Liga kapitanu

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem *štěpánek*, 10/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Starbek

  Starbek Zelenáč fóra

  Ano,Nadvládce je stále ceněné dělo,ale to právě v misích neni a ta stará děla co tam jsou kdybych chtěl na výrobu i jednoho jádra bych musel posílat kapitány na mise tak 100 let při pravděpodobnosti kdy něco donesou.
   
 2. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  No právě proto ho nemůžeš čekat jen tak do kapitána. Vem si jak dlouho trvalo než se začala měnit děla za žebříček. Jak dlouho tam byla Bouře různé stupně a to i přesto, že je většinou už nikdo moc nepoužíval. Podívej se na platebku, která je pro bp důležitá a i tam se v balíčcích stále nabízí admirálská děla, 60 libráky či voodoo děla a ani tam není obměna a to jsou to děla za reálné peníze, kde bych čekal prvotně tu změnu proto aby si hráč koupil více balíčků, ale stále se prodávají děla, která již hráč nevyužije v podstatě kromě jader a to si je může získat ze hry snáz.
  A ne že bych pro změnu další nebyl, ale nedá se čekat vše hned. V loňském roce byl za žebříček například Světoborec na 5 a už v tu dobu to bylo staré dělo protože byla Bašta či Nadvládce. Taktéž v Kotlíku ze Sáby na prvním místě byla Bašta 3 stupně. A to jsou věci, co by tu hru měli táhnout už když to býval Bokor dřív tak z počátku tam bylo to nej dlouho než pak přišla doba, že odměny se nevyrovali tomu nej ve hře.
   
 3. Sanroh-ČR

  Sanroh-ČR Stálice fóra

  Dobrej všem vespolek, mám jeden drobný dotaz ohledně urychlování kapitánů. Pokud chci okamžité dokončení cesty kapitána, je "nově" vyžadován 1 kus Smlouva o posilách. Ve vláknu https://board-cs.seafight.com/threads/liga-kapitanu.58862/ nic takového není. Odkud se dají smlouvy o posilách získat? Předem moc děkuji za odpověď.
   
 4. ...VictoryCZL...

  ...VictoryCZL... Pilný autor

  Tu získají kapitáni z deních ukolu,od levelu 20 a výš až ale.Taky jsou na ně některé ukoly na moři kde se dají získat.
   
 5. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Není to již tak dlouho co se smlouva o posilách řešila mám zato, že na discordu. Že daný předmět již se nepoužívá a je to na fóru zbytečná informace. Tak po úpravě vlákna došlo k odstranění tohoto předmětu protože se nám nikde neukázal. Smlouva o posilách se dá získat z následujících úkolů:
  • Velké ryby
  • Do třetice všeho dobrého
  • Chvíle pro zamyšlení
   
 6. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Sanroh-ČR smlouvy jsou potřebné jen pro urychlení kapitánů dělajících bonusové mapy. Doplním to do vlákna.
   
 7. Sanroh-ČR

  Sanroh-ČR Stálice fóra

  Děkuji vám všem za vyčerpávající odpovědi ;)
   
 8. juraj888

  juraj888 Perspektivní autor

  Podarilo sa niekomu dosiahnúť na kapitánovi vitalitu 1300 ? najzložitejšie úlohy vyžadujú takúto hodnotu ale je to vôbec možne ? mám hnedého lvl10 s vybavením ktore dáva +- 30% vitalitu a mám niečo okolo 1000 ... tak čo mám zle :(. Všimol som si (ale neskoro) že počiatočné hodnoty vitality má každý kapitán iné ... že by som proste začal vylepšovať slabého kapitána ? poradte
   
 9. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  jj máš špatnýho kapitána. Každý kapitán má trochu vyšší jinou schopnost. Na to abys mohl dělat oranžový mise musíš vylepšit kapitána s nejvyšší možnou vitalitou v základu a dát mu co nejlepší vybavení na vitalitu.
  Kapitány je potřeba dobře vybírat podle toho na co je chceš použít.
   
  juraj888 tohle ocenil(a).
 10. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

  Ahoj
  Mám pár otázek ;)
  Proč mi nejde posílat modrý a fialový kapitán na mise,které jsou v jejich barvě ? Mají málo zkušeností?
  https://prnt.sc/XH18674hufbk
  A jak ,ty zkušenosti získají? Plněním jen těch nejjednodušších misí:(?

  Díky;)
   
 11. hami

  hami Perspektivní autor

 12. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Vitalita kapitána musí být vždycky vyšší než riziko mise. To bývá nejčastější problém proč nejde kapitán poslat na misi. hami už ti poslal odkaz tak si ho projdi. vitalitu zvýšíš zvyšováním levelu kapitána vybavením. Všechno tam najdeš.
   
 13. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

  Ok ,mrknu na to, včera jsem to na foru študoval asi 1h co a jak,ale je toho spousta.Proč je to tak složité proboha.o_O:)
   
 14. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  není, to za chvilku pochopíš. Kapitána posiluješ jinými kapitány nebo plněním misí atd a až má plný level 10 tak ho povýšíš na další úroveň (barvu) a zase posiluješ. Vybavení pro ně vylepšuješ o sekci vedle, stačí si vybrat z leva a přidat nějaký zprava, který se obětuje.
   
 15. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

  To ano,ale ty věcičky všechny co pomohou ve vylepšení,ktere na co jsou?
  https://prnt.sc/8aUJO545aXf5
  není to moc jasně popsané na fooru.
   
 16. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Myslím, že z popisu se to dá docela slušně pochopit

  Screenshot_3.png Screenshot_4.png
   
 17. kinkaid68.cz-Jižan

  kinkaid68.cz-Jižan Pisálek fóra

  je to zbytečně složité a když na to není dost času tak jsi v pasti:(
   
 18. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Tak to musíš dělat postupně. Když není dost času nemůžeš mít vše.
   
 19. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

  Prokousávám se tím,tak uvidím. Vylepšil jsem 4 kapitány do modrých kroužku a ted je nemám kam posílat, na modrý nemaji a si reputaci či co nevím:eek: a zelený úkoly taky neberou.Co ted s nima?:(
   
 20. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Njn tak jsi zvolil blbé talenty. Můžeš je posílat na mise bez základní pokud nějaké máš nebo je posílit. Je nesmysl udělat naráz 4 modré když je pak nemáš moc kam posílat protože maj základní vitalitu a tudíž logicky nestačí na zelené mise. A nebo jestli máš rozumné oblečení prostě si poradit na účet ti nevidíme a možností je několik.