Zpetná vazba Ligový systém SeaFightu / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Dělalo se dost, to mi věř. Ale každej lhář si chrání svůj boterskej lajf a hned si stěžuje jak jen může, i když ani není v právu. A nejednou se stalo že když někdo vyhrál event nebo soutěž, tak mu zkontrolovali loď :)) To je moje info
     
  2. Sisa-cz

    Sisa-cz Zelenáč fóra

    co to je ligová mince a k čemu slouží? Sisa-cz(*Gєπєsɪs*)
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Sisa-cz, bohužel v tuto chvíli k těmto předmětům nemáme žádné oficiální vyjádření.
     
  4. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    uprimne tato novinka je blee za prve jak se pise vyse je to o nicem pokud to jde delat pomoci admiralu svitku ja bych to bral ale jen jako elitni munici at ma kazdej sanci a ne jen ti co maj admiraly a plno svitku a nejakej ten programek pro me co to hraje hodku max dve denne a to jeste vetsinou sbiram truhle nebo topim je to na nic kdo vyhraje bud nejvetsi zavislak nebo program takze tohle jde uplne mimo me ale napad dobrej jen kdyby byl nejak k necemu
     
  5. Mike*van*Ghorenast

    Mike*van*Ghorenast Perspektivní autor

    Gratulace BP. Díky této akci se znova nastarovali botíci a to ve velkém.
     
  6. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Maxtons keby to bolo len na elitnu municiu tak bi to aj tak vyhravaly najvetši Botery. Všetci maju miliony elitnej municie. Ved si pozri videa na YouTube a zbadaš tam ako maju niektory hrači miliony elitnej municie.A skade ju maju?
     
  7. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    drake ja vim ze maj miliony elitni munice ale ja nemam admi dela ani tolik casu a urcite bych nebyl v zebricku na 500 miste diky tomu ze to bere ze vseho
     
  8. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    V oficiálním oznámení je uvedeno: "Liga bude končiť a resetovať sa vždy v 15. deň každého mesiaca a odmeny budú pripísané po skončení ligy". Na moři mi to píše: "Sezóna skončí: 21 d 4 h". Co platí? Nebo konec sezóny neznamená konec aktuální ligy?
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, očekávaný konec první části ligového systému je v plánu 30. 7. 2015 viz FAQ.
     
  11. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    Este by sa mohli dat demontovat 60 libraky naspat na admiralske. Alebo tu bude nejaky blsak na vymenu medzi hracmi?
    Neviem preco, ale na slnku sa neda pouzit zimne svetlo, ked strielam velkeho, to by sa malo dat pouzit vzdy pri strelbe elitnou.
     
    Naposledy upraveno: 9/7/15
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Je hezký Poseidone, že napíšeš: "... očekávaný konec první části ligového systému je v plánu 30. 7. 2015 viz FAQ.", ale "Liga bude končiť a resetovať sa vždy v 15. deň každého mesiaca a odmeny budú pripísané po skončení ligy." viz Oficiální oznámení. A já jsem se ptal, co z toho platí. Vypadá to spíš na ten konec měsíce, že?
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, jak to bude ve skutečnosti opravdu netuším. Nicméně oficiální oznámení řiká pro první ligu, že je konec 30. 7. tudíž asi poté se najede na 15 den.
     
  14. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    Pekna hra je z toho teraz, vsetci len chovaju tresku atlanticku alebo pestuju riasy Nori. Navrhujem nedat to na cely mesiac ale len napr. na tyzden.
     
    Naposledy upraveno: 10/7/15
  15. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    :rolleyes:..zase něco pro bugery..stačí zapnout automat na svitky...bravo BP :p
     
    -tomaslm193-, ☢Arrow☢ a strýcu tohle ocenili.
  16. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    5 mincí za 5 voodoo diel, to je teda pre boterov na behe zadarmo..
     
  17. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Bugerliga:)))
     
  18. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    no ja to vcera pocital a na g 5 by prvni musel delat 1500000 za 1hod a to 24hod dene
     
  19. -cylon-

    -cylon- Zelenáč fóra

    jedna technická omlouvam se jestli zde již tento dotaz proběhl ,ale když je ted u všech děl psáno bonus k EB 1 jako u admirálských děl nemělo by to znamenat že i pokud budu střílet já nevím 8lb. děly tak budu dostávat elb i za dutou?? já jen že pokud nemáte adm. děla tak to nepřičte za dutou ani bodíka ;)
     
  20. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj -cylon-,

    nevím k čemu to číslo nahoře je, ale platí to co je dole zeleně, na tom se nic nezměnilo + 1 Bonus k EB je pouze u adm. děl.

    pěkný den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.