Liga kapitanu

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem *štěpánek*, 10/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ahoj
    Jen jsem se chtěl zeptat, jestli vůbec existuje na dělaní menších bonusových map ikona Tvůrce map. Mám na mysli toto: https://prnt.sc/H8wHdKBHRMlB. Protože nevím o nikom kolem mě ,ze by to mel kdys pozici. Díky
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Kapitáni nejezdí všechny mapy. Jsou dva druhy kapitánských talentů na svitky, ale každý dělá jiné a rozhodně ne všechny druhy. Ze základních dělá jeden střelce a raka a druhý pannu pokud se nepletu. Kozoroha nedělá žádný kapitán.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tvůrce map mám, takže existuje :)
     
    juraj888, *štěpánek* a bimbik1 tohle ocenili.
  4. bimbik1

    bimbik1 Pisálek fóra

    Já koupil truhel a zatím nic :D
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to o štěstí, já ho dostala asi 10x už
     
  6. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    ok,diky
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    asi nemáš zač, jsem tě spíš naštvala než potěšila myslím, ale nic si z toho nedělej, kolega ho tak dostal až myslím po půl roce :D
     
  8. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Já ho už nemam z čeho dostat ,nekupuji tyto balíčky vůbec. Nevadí ,přežiji to.
     
  9. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Super :) a já kuli tomu kupuji furt bedny a tvurce nikde :) hold si to odbouchnu ručně,jo a kzorohu mam 14,to mě čeka "super zábava"
     
  10. Starbek

    Starbek Zelenáč fóra

    Mám dotaz.Mám mnoho kapitánů s talenty jako Noční mořeplavec,opilec,orlí zrak,k čemu jsou když na tyto talenty nejsou žádné mise.Pak je také mnoho talentů jako Baron Fenghuangu,Mistr obchodník Al'mahareenu,Ochránce Nautiky a další na které také nejsou žádné dení úkoly.K čemu jsou tyto talenty?
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    na to jsme se ptali, ale bez odpovědi. Možná se plánuje něco přidat, ale to je jen můj odhad.
     
  12. Starbek

    Starbek Zelenáč fóra

    Díky za odpověd,Bylo by ale dobré kdyby se k tomu šéfové vyjádříli,plno kapitánů nevíme zda zlikvidovat nebo schovat,zatím jen zavazí a sou k ničemu.Proč je cpou do drahých truhel místo těch co potřebujeme?Zas jen snaha vytáhnout z lidí více peněz?
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel naco odpoví a naco ne neovlivníme. Nicméně bych to čekal prostě jako otevřená vrátka do budoucnosti. Máš to nyní jako level 55, který je vlastně též aktuálně k ničemu protože mapa pro něj není a bonus také žádný nedá.
     
  14. Pralinka.Cz

    Pralinka.Cz Pisálek fóra

    Tvurce map jsem dostala z 55 bedynek kdyz jsem koupila tak jsem si rikala ze neni normalni ale konecne stesti se usmalo a bude mit dost prace než udela vsechny svitky co mam
     
  15. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    je hodne nízka šanca že padne kto ich ma viac je buď šťastlivec alebo fanatik xD
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to vyloženě o štěstí, já ho mám skoro od začátku a kolega ho našel až myslím půl roku po mě.
     
  17. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    šanca na zisk nie je pri každom talente rovnaká tým som si istý pretože som vyhádzal stovky truhlíc... z toľkých pokusov už môžem urobiť doslova štatistický prehľad ich "vzácnosti" :D povedať že je to o šťastí je dosť všeobecne vzaté
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    samozřejmě, že šance na jednotlivé talenty není stejná, ale to snad každý ví. Je to podobné jako šance na zisk designů z akčních admirálů. Pokud bude design v každém pátém admirálovi tak můžeš potopit 10 admirálů a přesto budeš mít tu smůlu, že ani jeden z nich mít design nebude, protože ti co ho mají vyskočili na jiné mapě než na které jsi střílel. Když koupíš balíčky s truhlama, tak by měla být u každé truhly určitá šance na zisk tohoto talentu dejme tomu 5%. Ty můžeš mít štěstí, že v jedné z truhel se trefíš do těch 5% a nebo můžeš mít smůlu, že při každém otevření truhly trefíš těch zbylých 95%.
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  19. Starbek

    Starbek Zelenáč fóra

    Mám jeden návrh.Stálo by za to upozornit vedení,že by bylo na čase zrevidovat některé odměny co mohou donést kapitáni z misí.V době kdy i nadvládce neni úplně top dělo je trapné,že kapitáni do kterých se musí investovat reálná měna mohou donést recepty či
    děla jako zkázonos či světoborec.
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Na úpravu jednotlivých míst se upozorňuje pravidelně ať už to byl do nedávných dob Kotlík ze Sáby, ale i další. Nicméně jak si můžeš přečíst jako reakci na prodloužení sezóny tak i tyto stará děla hráči chtějí a oceňují je na výrobu Jader. Ač můj názor je, že to nemělo smysl ani prodlužovat právě kvůli tomu, že tam nejsou kdo ví jaké odměny hráč si to nemyslí. Tudíž je to jak pro někoho někdo se spokojí i s tímto. Hlavně je zapotřebí mít namysli, že ve hře jsou teprve nově děla Hromový blesk, tudíž vlastně dělo Nadvládce je ještě dosti ceněné.