosti nikdo ani nepřidá z cizinců. Ale nicméně dnes bylo cca v 8:21 hlášeno, že nefunguje hra po ranním restartu v 12:22 bylo další hlášení 14:51 také někdy po 3 hodině proběhl další restart. 18:37 proběhlo další hlášení, ale pravda my jsme neschopní napsat. A představy některých hráčů o jakémkoliv urgovávní opravdu nefungují. A určitě kdyby jsi chtěl najdeš tu někde ještě příspěvěk od BP na veřejný Discord, kde píšou i hráči sami za sebe a uvidíš i tam, že je to vše bohužel k ničemu.
     
  8. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    • Vulgarita
    jo den má 24 hod s toho 12 hod můžeš hrát do -10 % s toho cca 2 hod to jede dobře a zbytek se takto laguje a jak píše víše platíme dost peněz tak at to EDIT daj dohromady .
     
    ๑۩۞۩Vladko۩۞۩๑ tohle ocenil(a).
  9. naky333

    naky333 Rádoby autor

    neboj veveraku ja tito vysvětlím na moři :D
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ..ζαקקy.. to je možná jeden z důvodů, proč se dostatečně nesnaží hru opravit. I když tu každou chvíli někdo nadává, že hra nejde jak má, stejně jakmile dají nové balíčky hned se všichni hrnete si je rychle koupit. BP nemá moc důvodů rychle hru opravit.

    Další věc je přechod na Unity, který se blíží, tak snad můžeme doufat, že s přechodem se dočkáme i lepší hratelnosti.

    naky333 nejspíš jsi si spletl vlákno, nevidím tu psát žádného veveraka.
     
  11. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Poseidone ja take nesmeruji na vas nejakou neschopnost nybrz na provozovatele. A pokud je reseni ban no dej
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Řešením to není, ale ani není řešením, že zde či na herním chatu bude kdokoliv používat jakékoliv urážky. My tuto situaci předáme dál a to je jediná možnost co můžeme udělat a hráči si akorát vykoledují naprosto zbytečný trest, který stejně nic nevyřeší o to jde.
     
  13. naky333

    naky333 Rádoby autor

    neboj ale ja vím kde hraje i kdo je víš leo a postarám se mu o zábavu jen škoda že nehraješ i ty
     
  14. ๑۩۞۩Vladko۩۞۩๑

    ๑۩۞۩Vladko۩۞۩๑ Zelenáč fóra

    A taky by jste se mohli optat jaký řešení oni viděj a ne jen napsat a čekat co bude. Bombardovat bombardovat, vy jste tam naši zástupci tak pro nás něco dělejte!!!
     
    CHUDINKA-CZ tohle ocenil(a).
  15. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Poseidone ze je nekdo neschopny neni urazkou nybrz vec k zamyšleni a to ze strany provozovatele
     
  16. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Jo a na chat nechodim ten mi muzete klidne zrusit )))
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    naky333 hraju taky akorát mi připadá pod úroveň vyřizovat si nějaký rádoby spor vzniklý tady, na moři. Jsou to dvě rozdílné věci. Navíc, neviděla jsme, že by se tě nějaký moderátor tady nějak dotkl. Nemůžeme za to, že se Vám naše odpovědi nelíbí.

    ๑۩۞۩Vladko۩۞۩๑ nevím, jestli už jsi zapomněl nebo to jen hraješ, ale většina z Vás, kteří z Vašeho serveru nejvíc rejete by jste zrovna měli vědět jak to chodí a že to není tak jednoduché jak si to představujete. Lagy, nehratelnost, booteři a další dlouhodobé problémy se neustále hlásí v reportech a zpětných vazbách. To jak se k tomu ale BP postaví neovlivníme. Je mi ale jasné, že jsme první na ráně a jednoduché napadat nás než přemýšlet.
     
  18. CHUDINKA-CZ

    CHUDINKA-CZ Pisálek fóra

    Čusík všem a mě nezajímá že hra nejede to vím,ani mě nezajímá proč . Co mě ale zajímá je kdy pojede at tu jako trkvon furt nezkouším nalogovat. Díky za odpověd
     
  19. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Nechci vám kazit zábavu, ale vrátím se po víkendu a hra se mi načte na 39% a dál nic. Načítání už trvá 18 minut. Co s tím??
     
  20. naky333

    naky333 Rádoby autor

    DNES jsou prej celí den problémy z hrou a nejsou schopní stým něco udělat