Zpetná vazba Ligový systém SeaFightu / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    pomohlo dík za radu
     
  2. IamTheBeast

    IamTheBeast Zelenáč fóra

    Dobrý den, chtěl bych povýšit ligu ale jaksi nemohu, už minulou sezónu jsem byl v lize Medúz a u konce sem měl celkem 5,5kk EB teď jak začala nová sezóna tak jsem nastřílel už 3,1kk bodů - 2,5kk stačí pro povýšení, 5kk základ jsem měl. Hráči co jsou podemnou a to i nějací co mají jen 2,6kk mají možnost povýšit (zelená šipka), v čem je problém že já nemohu?
     
  3. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj IamTheBeast,

    pre postup do ligy, musíš splniť niekoľko podmienok, tu Ti ich píšem priamo z FAQ:

    Jak se dostanu do vyšší ligy?

    1. Musíte mít základní elitní body potřebné pro vstup do dané ligy
    2. Musíte být v aktuální lize aktivní a získat určité elitní body:
      • přestup do ligy medúz: automaticky
      • přestup do ligy mořských koníků: 2 500 000 elitních bodů
      • přestup do ligy barakud: 5 000 000 elitních bodů
    3. Musíte být v současné lize alespoň 7 dní
    4. Musíte být v horních 33% všech hráčů aktuální ligy (pokud máte zelenou šipku vedle svého uživatelského jména můžete postoupit)
    Například chceteli přestoupit z ligy Mořských koníků do ligy Barakud potřebujete alespoň 100 000 000 elitních bodů a shromáždit v lize Mořských koníků alespoň 5 000 000 elitních bodů.
     
  4. IamTheBeast

    IamTheBeast Zelenáč fóra

    Elitní body: 8530459
    elitní body v této sezóně: 3.123.816
    v lize jsem tuto sezónu od 16.12

    v čem by mohl být problém?
    Jak funguje to ,,33% všech hráčů aktuální ligy'' ? protože podemnou je pár hráčů, kteří povýšit mohou, takže si myslím že mezi těmi 33% jsem.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj IamTheBeast, zde ti na loď nevidíme nicméně by se ti v přestupu mělo psát co potřebuješ.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.