Zpetná vazba Ligový systém SeaFightu / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kapitánkormorán.Brno

    kapitánkormorán.Brno Pisálek fóra

    Zajímavé jak tu někteří chytří píší že booster na eli body funguje i když se nezobrazuje.Nevím jak vám ale mě teda nefunguje.Akorát se mě už dobrých 10 dní odečítá a nic.Druhý booster funguje, taky zajímavé.Podpora naprosto zbytečná záležitost.Smutné že některým to jede normálně a jiným ne.
     
  2. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    me je jedno kdo kolik udela cim bodu nejake body mam nejakou minci ziskam a sem zvedavy za co si je budu moct vymenit
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kapitánkormorán.Brno, no to je tak když každý hned všemu věří. Jelikož od kolegů z podpory mám informaci, že si hodně hráčů stěžuje na nefunkčnost tudíž nevím jestli to někomu chodí. Nicméně bohužel to je na centrále. Toto členové podpory ani mi nevyřešíme. Ale to pořád někteří nechtějí chápat.
     
  4. Jolly_Joker-69-(WTH)

    Jolly_Joker-69-(WTH) Zelenáč fóra

    Dobre skončil som na 70 miesto a dostanem 4 mince a všetko stojí 5 mincí tak maximálne si kúpim pojebané amulety a to len 10 kusov takže toto dobrý ojeb. Dajú 4 mince a všetko stojí 5 trošku náhoda .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A včera som díval mešec a bol tam královský a teraz je len ten kniežací takže je celá liga úplne k ničomu .
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Jolly_Joker-69-(WTH), neposkytuj tu mylné informace děkuji. Já osobně bych byl rád i za to, že jsem šťastlivec, který ty mince dostal.
     
  6. Jolly_Joker-69-(WTH)

    Jolly_Joker-69-(WTH) Zelenáč fóra

    Sťastný za 4 mince ? Za ktoré si nič nekúpim . Heh to je na smiech a ktomu mi ich ešťe ani nepripísali , budem asi rok čakať kým mi nabehnú .
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Jolly_Joker-69-(WTH), naposledy tě napomínám neposkytuj tu lživé informace jinak za ně budeš potrestán.
     
  8. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    zdravim všechny jsem jedinej komu se nepřipsali mince skoncil jsem 141.jsem v te prosředni lize tuším liga koníku měl jsem dostat 2 mince,ale nic jsem nedostal,jo uz tady čtu ze to ješte nepřipsali
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj bárkus86, bohužel vypadá, že nikomu.
     
  10. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    já byl na 80 místě a taky ještě mince nemám
     
  11. M-a-r-t-i-n

    M-a-r-t-i-n Zelenáč fóra

    už se to prej řeší :)
     
  12. mato88-cz

    mato88-cz Zelenáč fóra

    a co jste čekali? že to bude fungovat? já už nejsem ani překvapen, čím dál tím víc mě BP přesvědčuje abych opět přestal hrát. Skončil jsem 79 a dostal jsem prd. Na podporu jsem psal, prej se to řeší, ale jestli se to dořeší to ví jen ten nahoře. :D
     
  13. sir*cvac

    sir*cvac Pisálek fóra

    Dostali jste mince nebo nějakou odměnu za tu ligu? Ví vůbec někdo, jaké odměny by měli být? Nebo je to zase jen od provozovatele slepý a ještě k tomu nedotažený výstřel do tmy? Je to celkem divné, poslední ofiko zprávu na fóru jsem našel ze 30.6.2015... :(((
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj sir*cvac, jak jsem tu psal, vypadá, že nikdo nedostal odměnu za ligu a předávali jsme danou situaci dále.
     
  15. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Mali mesiac aj pol aby to prekopali... Proste čistý amaterizmus, to by som bez klávesnice na volante lepšie naprogramoval.
     
  16. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    nema cenu se tomu divit ale ceny by mely byttak jedna mince pokazde od neceho a ubrani mnozstvi takhle si nikdo nic nekoupi nechapu k cemu to pak je dobre jo vlastne pro ty co jako ze u toho jsou 24 hodin denne a dostaly 30 minci blee
     
  17. PatrisCz

    PatrisCz Rádoby autor

    no mohli to udělat trochu jinak je tam hodně veci za mince ale ne každej zista tolik minci aby si mohl něco koupit měli by přidat vic minci na odměnach nebo změnit ceny
     
  18. kapitánkormorán.Brno

    kapitánkormorán.Brno Pisálek fóra

    Dá se nějak sestoupit z ligy barakud do ligy mořských koníků?díky
     
  19. PatrisCz

    PatrisCz Rádoby autor

    ale mohl by BP aspon změnit ty admiralsky děla 10 děl za 1 min cena by byla pořadstejna akorat by si to mohl koupit každej kdo dostal aspon 1 minci
     
  20. CooL-NoStress™

    CooL-NoStress™ Pisálek fóra

    Přesně tak PatrisCz,

    Já asi jako většina aktivních hráčů dostal 4 mince. Jenže za ty 4 mince si koupíme maximálně tak amulety, který jsou k ničemu.
    Mě by se hodily děla, jenže mi chybí ta 1 mince, a čekat další měsíc je nuda.

    Proto by bylo lepší, aby se dala většina věcí koupit za 1 minci ( Je jasné, že by se snížil počet ).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.