Zpetná vazba Ligový systém SeaFightu / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    mam jen dotaz když ziska ty ligove bonusy na jak dlouho jsou?
     
  2. socient

    socient Komisař fóra

    Musis se umistnit v Top 100 spomedzi všetkých serverov aj to ne vždy ho dostaneš ...
    1. miesto 30 dní
    2. miesto 20 dní
    3. miesto 15 dní
    4.-10. miesto 10 dní
    11.-100. miesto 8 dní
     
  3. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    kdyz jsem si to pak prochazel tak mne to dokklaplo ale diky
     
  4. kvako*svk*FMF

    kvako*svk*FMF Rádoby autor

    hehe nazdar jak tak pozeram aj tak je cela liga podvod..su tam nerealne čisla eli bodou ..a to si može každy domisliet ako sa daju dosiahnut..len podvodom a 24 hodin nonstop hranim a to je trošku nerealne ,,
     
  5. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    24 hodin na botu realne je, nikdo botery netresta, kdyz je zverejnis dostanes bann, kdyz napises na podporu ta nic neresi. liga je pro pro ty co podvadej ne pro hrace
     
  6. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    No mě spíš příjde legrační,že ty bugeři jsou ještě na víc suprově oprásknutí a ještě tady na foru vyřvávaj že jim nebyla připsána odměna :D:D:D..to nemá chybku;)

    EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/10/15
    • Uveřejňování soukromé komunikace s podporou hry.
    Normálka toto :D
    EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/10/15
  7. milhaus

    milhaus Rádoby autor

    ty CMka by mohli vyměnit a scmka taky, když někdo řekne CM ? Tak cmko stejně není u počítače a třeba vaří oběd a odpoví za 20 minut apod. ale to sem nepatří.
    Když sestoupím do nižší ligy, tak se mi odeberou všechny mince co mám na účtě ? Díky
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj fundarkangels.cz, když už sem něco dáváš takového jednak to sem nepatří a jednak si vybrat část komunikace co se mi hodí umím také. A pakliže nějaké CM neplní svojí funkci není nic snazšího než si stěžovat na něho na podpoře.
    Ahoj milhaus, ano odeberou stačí číst FAQ a víš to hned.
    Ahoj ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖, uveřejňování komunikace s podporou hry sem v jakém koliv stavu na herní forum nepatří jedná se o soukromou komunikaci.
     
  9. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    hehe to sem se zasmal stezovat si na podporu, to je jak kdybyh vzal VYPLEJ mobil a volal policii. nikdy se nic neresilo a te fajn podpory
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Cannis_Aureus, nebudu se tu s tebou hádat od toho tu opravdu nejsem. Ale když bude některé Cm chtít samo může potvrdit, že přišlo o část odměn a podobně. A pokračuj v daném tématu děkuji a tím je ligový systém děkuji.
     
  11. Techlovec_CZE-DC

    Techlovec_CZE-DC Pisálek fóra

    Jaký body vlastně do tý ligoví tabulky počítají. Pořád mi to neni jasné.
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Techlovec_CZE-DC, elitní body.
     
  13. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    maj to naky pokakany misto cisarskyho mam v cernym trhu knizeci
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kywa, a kontroloval sis ligu? Není tomu první den co hráč po vyhodnocení ligy automaticky vidí jinou ligu než ve skutečnosti byl. A stačí pouze nastřílet pár elitních bodů a opět jsi zpět kde jsi byl. Ale to se stačí podívat zde na fóru a určitě to tu několikrát najdeš napsané od hráčů.
     
  15. -_-*Dr.Blood*-_-

    -_-*Dr.Blood*-_- Rádoby autor

  16. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    musíš mať 5 mega celkovo a zároveň nazbierať za jedno kolo ligy tých 2,5 m
     
  17. -_-*Dr.Blood*-_-

    -_-*Dr.Blood*-_- Rádoby autor

    Ale zajimave je, že minulej měsic jsem mněl uplně stejně EB jako mam ted a mohl jsem postoupit do mořských koniku ale nepřestoupil jsem protože jsem mněl 5 minci a za ně jsem si koupil admiralske děla, a kdybych přestoupil tak by mi zmizeli.
     
    Naposledy upraveno: 7/12/15
  18. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Mýlim sa alebo z ligy stiahli voodo delá ? Akurát mi skočila piata minca aby som ich mohol kúpiť a už niesú ...
     
  19. aliens-cze

    aliens-cze Pisálek fóra

    voodoo děla jsou pouze na barakudě, získej pár eli bodu a děla ti opět naskočí. tedy pokud dáš opět barakudu.
     
    [-Bender-] tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.