Zpetná vazba Ligový systém SeaFightu / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PatrisCz

    PatrisCz Rádoby autor

    řeknu ti to takhle takovou věc nema řešit i když BP a všichni ostatni společnici BP jsou na jine frekvenci než mi oni si mysli že každy hraje sam ale my normali lide vime o tom že přes 80% lidi použiva jednu věc všichni vyme jakou až na BP takže se nerozčiluj a smiř se stim že někteři hrači u toho opravdu sedi 24H v kuse i když spinka jak nemluvně :D
     
  2. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    koukam že tu je docela ostra debata,ale musim napsat take svuj nazor.hrač kterej vede žebřiček je dost napadnej tim že opravdu počet bodu ktere ted ma možne je, ale pod podminkou že ma vše k eli.bo. a take hrat ne 24 hodin ale jak sam osobne vim je to nemožne.stejne tak jak to že ma ješte jeden učet a ten je natom stejne.takže otazkou zustava,jak je to možne?žeby dobrej matroš?,anebo zapomnel vypnout pc a to hraje furt:D
     
  3. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    ok takže dať 3,3 miliardy EB za niečo vyše mesiaca je s botom možné dať.. ale dať 800 milionov EB od VČERA??? včera mal hráč z nemecka 4 2,6 mld bodov.. dnes ma 3,4 mld.. FM prosím nahlásiť NATOTAN[›†‹]

    PS: pozrel som koľko má ten hráč prejdených bonusiek.. vyše 5000 virgo 2000 kôz 1300 strelcov 700 rakov... za toto by mal mať ten hráč okamžite perma ban.. ale BP to nevidí :D ako inak..
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj AdmSity, pakliže to bereš dle síně slávy, bohužel ta ukazuje bonusové mapy špatně. Tudíž prosím hráče s ID na podporu, která má podívat se přímo na účet. My tady ne.
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Hajašinakaši, tvůj příspěvek sice nenapadá a nic neporušuje, ale je absolutně zbytečnej a tak trochu "mimo mísu". Mirek pouze teoreticky spočítal, že 27. eli lvl se dá udělat za den. Je to samozřejmě teorie. Začínající lodička nebude dostávat za ránu 905 EB, protože nebude mít všechna vylepšení na full. Ale ten měsíc na všechny elitní levely je myslím docela v pořádku. Pokud se někdo soustředí jen na ně a podřídí tomu všechno. Všechny výše uvedené výpočty jsou teorie a nikdy tu netvrdil, že by u toho měl někdo sedět 1,5 měsíce v kuse.

    Jen jedna odpověď na závěr - 297 ;)
     
  6. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Myslím si, že tady snad ani neni důležité počítat vylepšení a možnosti zisku EB. Stačí si zkopírovat nick některých hráčů a podívat se kde jsou a co střílí. Možná je škoda těch 200 perel do špicla, ale za úsměv to stojí. Pro mě za mě ať si nastřílí třeba pět bilionů, ale že to nejsou bugeři mě nikdo nepřesvědčí.
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    díky, jsem rád že alespoň někdo má zájem se něco nového dozvědět, vůbec se nechci rýpat v tom jestli to má někdo poctivě nebo ne, na to pravomoce nemám, spíše by mě potěšilo, kdyby někdo napsal příští měsíc, že dle tohoto návodu skončil třeba 5tý a nebaví mě číst ani ten nářek, ve většině případů je to z neznalosti, minule jsme tu spočítali, že se dá z jedné bonusové mapy získat 4 násobek, s tím se dá pěkně kalkulovat a pro mě opravdu překvapující ...

    k tvým číslům, možná nás to o kus posune, mě tam něco pořád chybí nebo přebývá o_O...

    koeficient 3,05 s drahokamem, bez něj 2,95
    podle těch čísel co jsi napsal to sedí 297 x 3,05 = 905 i 297 x 2,95 = 876

    10 % (0,1) Tygří oko (výpočtem ověřen, funguje přesně, odečítá se ze základu)


    pěkný den
     
  8. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    mirek nejde o to či to ten hráč má poctivo lebo je nad slnko jasnejšie že to proste nie je možné mať poctivo... ide o to že BP s tým nič nespraví aj keby dali 50 miliard eli bodov za deň "lebo nemajú dôkaz" bla bla bla.. myslím že nie je fér že vyhrá prvé miesto alebo to je jedno že vôbec nejaké podvodom..
     
