Zpetná vazba Ligový systém SeaFightu / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. gargartuan

    gargartuan Pisálek fóra

    • Zbytečná citace
    Ahoj Mirku jo mě ta otázka od cylona taky napadla a když nevíš k čemu to tam je co třeba to zjistit? mě osobně by to třeba zajímalo .)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/8/15
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj gargartuan, ano můžeme položit otázku, avšak je také otázka jestli nám to provozovatel se rozhodne říct. A příště prosím bez zbytečné citace viz pravidla.
     
  3. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    ahoj môže niekto vysvetliť ako je toto možné? http://prntscr.com/835qvd
    aj keby tí hráči 24 hodín denne celý mesiac strieľali s elitou eli boostrom mazlíkom opevkom a aj talentami NEDÁ sa dať toľko eli bodov za jeden mesiac.. proste to je nemôžné resp. je to možné len tak že sú získané podvodom a tým pádom si myslím že by žiadni z tých top hráčov nemal dostať odmenu..
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj AdmSity,

    otázka spíše na ně, možné to asi je, když to mají, věškeré boostery a pod. mají velký vliv, nevím kolik se dá udělat elitních bodů, kolik má kdo svitků a pod., pokud máš nějaká podezření, zašli na podporu s žádostí o prověření, tady jim do deníku nevidíme.

    pěkný den
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Taky se mi to zdá strašně moc, ale nejsou to EB za jeden měsíc, současný žebříček trvá už o něco déle (myslím, že bude na měsíc a půl). To nic nemění na tom, že to množství jejich EB je zarážející. Co jsem se já koukal na své EB, tak s eli boostrem, talenty a opevkem full na EB a s admirálskými děly na full mi dává např. panna cca 1M EB a kozoroh cca 3M EB. Další svitky nevím, protože je nedělám najednou. Svitky jsou víceméně jediná možnost, jak dělat větší množství EB, protože např. střílení NPC s adm. děly moc EB nepřinese.
     
  6. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Za necelý měsíc a půl nastřílel hráč vedoucí žebříček tolik eli bodů jako já za 3 roky hraní. Je to prostě borec.
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    jak napsal Geralt64, bonusy mají velký vliv za BM Panna je 300 000 el. bodů při použití výše jmenovaných věcí je to 1 000 000 el. bodů ještě je drahokam ze Seahawka, pokud se nepletu 7% a blíží se to téměř 4 násobku.

    Panna trvá dutou pár minut, neměřil jsem, ale za hodinu jsem jich asi 5 udělal. Čistě teoreticky 6M za hodinu x 24 = 144 M denně x 40 dní by bylo téměř 6 mild. ještě 2 x více než je na tom obrázku (takže teoreticky to jde). Ale musí být hodně BM. to jde zjistit jen z toho deníku jestli je tam jedna bonuska za druhou a téměř celých 40 dní.

    Většina lidí tolik BM nemá, ale najdou se i tací, co je bonusky nebaví a nedělají je, osobně jsem měl nejvíce 50 map, dělám je průběžně mezi eventama.

    pěkný den
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Pro upřesnění: zkoušel jsem to ještě jednou - panna 1,1M, koza 2,5M EB
    Jak Mirku píšeš u svého výpočtu, že teoreticky to jde, tak máš teoreticky pravdu, už ti u toho výpočtu ale chybí, že 5x panna za hodinu x 24 hodin x 40 dní = 4800 map panny a to snad poskládat z kotle nejde ani teoreticky :p
    Když se kouknu do síně slávy na mapu panny, tak jsem u nás první a mám jich, za nevím kolik let, co funguje, sestřílených 1961. Nejvíce jsem jich měl poskládaných přes 300, protože jsem jeden čas hodně házel mojo a perly do kotle, abych poskládal co nejvíce raků, kvůli přízni královny.
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    ano, tomu se nedá nic vytknout, je to tak. Psal jsem to jen proto, že jsi napsal kolik se dá získat EB z BM Panna, vůbec jsem to do dnes nevěděl, (myslel jsem si někde kolem 800 000) a určitě mnoho hráčů se mnou. Přeci jenom 1,1M téměř 4x tolik je pěkné a je to pěkný návod jak dělat na začátku elitní levely. Pro mě je to přínosná informace, proto jsem psal, díky za ní.

    Chtěl jsem hlavně upozornit např. 300 bonusových map může být

    90 000 000 elitních bodů (ani né polovina na 27 lvl.) nebo
    310 000 000 elitních bodů při stejné námaze (paradoxně je víc o 90 M než je třeba na 27 el. lvl.)

