lost connection

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem schwestka007, 10/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. schwestka007

    schwestka007 Zelenáč fóra

    nejde se mi prihlasit lost connection trva to uz tyden
     
  2. xixao69

    xixao69 Pisálek fóra

    jj me se to stava taky. po ctvrthodine se nastvu a restartuju pocitac a pak mi to jde.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je možné, že se snažíš nalogovat v době kdy se chystá nebo probíhá restart. Během odpočtu a samotného restartu se ndá nalogovat na moře nebo třeba skočit na bonus mapy.
     
  4. InkД

    InkД Zelenáč fóra

    zdravím, v této chvíli probíhá nějaký restart či něco, co by to mohlo způsobit? Snažím se už asi 20 minut nalogovat aa právě mi to píše při načtení 60% Lost connection. díky
     
  5. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    za 30 minut bude restart
     
  6. HOPTROP

    HOPTROP Zelenáč fóra

    výborně, také mi to nešlo přihlásit, hlavně že mám zaplacené dočasné posílení lodi za perly …. snad to budou nějak kompenzovat .D
     
  7. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    nebudou :D
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Odpočet restartu je většinou 30 minut a pokud v tu dobu nejsi na moři nejde se na moře nalogovat. Je to normální a nedává se za to žádná kompenzace.
     
  9. Rožumberk

    Rožumberk Zelenáč fóra

    Nic si z toho nedělejte na Amerika 3 je restart i několikrát denně skoro pravidlem
     
  10. ADRIA.CZ

    ADRIA.CZ Zelenáč fóra

    Co se děje nejde se mi přihlásit již 4 hodiny
     
    eniinail tohle ocenil(a).
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nebylo by od věci napsat herní server jak ho máme asi vyčíst zde.
     
  12. -CARRERAS-

    -CARRERAS- Zelenáč fóra

    Adria a já jsme z globálu Amerika 3 stále to nejde
     
  13. eniinail

    eniinail Pisálek fóra

    Globální Amerika 3 nejede už víc jak 4 hodiny.
     
  14. GAGA

    GAGA Zelenáč fóra

    Chodím sem každou hodinu od 17 hodin globál Amerika 3 stále stejné -nejde se přihlásit z mé rodiny to hraje šest naštvaných lidí
     
    eniinail tohle ocenil(a).
  15. Drobeček

    Drobeček Zelenáč fóra

    Pqseidon - bylo by od věci s tím něco udělat Amerika 3 stále nejde a začínat jinde je krok zpátky
     
    eniinail tohle ocenil(a).
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ani Poseidon ani jiný admin s tím bohužel nic neudělá. Restarty, různé opravy a synchronizace provádí pouze centrála. Včera bylo upozorněno na problémy na Americkém serveru, ale víc bohužel nezmůžeme.
     
  17. zbyna2992

    zbyna2992 Zelenáč fóra

    Doufejme ,že centrála s tím něco udělá dělat lodě od začátku je masakr a blíží se akce registruji přibližně jen z mého okolí 30 naštvaných lidí i když Vás chápeme jde o to chápat nás, nejde jen o finanční stránku ,ale i o závisláckou a klid v duši ve všech rodinách ,kde tato hra má vliv i na chování všech .Budeme doufat ,že to brzy půjde,Vím ,že vaše kompetence jsou malé, ale i za ty Vám děkuji
     
    eniinail tohle ocenil(a).
  18. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    Jestli má tato hra vliv na rodinou situaci měl by jsi navštívit doktora :D
     
  19. GIN-CZ

    GIN-CZ Pisálek fóra

    Ondro u nás to hrajeme tři a když máš radost ze hry a uklidní tě to ,pak nevím jak by to dopadlo kdyby se nikdo z nich nepřihlásil tak to chápu já
     
  20. ADRIA.CZ

    ADRIA.CZ Zelenáč fóra

    Děkuji všem kdo se podíleli za znovu obnovení přihlášení na Ameriku 3
     
    crabat tohle ocenil(a).