Lion mapa

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ..ζαקקy.., 13/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ne všichni tuhle nutnost chápou, proto se snaží touto formou na klienta už ted dostat co nejvíc hráčů. Osobně hraju přes klienta skoro od doby co ho zavedli a nestěžuju si
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Osobně chci přejít na klienta co nejpozději to bude možné a stěžuju si :) Proč by se na klientovi mělo dostávat něco navíc než normálně?
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    No jo je to tvoje rozhodnutí. Ale prostě je to cílem BP, taktéž jako bylo cílem nalákat hráče na GE7 a proto měli v počátcích balíčky co jinde neměli jako výhodu.
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Je to moje rozhodnutí a důvod je jednoduchej: pořád tady čtu, že je s klientem nějakej problém. Proto tam asi dávaj výhody, aby tam lidi šli, i když je to s problémama :)
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nevím jaké problémy máš na mysli, ale ty s hratelností jsou i na prohlížečích i na klientovi. Co se týká problémů se stažením tak ty se už odstranily. Výhody tam dávaj čistě z důvodu aby se hráči naučili hrát přes klienta a nebyli pak překvapení až jim jednou hra nepojede přes prohlížeč.
     
  6. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Aby tady bylo něco k tématu: Už několik hráčů mi tvrdí že na mapě lva dostávají posledních pár dní konečně více youlongských mincí když hrají přes klienta (asi dvojnásobek), nicméně já ať hraju na prohlížeči nebo v klientovi dostávám v obou případech pořád to co mi to dávalo před tím údajným přidáním dodatečných odměn (reputace mám všechny 4 na 10 000). Několik hráčů mi říká že se jim odměny nezměnily a naopak několik tvrdí že ano. Není tam chyba že to dává jen někomu ? Třeba u NPC které se střílí do úkolu na youlongské mince jsem si změny přes klienta všiml - na 31.1 mi NPC dává mince 2x 4 místo jen 4, ale na lion mapě změna žádná.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jedině zkus napsat na podporu ať mohou předat tvůj účet dále s argumenty z deníku.
     
  8. Phantom_ship

    Phantom_ship Pisálek fóra

    Tak můj nový poznatek je takový že když jsem to hrál přes google tak jsem opravdu yulonske nedostával nikde ale když jsem se nalogoval přes toho super klienta tak to naopak dávalo o poznání více než dříve takže klient dává prohlížeč ne

    prosím lock děkuji za vaší snahu. ;)
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    není zač. Vlákno uzamčeno
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.