Lodní sluhové / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 30/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    jde o princip,rikaji ze ti slouhove budou v kotli,bud to neni vubec pravda nebo pravdepodobnost,ze padnou ,je jeste mensi,nez ze padne Mojovka
     
    kywa tohle ocenil(a).
  2. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    hehe, tak sme to skúšali asi 8 v cechu.... cca 26k mojo fuč a 30x mojovka ale ani 1x sluha :D tomu sa hovorí šanca na zisk 0,001% :) t.z túto sa o šťastí hovoriť nedá, proste BP to do toho kotla ešte nedalo :)
     
  3. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau no myslím si,že by to měli nahlásit jako chybu,protože zatím se nikdo neozval,že by padl,takže bych prosil TL,FM,atd. a nahlášení Hansovi a Helmutovi,díky.;)
     
    ŦZoroŦ tohle ocenil(a).
  4. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    No mali :D Ale ako vidíš ,nikoho to netrápi, ani samotné BP, ale keď je nejaká chyba , nejaký výhodný bug pre hráčov (viz minulosť s muníciou alebo bonus mapami) tak to mali opravené do pár hodín :) V každom prípade som to sem dával iba informatívne nech tam nehádžete zbytočne perly.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, dotaz už byl dávno předán, každopádně na četu už psal i hráč, že údajně dostal, ale je možné, že si dělal srandu.


    [​IMG]
     
  6. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau no to jsem Poseidone rád,že se dotaz předal,a kdy bude zpětná vazba z Germánie?Od té doby žáden jaryn z kotle nepadl,měli by dát za 8 dní další na 14 dní jako kompenzaci.;)Jo a srandy tu je na SEA dost.:D:D:DA kdy opraví manamuse???:eek:
     
  7. ==Demon==

    ==Demon== Pisálek fóra

    kdy tedy zacit hazet moja do kotl abych dostal toho sluhu ? stale ho to nedava
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, bohužel o případné kompenzaci já už nerozhoduji a zatím jsem vyjádření nedostal. Mohu tak jedině zkusit hlášený problém urgovat, ale případné vyjádření či oprava to už více neovlivním.
     
    Ŧקε†яik36czŦ tohle ocenil(a).
  9. almarida

    almarida Zelenáč fóra

    Sem to nepatří a tam kam by to patřit mělo tam to nejde.
    Takže je hezké jak stále píšete jak se omlouváte (atd.).Kvůli tomu vašemu blbnutí a dávání nových věcí,sem už přišla o mnoho perel a krystalů a navíc kvůli tomu vašemu eroru Musím znova od zacatku nabírat denní bonus nehledě k tomu ze sem si mohla x desítek vydělat od pátku do dneška.A když se tak náramně všichni omlouvají tak ať nám dají konpenzaci za to
     
    †☩†REACTOR†☩† tohle ocenil(a).
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj almarida, nevím kam by to nešlo, není problém založit nové vlákno a umístit to do něho. Ale o případné náhradě už my nerozhodujeme, můžeme jí pouze navrhnout. Problém s přihlášením nás trápil všechny, ale když se to člověk zkoušel našla spousta lidí čas kdy se jim povedlo přihlásit a ani výpadek nebyl na den aby člověk přišel o přihlašovací bonus.
    Pro všechny ostatní co se týče problému s dostupností Lodních sluhů z kotle, problém je hlášen a pracuje se na jeho řešení.
     
  11. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Doufám, že pokud nedají Lodní sluhy do kotle do konce doby co je mám je dali tzv. zadarmo ( za to co nám sebrali) prodlouží tuto dobu do té doby, než je tam budou schopni dát. Již si nemyslím, že je to neschopnost Bigpointu, ale jejich úmysl, protože když je něco v jejich neprospěch je to během pár hodin dáno do pořádku. U obchodních soudů asi nepochodíme, díky stále upravovaným obchodním podmínkám, ale možná medializace by mohla trochu pomoci.
     
