Zpetná vazba Ligový systém SeaFightu / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    ja myslim ze by bylo lepsi kdyby to uplne zrusily
     
    kywa tohle ocenil(a).
  2. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    sem tehoz nazoru akorat to zatezuje servr a kazdej ma nic
     
  3. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    socient dobry akorat ses na jinem tematu
     
  4. CZ_isostar_CZ

    CZ_isostar_CZ Rádoby autor

    Jsem 23. v žebříčku medúz,mám 15m elitních bodů,dohromady 25m. Teď to budou 2 týdny od konce minulé ligy,ale stejně nemůžu přestoupit.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj CZ_isostar_CZ, hlásili jsme situaci s problém, tak nezbývá než vyčkat.
     
  6. CZ_isostar_CZ

    CZ_isostar_CZ Rádoby autor

    Jak jinak taky že...A ještě mi přijde jako blbost možnost sestupování, protože na prvních pozicích v medúzách jsou hráči s 1,5 mld elitními body.
     
  7. PatrisCz

    PatrisCz Rádoby autor

    to je fakt kolikrat se na mali lize oběvuji hrači kteři během par dni udělaj několik milionu ELB a slaby hrač neuděla ani 10%toho co hrač na 1 mistě v lize Meduz :D myslim že takovy hrači by v takove lize ani neměli co dělat jen blokuji slabe hrače v postupech nahoru
     
  8. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    patris BP radšej dá šancu aby mohlo získať ten bonus na delá viac boterov ako keby boli len v jednej lige :p
     
  9. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    Tak co je to za nesmysly ? :D skončil jsem v tabulce devátý a dostal jsem dvě ligové mince? :D :D
     
  10. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Ráta sa tabuľka za všetky servery
     
  11. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    Ja mam taky 2 a co ted :)
     
  12. Norfytko

    Norfytko Rádoby autor

    a kedy akože dostanem odmenu za ligu ?
     
  13. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    Uz mam 2 mince
     
  14. Norfytko

    Norfytko Rádoby autor

    akože odmenu dostane len v celom rebričku a nie v globalnom ? či ako to mam chapať
    nechapem lebo za tuto ligu som nastrielal 138mega eli bodov a ani do prvej 10,000 som sa akože nedostal ?
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Norfytko, ano přesně tak jak píšeš na tvém serveru budeš třebas 10, ale v celkovém můžeš být třebas 10 001 bohužel je to tak.
     
  16. Norfytko

    Norfytko Rádoby autor

    tak mam len par slov na tu ligu a to take že je uplne zbytočná !
     
  17. Ahoj proč už jsem po 2 za sebou dostal za umistení od 100 do 1000 jen 1 minci a ne 2 ?
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj 主kikos-��動器*cz(CSR), jedná se opravdu o celkový žebříček to tvé pořadí?
     
  19. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Trochu nezmysel tá vaša liga keď sa to berie za všetky servery. To tu mám sedieť celé dni aby som za 5 mesiacov dostal zadarmo jedno voodo delo ? :D
     
  20. mario13103

    mario13103 Rádoby autor

    Tak toto je sila ja som bol na GE 1 47 a na všetkých serveroch som bol tuším 887 a nedostal som nič ani jednu mincu a mal som dostať dve to čo má znamenať?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.