Zpetná vazba Ligový systém SeaFightu / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    nevim jak vy ale já ty mince ješte nedostal
     
  2. PatrisCz

    PatrisCz Rádoby autor

    jasny mohli by upravit ceny a stim i počet koupenich věci tak aby to vychazelo je pravda že ti co sou v tom 10 děla nepotřebuji ale ti co sou niž dostanou 4 až 1 minci a za tu si opravdu nic užitečnyho pro svou malou lod nekou takže věřim že by několik stovek i několik tisic hraču z jinych serveru ocenili 10 děl za 1 minci BP o nic nepřinde jen pozměni nakup
     
  3. Jolly_Joker-69-(WTH)

    Jolly_Joker-69-(WTH) Zelenáč fóra

    A prečo ja tam mám knížecí balík a admirálské delá ked brat tam má královský mečec a 60 libráky ?
     
  4. socient

    socient Komisař fóra

    lebo on je v lige morský koník a ty si v lige medúz keby si v lige barakúd máš tam cisársky mešec a aj voodo dela ... + vsetky 3 druhy municie a diel
     
  5. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Ono je to tak nastaveno asi schválně.Nedá se nakupovat za jedno umístění ale chce to trpělivost.Stejně se zůčastnuješ střílením NPCa pod.Takže šetřit a potom nakupovat,pokud to bude fungovat
     
  6. Mad☆Farmář☆

    Mad☆Farmář☆ Pisálek fóra

    chci se zeptat-jsem na G-4 od začátku ligi na 3-ve finále dnes na 2 místě v lize barakud-a zatím jsem nedostal ani 1 minci-jak čtu výše co píše Cool-NoSress už se nějaké udělovaly-pls o nějaké vysvětlení-díkec MAd
     
    Naposledy upraveno: 15/8/15
  7. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    nikdo zatim mince nedostal je to v řešení
     
  8. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    "Ono je to tak nastaveno asi schválně.Nedá se nakupovat za jedno umístění ale chce to trpělivost.Stejně se zůčastnuješ střílením NPCa pod.Takže šetřit a potom nakupovat,pokud to bude fungovat"
    ironmaiden61 - obávám se, že nikde není jistota, že ti ty mince do dalšího měsíce zůstanou : https://board-cs.seafight.com/threads/ligovy-system-seafightu.53686/
    Nic o tom v oznámení není :(
     
  9. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    No třeba BP ten boj s bugery vzalo vážně a tahle bugerliga byla dána do hry aby je sejmuli :D:D..a teď prostě počítaj kdo kolik udělal a jestli je to možné :p
     
  10. sir*cvac

    sir*cvac Pisálek fóra

    Taky me to překvapuje, kolik bodu jsou některí hráči udělat za jeden den...
     
  11. Lucie

    Lucie Rádoby autor

    Proč nejde skočit zpět do vyšší lilgy,když už skončila první fáze?Je to chyba nebo umysl?
     
  12. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Mne ELB booster na zvitky proste NEFUNGUJE.
     
  13. matfons

    matfons Aktivní autor

    Ahoj Lucie,

    skočiť do vyššej ligy možeš len v bezpečnom prítave.
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Lucie, nicméně jen doplním, že bohužel to zlobí. Zkus nastřílet pár elitních bodů a poté udělat změnu v bezpečném přístavě pakliže na ní ty body máš.
     
  15. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Poseidone nebylo by už kratší, psát co funguje?
     
    Remiel a kywa tohle ocenili.
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ironmaiden61,

    nejkratší by bylo, kdyby jsi poradil Lucii Ty, kolega na rozdíl od tebe se o to alespoň snaží, protože jí to může pomoci, jako jiným hráčům.
     
  17. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Mirku tam kde nic nefunguje poradit nelze,nebo že by to byl následek demence od BP
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  18. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Zase, berte to z iného uhla, tie bonusy z líg, ktoré by sme teraz mali, by mne osobne boli teraz na 2 veci... Ale ak ich pripíšu na začiatku eventa, lepšie ich využijem (mal by som iba 8 dňový bonus). Pretože nechám strieľať švába dutou bez prachu a čumím na telku, to isté bonusky.
     
  19. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    Adm_Blade,co tady pišeš o eventu?nam ,je fuk event.chceme to co BP piše ve svem oznameni.dalši věc doposud neni žadne oficialne oznameni proč,a kdy to bude opravene.posledni dobou nic BP neuděla aby fungovalo.ja osobně jsem mněl nejake boostery za penize.neustale nešla hra ale booster se odečital.kdo mi da nahradu?hlavně že penize za to jsem zaplatil.je to uplně směšne
     
  20. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Jasné, ja som len vytiahol arašidy z hovna.
     
    Remiel tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.