    Jɑcƙ®ɦʋƞ tohle ocenil(a).
  12. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Pro Remiel,nemyslím si,že máš až tak docela pravdu s těmi soudy,VOP jako takové jsou platné před zákonem jen do té doby,pokud neporušují zákon země,kde jsou uplatňována,jinými slovy,ve VOP může být stokrát napsáno,že tráva není zelená,ale modrá,já to můžu BP stokrát schválit,přesto to pravda nebude.Další věc v obchodním zákoníku je také termín V SOULADU S DOBRÝMI MRAVY...
    A jen tak na okraj,před několika lety se EU soudila s firmou Apple ,kvuli rozdílným cenám aplikací ,hudby,filmů pro jednotlivé země,což se tady u BP také již několikrát probíralo,že ceny vybavení,munice a výhod v jednotlivých zemích nejsou stejné,výsledek sporu EU s Apple byl ten,že jablko stáhlo patky ,vyrovnalo se mimosoudně a ceny srovnalo pro všechny země stejně,byl to totiž střet se zákonem o diskriminaci...
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  13. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Diky Korkorán, kéž by byl takto rychí BP a odpověděl od kdy budou sluhové v kotli :(
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, bohužel zatím sluhové v kotli nebudou. Kdy případně dojde k dodání sluhů do kotle se zatím neví. Doufám, že co nejdříve. Dále došlo ke změně a tím je dodání sluhů do horních obchodních lodí a do NPC manamusa došlo k dání ládovačů místo lodních sluhů viz.
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  15. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Poseidone promin,ale proč je tedy uveřejnováno nepravdivé ofko,kde je psáno že lodní sluhové padají i v kotli.Ono to není poprve,já myslel ,že jste tady pro hráče a ne pro BP
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ironmaiden61,

    máme na starost vkládat nové oficiální informace, všichni je chtějí vždy hned, to myslím sám uznáš, v době kdy tam byla tato informace vložena, nikdo nevěděl že je chyba v kotli nebo tam nejsou, pokud to víš dopředu, přihlaš se do teamu.

    pěkný den
     
  17. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Krásný večer, díky za odpověď Poseidone. Mirku takže zase Big point (nenapadám vás jako český tým) ve svém oficiálním prohlášení lhal. A pokud se jedná o chybu, proč není opravena tak rychle, jako chyby zvýhodňujíci hráče !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpověď nečekám je mi jasné, že ji nemůžete znát, ale toto není korektní a domnívám se, že ani v souladu se zákony :(
    Krásný víkend, všem stejně znechuceným hráčům :cool:
     
    Naposledy upraveno: 10/10/14
    Jɑcƙ®ɦʋƞ tohle ocenil(a).
  18. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    • Doubleposting
    Čau,Poseidone upřímně máš u mě velké + za upřímnou odpověd,ale na druhou stránku nevím co si mám představovovat od tvé odpovědi,to jste jako něco "čorkli",dali jste za to "něco",jako že v té hodnotě,a ten zbytek co jste slibovali a nedokážete to opravit už skoro 12 dní když to máte posjaté,tak je tu jen odpověd,že se zatím nic neví???Opět to utichne,protože nám nezbude nic jiného než calovat každých 14 dní perly.Běžte už někam s tím-nevíme,je to hlášené,vydržte,atd.Když zajdu do obchodu,nebo do knajpy,a tam mi takoví cimbál odpoví takovou odpověd,tak dostane takovou bombu,že se vzbudí,až začne zase padat sníh.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/10/14
    Remiel tohle ocenil(a).
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, v první řadě bych tě rád poprosil o nepoužívání zbytečného doublepostingu viz pravidla. Co se týče tvé otázky moje reakce by byla stejná jako kolegy o něco výše. Problém jsme nahlásili a čeká se jeho vyřešení, jak bude rychlé to už nám bohužel opravdu nikdo nepoví. Chápu, že tě jako hráče štve, že něco na čem by hráč mohl vydělat se opraví hned a něco opačného ne. Ale bohužel my tyto opravy neprovádíme to už není v naší pravomoci. Samozřejmě si můžeš stěžovat přímo u provozovatele. Jako hráči se mi to také kolikráte nelíbí, ale ani ze své pozice moderátora nemohu nikoho donutit aby problém ihned opravil a nebo dal nějakou náhradu.
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  20. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Zdařilo se aplikování " Kouzelné lucerny" i když zatím bez videí, proto se znovu ptám, kdy budou aplikováni lodní sluhové do kotle z Aruby, jak bylo Bigpointem slíbeno v oficiálním prohlášení ??????????? 10 000 perel mě nevytrhne, ale jak mě učila maminka - lhát se nemá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    ironmaiden61, Psycho123 a -Šneček- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.