    Ještě jedna doplňující otázka, používáš ten drahokam ?
    (pro upřesnění Tygří oko 10 % k EB) a aby se nikdo nechytil, že jsem psal v minulém příspěvku 7%, tak takto to bývalo dříve Seahawk měl 7% a Supremacy dle lvl., dokonce příprava pro 28 lvl. tam bylo 11 nebo 12 %

    pěkný den
     
  10. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    no ja už neviem či je to možné alebo nie :D asi hej ale podvodom najskôr alebo bugom ktorý ako inak zavinil BP :D nie som si istý či to tak má byť ale včera mi za jednu ranu svetelnou pridávalo vyše 2000 eli bodov bez opevnenia.. + eli booster funguje aj na admirálske dleá čiže namiesto 277 elp dostávam 544 za dutú..
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    tygří oko jsem neměl, zkusil jsem to s ním a za pannu cca 1,2M. Nejsem si ale úplně jistý, jak všechna ta vylepšení fungujou, protože za kozu s tygřím okem jen o 16k víc, než bez něj, za pannu o 80k víc než bez něj, což se mi zdá divný, oboje. Pokud je to bráno jako vždy ze základu, tak by to na panně mělo udělat cca 30k a na koze cca 40k navíc.
     
  12. TINKA15

    TINKA15 Rádoby autor

    Dobrý den,taky se připojím k diskuzi ohledně eli bodu do ligy .Já bych ráda do 100 místa v žebříčku,zbírala jsem jak o život truhly kvuli ELB a BZ boostrum,a ejhle mám jich cca.oba na 55 dní,ale co čert nechtěl(spíše BP),tak mi už asi 6 dní nefungují.Mám je v loděnici,ale na moři ne.Z podpory mi odepsali,že se to řeší,takže mužeme počítat nějaké max.za svitky atd.jak chceme,ale max.je pro mě momentálně(6 dnu) utopie.Díky BP.
     
  13. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    tinka to že ich neukazuje na mori neznamená že nefungujú.. mne to tiež neukazuje a vlastne ani nikomu ale fungujú ako majú..
     
  14. ghost_Đi€

    ghost_Đi€ Pisálek fóra

    1.₤αβέβέтεқїmöņтε.1'280
    x Virgo
    1.₤αβέβέтεқїmöņтε.566
    xkozorozec
    1.₤αβέβέтεқїmöņтε.461
    xstrelec
    1.₤αβέβέтεқїmöņтε.258
    x rak
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj TINKA15,

    jak Ti bylo správně odpovězeno, znázornění boosterů na moři se řeší, také mi to na moři neukazuje, ale eli body se mi normálně připisují stejně jako AdmSity a ostatním. Doporučuju si napsat stav el. bodů před a po udělání BM, pokud Ti opravdu EB nefunguje napiš v dalším příspěvku.

    pěkný den
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ještě jedno zjištění, které si každý může zkusit sám: 1 rána dutou - 876 EB, elitou - 2346 EB. Všechno na EB na full (opevnění, talenty, ...), bez tygřího oka. S tygřím okem 905 EB a 2405 EB.
     
    Mirek tohle ocenil(a).
  17. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    tohle jsou cenné informace, alespoň pro mě.

    k tvému minulému příspěvku, většina bonusů se počítá ze základu, ale proč je to takto nevím, jediné co se mi teď dost často děje, je zpoždění deníku.

    Je to tak rok, co tu jeden spoluhráč psal, že udělal všechny elitní levely za měsíc, hodně hráčů ho zde napadalo, úplně zbytečně, proto také přidám pár čísel a neni to jen teorie, ale jak je vidět, je to reálné.

    Jak píšeš jedna rána ze vším 905 EB to by znamenalo 22 ran za minutu x 60 minut = přibližně 1 194 600 EB za hodinu bez bonusek, 27 elitní level je 17 000 000 EB to znamená přibližně 14,2 hod. střílet dutou při eventu přibližně 4 hodiny.

    Co myslíte, to už se vyplatí trochu u toho zapřemýšlet ;), bez těch bonusů a nastavení je to nesrovnatelné ...

    Jen jedna otázka na závěr - 287 děl ?


    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 12/8/15
  18. Hajašinakaši

    Hajašinakaši Pisálek fóra

    já myslím že si těma výpočtama tady odpovídáte sami, máte snad pocit, že u toho někdo sedi 24hodin denně a měsíc a půl v kuse??:)
     
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Arrow/Hajašinakaši,

    já myslim, že nemusíš za každou cenu vše dementovat, pokud tě to nezajímá už vše znáš a víš, tak už to číst nemusíš. :)

    pěkný den
     
  20. Hajašinakaši

    Hajašinakaši Pisálek fóra

    nic jsem nedementoval, nikde jsem nenapsal že mě to nezajímá, pouze jsem napsal svůj názor a ani ty ani nikdo jinej my to nebude zakazovat, můj příspěvěk nikoho nenapadal a neporušuje pravidla fóra...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.