  9. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    celá tato slavná liga je jen pro botery ,dal jsme si s tím cca před hodinou praci , abych to trochu podělil ,a vyšlo mi 813.141.314 : 44 dnama = 18.480.484denně, to když vydělím 24 tak mi vyjde770.028.4 na hodinu a na minutu 12.833.67 ELB , a kde je spánek , atd . k smíchu , kdyby si s tím někdo z vedení této hry dal práci ,ale oni nechcou ,jelikož se jedná o řeky , turky a němce převážně a ti jim sem sypou prachy , tak proč by nemohli hrát nepoctivě ?
     
  10. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    rob halfor je to možné lebo na ranu dáva elita cca 2500 ak máš všetko.. ale dať 3,5 miliardy resp. od včera noci dať 900 milionov??? to je 10 000 bodov za sekundu.. a môže mať aj 20 000 virgo proste to nespraví za jeden deň
     
  11. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    AdmSity vše je možné,projdi si některé servry a uvydíš ty výsledky
     
  12. **Qapka**KP

    **Qapka**KP Zelenáč fóra

    ked Mirek raz vypocital ze to je mozne tak to mozne musi byt a je to, botka, tecka..... a veliky OTÁZNIK ;)
     
  13. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    kdyby BP udělalo pořadek a zabanovalo učty ktere podvadi tak za1 ulevi servru a za 2 spousta hraču ktere znam začne aktivně hrat.ale tady to nejde-ten napiše pošlete ID hrače na podporu k proveřeni...,co jsme udavači nebo kriminalka?je to Vaše věc!!!jenže problem je v tom že to vite ale neudělate proto nic__!!!
     
  14. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Sandokan a ked aj pošleš ID hrača tak s tym nič nespravia
     
  15. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    věřim tomu že ne,už jen podle me ho.jednou jsem mněl určitěj problem napsal jsem na podporu a hele napsalo mi CM s českeho chatu:),jake jen to zjistil co jsem psal na podporu?jednoduš a po lopatě,co napišeme na podporu to čtou česke CM ,a pak možna pošlou dal:cool:.muj zaver je co čech to muzikant;)
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Udělat 12833 za minutu není problém, psal jsem, že na ránu mám 2400 EB, takže je to necelých 6 ran. Kdybych počítal 1 rána/3 vteřiny (mám o něco méně, ale pro lepší výpočet) tak dám za minutu 20 x 2400 = 48000. Ty píšeš, že při 12k za minutu nemá čas na spánek. Já nastřílím za minutu 4x tolik, takže času na spánek až dost. A to je jen za střelbu, další máš odměny za vlny na svitcích, takže si myslím, že třeba těch 800M se udělat dá, když se na to člověk soustředí a jezdí jen na EB.
    Jiná kapitola jsou miliardy a nebo, jak píše AdmSity, 900M za den (nebo za noc). To už je něco úplně jiného a taky si myslím, že to křišťálově čisté nebude :p
    Včera jsem zkoušel i kolik dá střelec. A protože výpočtů není nikdy dost, tak pokud se chce někomu počítat:
    panna - cca 1,2M EB - střílím cca 5 min
    kozoroh - cca 2,6M EB - cca 25 min
    střelec - cca 4,8M EB - cca 60 min
     
    Naposledy upraveno: 14/8/15
    Adm_Blade a Mirek tohle ocenili.
  17. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    Máš pravdu ,asi se na to dívám špatným pohledem. Otázkou je kolik těch svitku člověk má ,přitom jak to chodí z kotel ,no nevím nevím , ono je tady toho víc co se mi nelíbí , ale myslím si ,že je stejně k ničmu o tom psát tady ,nic se nezmění .Tečka
     
    Naposledy upraveno: 14/8/15
  18. papa-xXx

    papa-xXx Aktivní autor

    a potom kolko by nahral keby hra isla normalne ze necakas 1 den ci sa vobec dostanes na mapu :D
     
  19. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    :D:D..ta hraje jeden velký podvod..nic neřešte a běžte na pivo ;)
     
  20. branik321

    branik321 Pisálek fóra

    sandokan_CG! ty neco pis o zabnovani uctu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.