Zpetná vazba Ligový systém SeaFightu / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Madship

    Madship Zelenáč fóra

    Tak hraci Seafightu. BP zase nam ukazalo ako sa to tu deje. Jedna vec co pisu na forum alebo daju do tabulky ligy. :) Pozrite si lodny dennik. Bol som v lige do 100. a dostal som jednu mincu:p:p:p:p:p:p HEHEHEHEHEHE :):p
    Liga sa oplatila.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Madship, liga se stále zatím řeší, takže bych počkal až bude nějaké vyjádření.
     
  3. Long.John.Silver-ČR

    Long.John.Silver-ČR Pisálek fóra

    Marně někde hledám informaci (i na cizích forech) že by liga měla zahrnovat všechny servery dohromady. Proč tedy provokují žebříčky jednotlivých serverů. když to bylo asi k ničemu?
     
  4. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak jsem na tom úplně stejně byl jsem v lize do 100 místa a dostal jsem jen 2 mince místo 4, navíc jestli dobře chápu ten jejich paskvil tak bych měl dostat ještě bonus na hp,vb a poškození děl ?
     
  5. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Taktéž jen 2 mince ostatní slibované věci nějak nedorazily
     
  6. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Bohužel tam ale taky není napsáno, že liga je pro každý server zvlášť. Takový dvojsmysly má asi BP rád, protože může chyby zakamuflovat, jak se jim to hodí :(
    Asi se jako hrači fakt budeme muset spojit a začít nějak postupovat proti BP, protože si z nás fakt dělají srandu. Většinou jsme platící hráči, byť jen za prémium, a BP se k nám jako zákazníkum chová naprosto příšerně :(
    P.S. Taky jsem dostal jednu minci za to, že jsem byl v TOP 100 na GE1 a ani se neptejte, co mi napsala podpora na nahlášenou chybu ... zase bych dostal bann :(
     
  7. PatrisCz

    PatrisCz Rádoby autor

    Jako dělate si už z nas srandu vy date jako ligu date ževřiček každeho serveru a nakonec odměny sou rozděliny podli řebřičku všech serveru??? co to jako ma byt kčemu pak slouži žebřiček jednotlivich serveru když odměna je celkova pro všechny servery a ne pro dany server
     
  8. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    92. miesto= 1 minca.
    Takze inzinieri z NDR si robia asi už docentúru.
     
    strýcu tohle ocenil(a).
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj hugosamo, problém bude zajisté v tom, že ses koukal jako většina na žebříček serveru, což je bohužel zavádějící když se dělá žebříček pro všechny servery naráz a ten se teprve vyhodnocuje.
     
  10. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    V "Oznámení: Ligový systém Seafightu píše Poseidon": "... V současné době by měli být v pořádku připsané Vaše odměny za ukončené kolo Ligy. ..." To přece není pravda proboha. V tabulce jsem byl na 10. místě (Bonus Ligy Barakud 10x, Ligová mice 6x) a ve skutečnosti jsem dostal jen 2 ligové mince, takže s prohlášením, že odměny jsou v pořádku připsané nesouhlasím a žádám nápravu.
     
  11. PatrisCz

    PatrisCz Rádoby autor

    • zbytečná citace
    zajiste je to prava odměna bohužel odměny nejsou na každy server ale společne se všemy servery takže i když ses umistil na svem serveru na 10 mistě ve společnem ses umistil např.. na 1 500 mistě přeji hodně štěsti s nervy taky je mam ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/8/15
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj PatrisCz,

    prosím dle pravidel

    pěkný den
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, ano přesně tak jak píše Patricie.
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Smířím se s tím, že odměny jsou ze všech serverů a tudíž nebudu mít to,co jsem si myslel. Ale to, že se tuto informaci dozvíme až po ukončení ligy a ne dopředu, tak to mi přijde (a teď budu co nejslušnější, protože kdybych napsal co si opravdu myslím, tak mám ban na hodně dlouho) jako velice nesolidní jednání od BP. Jen doufám, že s tak nesolidním partnerem se nikdy nepotkám v normálním životě.
    :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
  15. Cz-asassins-Cz

    Cz-asassins-Cz Rádoby autor

    Proc už 99 procent lidi ma mince a já nic?:eek:o
     
  16. ĐĮƜĬƊƸƦ

    ĐĮƜĬƊƸƦ Pisálek fóra

    Tak, toto je od BP regulerní podvod... Krásná jedna mince do sbírky... A teď mi prosím vás někdo řekněte, k čemu jsou mi ..... dobrý ty žebříčky serveru???
     
  17. Qohelet

    Qohelet Zelenáč fóra

    Nj, zapoměli říct takový malý detail, že odměny se počítají za všechny servery :D
     
  18. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    taky jsem koukal na tu odměnu a hned psal na podporu ,ale teď už vím a ani nemusím otvírat meil kvůli odpovědi ,že to bylo k ničemu . Při takovýchto podmínkách ,jakože se to počítá ze všech serverů ,se nemá cenu o nic snažit ,zbytečně tu člověk prosedí kvanta času ,zbytečně střílí svitky , celá ta liga je k ničemu . Akorát nechápu proč tam jsou žebříčky serverů ,když se to počítá vše dohromady ,proč teda tam není jen jeden žebříček pro všechny z dané ligy ,aby to teda bylo jasný
     
  19. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    akce na nic z ligy je paskvil po pul roce budu na neco mit to je motivace aby to clovek hral jako hrom
     
  20. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Není to snad poprvé co něco dodatečně upravili v neprospěch hráčů, už by jste si měli zvyknout s kým máme tu čest. Proti bigpointu je i Kožený břídil, oni své podvody ošetřili svými obchodními podmínkami.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.