Zpetná vazba Ligový systém SeaFightu / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    no sice je pěkné že nám konečně dopsali odměny ale měl jsem dostat 2 mince a dostal jsem jenom jednu muže mi k tomu někdo kompetentni podat náké vysvětleni,dekuji,už jsem se to dočetl víše takže díky,ani nejsem překvapen klasicke matení hráču ala BIG POINT
     
  2. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    Skupinová mapa - Erby:
    • Erby jsou nyní odečteny pouze v případě, když hráč vstoupí na mapu a ne pouze za případ připojení se ke skupině ve skupinovém vyhledávači
    Toto nefunguje tak natoz ze to psali vcera docela dobry realizovani...
     
  3. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    To by som najprv musel mat info o tom, ze si mam pozerat celkovy rebricek, tak by som si ho pozeral a nesledoval serverovy.
    A dalsia vec, dokupil som si kvoly tomu admiralske, ktore som volakedy minul na 60ky, takze skoda peral.
    Nechapem na co tam su serverove poradia.
     
  4. PatrisCz

    PatrisCz Rádoby autor

    Nemužu postoupit v lize a nevim proč podminky splnuji sem v dane lize 7 dnu mam udělano 17 172 548 EB ale přesto mě to nechce pustit do ligy mořskych koniku proč?
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj PatrisCz, a splňuješ i další podmínky jako pořadí v žebříčku a získané elitní body?
     
  6. PatrisCz

    PatrisCz Rádoby autor

    Elitni body mam ale jestli i žebřiček nevim ale jak to vydim tak to zase bude platit na ten vaš celkovy žebřiček serveru že?? myslim si že by ste to měli celi přepsat tak jak to ma byt a napsat že vše se toči jen kolem celkovyho žebřičku všech serveru aby to hrači lip chapali
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj PatrisCzdes, pokusím se to dozjistit, ale nebylo řečeno celkový. Celkový je pro vyhodnocení ligy.
     
  8. PatrisCz

    PatrisCz Rádoby autor

    aha tak pak tam asik budete mit chybu nebot sem na 27. mistě v lize Meduz coš očividně asik bude těch 33% EB mam dostatek podle meho mam udělano přes 17 milionu EB z toho na teto lize už přes 6 milionu EB takže požadavky bych měl splnovat všechny
     
  9. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    tohle je uz uplne ztrata casu se tomuhle venovat proti tem co delaj miliony eli bodu denne nema cenu se tim vubec zabyvat kdyz je to z celeho seafightu
     
  10. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Musíš proste iba vedieť, ako tie ELB nahrať.
     
  11. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    i kdybych to vedel hraju max 2-3 hodky denne i to je moc takze nemam i tak cas :)
     
  12. sir*cvac

    sir*cvac Pisálek fóra

    Není to trochu divné, že jsou takové rozepře jaký se měl vyhodnocovat žebříček, když je 10 dnů po skončení ligy? No a BP by se taky nic nestalo, kdyby dala přesnější informace. Nicméně příjde mi divné že na žebříčku serveru jsem byl ja 489 mistě asi tak a pokud je odměna podle serveru celkově, tak jsem skončil do 1000 ?
     
  13. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    nj klasika.. BP napíše že "ďaľšie info čoskoro" a mesiac a pol po zavedení ligy nič :D prečo nie
     
  14. PatrisCz

    PatrisCz Rádoby autor

    tak pro slaby hrače ani o tu ligu nejde spiš o ty designy s kameny pač ta liga je uplně na nic měli by ji zrušit a vratit z5 elitni lvl a nebo ty odměny udělat tak aby každy server měl svoje odměny tak at sniži odměny jen na top 100 a je vystarano
     
  15. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    zmizla vam taky mince?
     
  16. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    ne nezmizla furt ji mam
     
  17. sir*cvac

    sir*cvac Pisálek fóra

    PatrisCz, at nechaji tu minci klidne vsem, stejne si za jednu minci koupis nic.
     
  18. Rhamedes

    Rhamedes Zelenáč fóra

    nevim,nechápu,skončil sem v první 100 a dostal jen 1 minci,to asi není odměna kterou sem měl dostat...
     
  19. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    Rhamedes je ale BP zabudol napísať malý detail, a síce že to sa počíta na všetky servery a nie každý zvlášť
     
  20. PatrisCz

    PatrisCz Rádoby autor

    bylo by lepši kdyby to nějak předělali a udělali odměny na každej server takhle nema teměř nikdo šanci něco udělat abych třeba čekal 6 mesicu na to abych mohl koupit knižsky měšec nebo třeba 5 měsicu na admiraly si myslim že je zbytečny šanci maj jen ti co maj full Admiralske děla atd... obyčejny hrač ty elitni body musi dělat přes elitni munici a nebo přes svitky což bude rad když každy měsic uděla 10M eli bodu ktere mu sou k ničemu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.