Zpetná vazba Ligový systém SeaFightu / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -☆☠Panky☠☆-, vyvaruj se používání vulgarit viz pravidla.
     
  2. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Trucker maš pravdu ,Sea konči- už par rokov sa snažia hračov zbavit ale nejako sa im to nedari. My staly hrači to nevzdavame " bojujeme za SEA"
     
  3. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    černý tulipán, nehraju len slováci a česi,ale celý svet, kde ich časové pásmo je iné, a hrajú medzi 00:00- 6:00... samozrejme že tu nikto nemože sediet cely den, ale možme byt radi, že nesedíte tolko pri PC, robte všetko pre svoje zdravie,nie proti nemu ;)))
     
  4. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Od 15:20 už to je 5
     
  5. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Čo ste takí nadurdení? Choďte sa von zabaviť, zapiť vysvedčenie však predsa máme tatranský čajík tak sa tu prestante hrať s vrabcom.
     
  6. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Adm_Blade vysvedčenie som už zapil pred par rokmi. viac mi chuti zbojnicky čaj :). Chceme už nahanat elitne body ale nevieme ako sa dostat na more aby sme mohly zarabat
     
    Natalia0812 tohle ocenil(a).
  7. ApocalypticTemplarCZ

    ApocalypticTemplarCZ Zelenáč fóra

    a co prestat delat novinky a hra mozna pude tak jak sla o nicom
     
  8. ČERNÝ-TULIPÁN

    ČERNÝ-TULIPÁN Rádoby autor

    sem nemocní s antibiotiki urcite muzu byt venku
     
  9. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Tak já to vidím bledě,dnes si už asi nezahrajem.Já to balím a jdu se mrknout do ložnice.Kdo má tu možnost DOPORUČUJI.Dobrou :)
     
  10. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Mohl by někdo z týmu místo kárání hráčů sdělit, zda IT zaměstnanci provozovatele pracují na zprovoznění, nebo zda to již zapíchli a šli se schladit na jedno??????? Bohužel jsem na celém foru od týmu nenašla zprávu, zda se pracuje na zprovoznění :(
     
  11. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    Myslim si že jinde ji maji.ale tady na českem forum je vždy vše s prodlevou cca 2 až 4 dny;)
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  12. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Remiel ITčkarom konči zmena 22.00hod, ty to už zabalili. Musime počkat ked pride druha nočna zmena po 22hod a ak budu mat chut tak to spustia.Možno že sa budu nudit a pridu do prace o niečo skor aby si mohly tiež zahrat:)
     
    *-intruder-*.cz tohle ocenil(a).
  13. gargartuan

    gargartuan Pisálek fóra

    sandokan takže jednoduché počtyy nám sdělí že 5h hra nejede za další 4h se dozvíme že se na problému pracuje z toho vyplývá že máme ještě minimálně 4 hodiny čas než se mapa rozběhne takže je pěkné že se akce o den prodloužila ,ale ten den si můžou admini užít sami nám co končí volno a máme krásné odpolední 12 se této prodloužení akce rozhodně zdaleka netýká :D
     
  14. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Díky za info chlapci :D no †—Đrake®—† já se asi na noční nudit budu, když to nezprovozní :rolleyes:
     
  15. ApocalypticTemplarCZ

    ApocalypticTemplarCZ Zelenáč fóra

    jj tady to naspon trochu zieje kdyz nas na mapu nepusti ty IQ z BP
     
  16. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Chlapci jsem na moři :p
     
  17. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    jsem na moři ))
     
  18. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    proč mám po restartu o 5000VB a 5000HP méně.
     
  19. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    chvala bohu po 5 hodinach
     
  20. -petrkv1974-

    -petrkv1974- Pisálek fóra

    no to mě po...... to je zas den fakt člověk má dovolenou a večer si trochu zahrát a ono to nejde to už není normální fakt.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.