Zpetná vazba Ligový systém SeaFightu / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    sandokan jak dlouho nefunguje hra jak ma nekolik let a stale to iste nekdo si neco koupi a pak breci ze mu to nejde ze na neho podpora kasle atd. stale to same na foru se resi ze nejde hra ze nejde neco co by melo stale a stale jsou lide nepoucitelni a furt sypou penize a pak jim nezbyva nez posilat na podporu obrazky ze to vazne koupily dostaly atd. a po nekolika dnech to bud vzdaji nebo jim podpora prestane psat furt neco nejde tak nic nekupujte a nemusite se pak vztekat ze vam neco nejde co ste si zaplatily kdyz v podminkach nemate na nic narok souhlasily ste a ted mate na vyber prestat je konecne dotovat a hrat jen tak nebo je dotovat ale i s tim ze vam neco nepujde
     
  2. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    MAXTON ano maš pravdu,jenže musiš uznat sam že posledni dobou je to extrem co se deje na SEA.a mam pocit že to bude jen horši a proto kašlu na hru jsem tu posledni dobou jen kvuli kamaradum.
     
  3. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Toto není možné mince stále nikde,ono se asi v německu nefachá přes víkend,to je banda neschopná,neuvěřitelný.
     
  4. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    neboj neskor daju - dlhšie vydržia :)
     
  5. PecikCze

    PecikCze Rádoby autor

    ehm... je neděle a vy by jste chtěli od BP mince? počkejte do pondělí/úterý oni to třeba dají:D
     
  6. Sexicek*UeK

    Sexicek*UeK Pisálek fóra

    ale je leto ne? vsichni maj dovolenou sice bp ma dovolenou 300 dni v roce ae dockas se mozna
     
  7. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

    Kdo ví jestli mají odměny pro nás nachystané ^^
     
  8. -_-*Dr.Blood*-_-

    -_-*Dr.Blood*-_- Rádoby autor

    Ahoj, četl jsem na forum info o té lize a piše se tam ža hrač potřebuje nasbirat minimalně 1 000 000 elitnich bodu ale nepiše se tam duvod proč by sme to mněli nasbirat.
    Mohl by mi to někdo vysvětlit?
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -_-*Dr.Blood*-_-, důvod je jediný a to, že provozovatel to má takto nastavené.
     
  10. AznWhite

    AznWhite Pisálek fóra

    Ahoj, nevíte jak postoupit do další ligy? Podle elitních bodů bych měl být už na druhým stupni, ale jsem furt v prvním. Mám cca 18mil el. bodů a jsem stále na prvním stupni. Jde o nějakou chybu, nebo jak to funguje? Protože co tak koukám na druhej stupen je potřeba 4,5mil. Nějak mi to nejde do hlavy...
     
  11. Mike*van*Ghorenast

    Mike*van*Ghorenast Perspektivní autor

    Jak se dá postoupit do vyšší ligy,když jsem před dvouma dy sestoupil do nižší? Už mne svítí jen nižší a vyšší je šedivá.Dá se tam zas dostat?
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Mike*van*Ghorenast, viz FAQ:

    Jak se dostanu do vyšší ligy?
    • Musíte mít základní elitní body potřebné pro vstup do dané ligy
    • Musíte být v aktuální lize aktivní a získat určité elitní body:
      • přestup do ligy medúz: 1 000 000 elitních bodů
      • přestup do ligy mořských koníků: 2 500 000 elitních bodů
      • přestup do ligy barakud: 10 000 000 elitních bodů
    • Musíte být v současné lize alespoň 7 dní
    • Musíte být v horních 33% všech hráčů aktuální ligy
      (pokud máte zelenou šipku vedle svého uživatelského jména můžete postoupit)
    Například chcete - li přestoupit z ligy Mořských koníků do ligy Barakud potřebujete alespoň 100 000 000 elitních bodů a shromáždit v lize Mořských koníků alespoň 5 000 000 elitních bodů.
     
  13. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    ahoj AznWhite ja mam 7439000 a vejs taky nemuzu sem v meduze
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj strýcu, splňuješ všechny potřebné podmínky?
     
  15. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    nejak nám resetovali ligu :rolleyes: BP je geniálny
     
  16. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    ahojte koukám že odměny za ligu stále nejsou,helmuti stále dovolenkujou...
     
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Odměny za 1. ligu nikde (musíme ale vzít v úvahu, že liga trvala měsíc a půl, takže neměli moc času na to, aby to připravili :p). 2. liga po pár dnech resetovaná :(. Dostaneme k tomu nějaké informace? Pojede liga od 0? Nebo se nasbírané body za 2 nebo 3 dny vrátí? A kdy budou odměny za ukončenou ligu?
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, bohužel nezbývá než vyčkat na nějaké oficiální vyjádření.
     
  19. CZ_isostar_CZ

    CZ_isostar_CZ Rádoby autor

    čau,jsem v medúzách,celkem mám 10,9m elitních bodů a v aktuální lize 5,5m. Nyní jsem 20. a nikdy jsem nikam nepřestupoval,protože to ani nejde. Jak to?
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj CZ_isostar_CZ, jednoduchá odpověď viz FAQ: Musíte být v současné lize alespoň 7 dní pakliže liga začala 15 tak 22 by bylo 7 dní otázka jak to je když se liga upravovala.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.