Liga kapitanu

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem *štěpánek*, 10/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

  No to je právě ono.
  Je nesmysl udělat naráz 4 modré, když je pak nemáš moc kam posílat protože maj základní vitalitu a tudíž logicky nestačí na zelené mise. Kdo to má vědět, že se nemá spěchat. Chyba no:(.Pak ,že to není složíté a to je tam určitě plno dalších ale.
  Jak se k nim dostanu přidám obrázky ,budu rád za radu. Když já je ženu do fijalova ,abych je mohl použít na moři:)
   
 2. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ale tak nemusíš dělat přeci 4 naráz. Je to stále dokola tak jako jsi dělal zelené stejně to funguje pro všechny další jen se prostě mění barva a zároveň i barva oblečení pro ně. Ono podle mě čím máš více kapitánů barevnejch tím máš více misí do té barvy a méně základních. Ale princip je stejnej stále dokola. Nicméně také nevím kolik máš vybavení, ale musíš i počítat, že to je pak už jde do peněz když nemáš štěstí aby sis proházel vybavení dané barvy a podobně. Nemluvě o tom, je také potřeba počítat s tím, že pokud chceš fialového kapitána pro manévr tak kapitána jehož manévr využíváš nemůžeš zas potom poslat na misi.
   
  *štěpánek* tohle ocenil(a).
 3. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

  https://prnt.sc/AXNhDhpBtfdQ
  Všiml jsem si ,že ty obyč ukoly bez barevného kroužku už vubec nedostávám,myslel jsem, že ja tím vylepším,ale asi neee. Strojení na nich mám v modré barvě.
   
 4. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Nevím jak to tam přesně je jestli se poté nenabíjí nebo jak. Já osobně kapitány s manévrem nepoužívám. Ale když máš poslaného kapitána tak ti v sekci pověřených kapitánů se stane neaktivní je šedivý a píše, že se plaví aby dokončil úkol.... a nelze s ním tedy nic dělat. Jakmile dojede je opět aktivní.
  https://prnt.sc/Y5t1ScG1S1TQ
   
 5. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

  Mám tyhle kapitány. https://prnt.sc/UkhYbDwvVsOW
  Zelených spousty https://prnt.sc/FK4wy4jK9um- už asi 1/2 roku,tak jsem jich pár vylepšil na modré.Zdálo se mi,že už se vůbuc nevylepšují a nic z misí nezískávají,když už mají level 10.
  Prosím o radu. https://prnt.sc/Xt7po5lOSdFd Co tady mám dovybavit ,abych mohl poslat kapitána na tuto misi,zatím ji nelze přijmout. Díiky

  Jo a toto https://prnt.sc/85puw0aUaaN0 mi normálně šlape i když je kapitán na misi,ale je to k ničemu je to obrana asi jen proti hráčům,já bych raději proti NPC:)
   
 6. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Tak možná je to tím, že už je kapitán nasazenej, je to o tom co člověk zjistí si během hry. Nicméně tak jako jsi to dělal u zeleného. Ty jsi jen povýšil kapitána a je na levelu 1 nyní. Tudíž má základní hodnoty. A je to o tom co jsem již psal předtím musíš kapitána prostě posílit obětováním jiných kapitána a nebo ho posílat na nebarevné mise. Postupně mu budou posíláním narůstat zkušenosti tím i level. A čím bude vyšší level tím mu začne narůstat hranice vitality. Nejvíce se to projeví až budeš mít level 10. Pak mu hodnotu můžeš zvýšit vybavením. Ale rozhodně vybavení nyní neudělá 600. Ale to je to co vše je popsané v FAQ ke kapitánům a nebo stačí tu hru sledovat. Vždy jsi pro povýšení musel udělat level 10. To ti sem mohu vykopírovat faq a tam to máš přesně to stejné.
   
 7. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

  Dobrá dobrá děkuji. Poslední věc věc :D. Když chci posílit kapitána tím,že některého obětuji https://prnt.sc/GCUXANuYKJtA
  Použil jsem ty to kostky :Štastné učení gama 25 procent šance na přenost talentů. 7x jsem v týdnu vylepšoval a ani 1 se nepřenesl jediný talent.:( To opravdu mám takovou smůlu??? nebo jsem použil předmět ,který na to není v hodný??
  Díky ;)
   
 8. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Je to stále jen šance. Základní máš 10%. Když použiješ to co jsi použil dostaneš se na 35% jsou i jako Šťastné učení delta což je 35% ale to se dostaneš na45% tudíž ani ne na poloviční šanci.
  Nicméně u více jsem to nezkoušel jak to funguje jestli se přenese jen 1 či více. Posílení se hodí hlavně pro rychlejší zisk zkušeností a tím levelů. Osobně bych čekal, že se ti přenese jen 1 talent abys pak nelitoval.
   
 9. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

  Aháá jen 1:(, Díky za rady.:)