Lodní sluhové / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 30/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PatrisCze

    PatrisCze Zelenáč fóra

    Ahoj mam otazku hraju na US1 měl sem tam přes 375 elitnich otroku z toho sem si 150 koupil zbytek dostal z kotle a ted tem nemam nic jen ty co sem si koupil za zlato tach mě zajima jestli těch 14 elitnich dostanu??
     
  2. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    otroci sa budu kupovat tak ze v taverne pirati mas sluhov ten za perly dava 40% rychlejsie nabijanie del cize 200otroci za perly to je stejne a to za 60k zlata je jakoby 200 otroku za zlato ale pro 14 dni nemusis mit starost dali nam zadara sluhou potom po 14 dnoch si kupis na dalsich 14 dni za 10k peral ak to chapem pravne je to tak ak ne opravte ma a dajte mi facku :D
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj PatrisCze, už jsi je dostala, 200 dřívějších otroků stupně 4 ti nahradí v taverně zakoupený 1 lodní sluha. V tuto chvíli když si dáš tavernu tak úplně dole najdeš Lodní sluhové stav 14 to znamená jako bys dříve měla na 14 dní 200 otroků stupně 4. Otroci co jsi měla dříve ti byli odebráni a dostala jsi těchto 14 sluhů za ně jako náhradu.
    Čímž došlo i k zjednodušení místo 4 stupnů elitních otroků máš jen 2 a to:
    Lodní sluhy - dříve 200 x otrok stupně 4
    Ládovač - dříve 200 x otrok stupně 3
    U obojího stav řiká na kolik dní je máš s tím, že maximum je 30.
     
  4. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    no Ládovač - dříve 200 x otrok stupně 3
    Lodní sluhy - dříve 200 x otrok stupně 4
    ak se nemylim .
     
  5. PatrisCze

    PatrisCze Zelenáč fóra

    • Doubleposting
    aha takže ti elitni otroci co byli za perle ted sou za zlato a ten co je za těch 10 000 perel je ještě lepši chapu to dobře??? nebo na US mam 28 za zlato a tu na cz mam 14 za perle a žady otroky sem na cz neměl tak mě to pravě mate

    no to už je fuk jen mě mate to že na cz sem dostal 14 lodni sluha a na US sem asik dostal 14 ladovači tak sem z toho pravě na větvy
     
  6. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    neviete preco bude teras restart ?
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj lukas-reper1, ano chybička se vloudila už jsem to opravil, děkuji. Co se týče restartu, žádné oficiální informace nemáme. Možná na opravu chyb uvidíme.
    Ahoj PatrisCze, vyvaruj se prosím zbytečnému multipostingu viz pravidla děkuji. Nemáme žádné info, že by některé servery dostávali ládovači a jiné sluhy. Dle oficiálních informací měli všichni dostat Lodního sluhu na 14 dní.
    Otroci 3 stupně co byli za zlato zůstávají za zlato, ale místo 200 otroků za zlato si koupíš jednoho Ládovače na 14 dní
    Otroci 4 stupně co byli za perle zůstávají za perle, ale místo 200 otroků za perle si koupíš jednoho Lodního sluhu na 14 dní.
     
  8. PatrisCze

    PatrisCze Zelenáč fóra

    tak nevim třeba to na US1 ještě dostanu to nevim každopadne sem si 14 koupil nechce se mi čekat jestli je tam dostanem sou tam posunuti takže kdo vy jinač už vim vše tak diky
     
  9. sewses

    sewses Perspektivní autor

    mno nazdar čo sa tyka otrokou a zamenou za nejakych pacholkou chapu ale s tim suvisiaci problem že strielame cca o 1200 -- 1500k dutou na kririku je my nejasne akym dvovodom stiahli aj kryticku ranu a elitnou municiou to je rozdiel 3000 na ranu tot mi njeje jasne:mad:
     
  10. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Řekl bych že vše je udělané jen z toho důvodu,aby hráči dali 10 k perel naráz.Kupoval jsem otroky každý den při přihlášení 15 ks tj. 750 perel,což hráč nepocítí.Tet musím jednou za 14 dní dát 10k perel,což už taková maličkost není.Rád bych věděl pravděpodobnost padnutí v kotli,protože otroci celkem padali.
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  11. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    hej urobil ito kvol itom co pises ale to asi nikoho netrapi 10k peral za 2 tyzdne kto ich nebude mat to je nic ale problem je v tom ze dmg nam zmensili a to sa mi a ostatnym nepaci :)
     
  12. ☆Wнitę†rhino†»

    ☆Wнitę†rhino†» Pisálek fóra

    Budou nove dela tim to asi bude že se strili mene
    ale to ze mi zmizli elitni otroci ktere sem kupoval za perle mi uz nikdo nevrati ale aspon je sluha ( ale stejne strilim pomaleji)
     
  13. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ale me nejde oto ze tu daji nova dela mne jde oto ze proc se to musi zasahovat nam do dmg tvl klidne nech daji dela co strili 1 delo 10k me to je fuk ale proc nam znizuji dmg tohle me stve proc nam to znizili nebo snad to je jen chyba a to opravia ? som zvedavi
     
  14. naky333

    naky333 Rádoby autor

    ja si koupím Lodní sluhové 10 000 perel a bude na 24 hodin jo ???
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj naky333, ne když si je zakoupíš jsou na 14 dní. Budeš tam mít pak v taverně u Lodní sluha stav 14 (tedy na 14 dní) maximálně na 30dní. Na 24 hodin ti je prodlouží ti co si padnou při vhození mojo nebo perel v Kotel z Aruby
     
  16. naky333

    naky333 Rádoby autor

    aha děkuji
     
  17. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Poseidone a nevíš,jaká je pravděpodobnost,že sluha padne v kotli?
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ironmaiden61, bohužel pravděpodobnost pádu není známa.
     
  19. naky333

    naky333 Rádoby autor

    kdy spraví to dmg co se snížili ???
     
  20. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    bud tento tyden nebo 15.16 :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.