Liga kapitánů/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 8/12/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    Díky ale i 1 jsme si nerozuměli...
    K čemu je reputace? k čemu je štěstí? k čemu je vitalita?
     
  2. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    leo myslim ze nezmizi,me se vzdy objevi potom ve vybaveni a muzu ho treba upgradovat.teda alespon mi to tak prislo
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    !-Hellmaster-! reputace - nemám ověřenou, štěstí - zvyšuje šanci získat možné odměny, vitalita umožňuje plnit určitě mise. Vitalita musí být vždy vyšší než riziko mise.

    ondraz.cz nejspíš jsi měl vícero stejného vybavení. Při povýšení vybavení zmizí, potvrdila to centrála a vyzkoušela jsem to i osobně. Je tedy nejlepší dávat předměty s co nejmenšími bonusy.
     
  4. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    tak se mi to asi zdalo,protoze vim ze predtim sem nemel zadne vybaveni,pak sem povysil a zaroven se mi objevilo ve vybaveni.a nebo to byla nejaka chyba ktera se mozna casem vytratila. kazdopadne ted uz to budu delat jak rikas. dekuji za info
     
  5. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    Dajú sa mince Escudo získať aj inak ako z odmien za splnené misie ? Povýšil som kapitána a žiadne mi neostali takže nemám ani z čoho zaplatiť ďalšie misie :D Vie mi niekto poradiť ? :rolleyes:
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zatím jsou jen v truhlách pokud vím. Už jsme na to upozorňovali, protože nejsi první kdo utratil všechny mince a nemá na to poslat kapitána na misi. Doufám, že jednou za čas budou v trhu k dispozici truhly za perly, jinak bys musel koupit truhly za peníze. Snad přidají zisk mincí i jinam.
    Poslala jsme několik návrhů na přidání možností získat mince aspoň v malém množství. Snad je někam přidají.
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  7. _vaness_CZ

    _vaness_CZ Pisálek fóra

    prosím jak zvýším vitalitu kapitána, zatím jsem na to nepřišel.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Vitalita se zvýší vybavením kapitána s předmětama vitalita. Též se kapitánovi zvyšuje i vitalita trošku po vyslání na misi. Ovšem po zvýšení úrovně opět spadne.
     
  9. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Bude možne nakupovat za mince escudo nejake předměty v trhu
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel takové informace nemáme, ale zkusím položit dotaz i když odpověď nezaručuji. Ale myslím si, že spíš ne protože v současné době zas není tak málo hráčů co s mincemi má problém, že udělá vyšší úroveň kapitána či posílá "nevhodně" mise až mince dojdou.
    A nebo když už tak možná že by to udělali z hlediska většího prodeje balíčků leda protože cena určitě nebude nízká.
     
  11. _vaness_CZ

    _vaness_CZ Pisálek fóra

    prosím, mám dotaz. 1 kapitán na úrovni "nebezpečný" má 10 level a 13999 zkušeností. Ovšem má jen 363 vitality a potřebuji 400
    na vyslání mna misi. Když jej posílím kapitánem na úrovni "neškodný" zvýší se mu vitalita a musí být plně vybavený? Zkoušel jsem ho posílit kapitánem "vyvrženec" a nic.
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pokud má plný desátý level, už nebude přijímat zkušenosti a je potřeba ho povýšit aby se mohl dál rozvíjet.
    Reputaci, štěstí a vitalitu můžeš zvýšit kombinací vybavení. Hodnoty se zvyšují i levelem, ale to v případě, že už má 10 level nepůjde, takže ti zbývá bud ho povýšit (až bude mít plný 10 level) a nebo nasadit jiné vybavení.
    Posilování je náhodné. Podle popisu se mají při posilování přenášet jen zkušenosti a případně talent, ale mám ozkoušeno, že se přenáší i část štěstí a vitality. Na množství přeneseného má samozřejmě vliv kolik ho má obětovaný kapitán takže pokud bude vybavený, mělo by se přenést určité % a je rozdíl, jestli se přenáší třeba 5% z 80 nebo 5% ze 300. Takže ano vybavený kapitán ti přenese víc než základní.

    Na screenech vidíš výsledek posílení základních kapitánů, kdy se z každé části přenese nějaké procento a u základních kapitánů i jedno posílení udělá level posilovaného kapitána. Pokud obětuješ vyšší stupeň kapitána i s vybavením přenese se mnohem víc, ale protože u vyšších stupnů už je získat vybavení dost těžké doporučují spíš se podívat jestli nemůžeš zvýšit reputaci změnou stávajícího vybavení.

    upload_2022-3-24_9-15-5.png
    upload_2022-3-24_9-16-5.png
     
  13. _vaness_CZ

    _vaness_CZ Pisálek fóra

    omlouvám se asi jsem poposlal mockrát :)
     
  14. _vaness_CZ

    _vaness_CZ Pisálek fóra

    tak jsem jej obětoval, talent přešel a vitalita nic. Stále nevím jak ji posílit. posílám jej na mise , denně i 2x a stále nic.
    Co tedy udělat abych mu tu vitalitu zvýšil.
     
  15. _vaness_CZ

    _vaness_CZ Pisálek fóra

    řeku už mě to nebaví, roky se člověk snaží a vše je tady jen o financích.
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jak ti tu psala již Leo, buď zkusit vybavit tím nejlepším co máš pro vitalitu. Nebo ho povyš. Pokud se nepletu obětování nic neřeší. Nicméně mi přijde občas jakoby se nějaký kapitán někde zasekl a pak poposkočí při dalším posílání.
     
  17. -monstrum-

    -monstrum- Zelenáč fóra

    Jak dostanu dva talenty k sobě
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    posílením kapitána a se štěstím. Na foru ve vláknu Liga kapitánů to máš všechno popsané.
     
  19. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    jen počítej s tím, že to je losování, podaří se tak jeden z pěti pokusů a ve 4 případech o ten talent a kapitána přijdeš
     
    SANTA-CATARINA tohle ocenil(a).
  20. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    ani včera ani dnes se mi nerestartovali denní úkoly v Lize