Liga kapitánů/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 8/12/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

  Ahoj.
  No za me teda fakt slozity.No zatim jsem poslal kapitana na b. mapy. Popis ligy k. jsem docetl to do 1/2 a uz v jsem si nepamatoval zacatek,kdyz jsem ze zvedavosti sjel listou az uplne na konec,abych videl kolik tam je jeste psani ...uf. No snad se to casem naucim.
  Jestli to nekdo vite,prosim zajimalo by me jestli nejvyssi level kapitana, dava po splneni nejake mise opravdu dobre veci...treba dela 5-6 levlu.
  Bylo by dobre videt, jake odmeny na nas casem vlaste cekaji.

  Diky
   
 2. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  co se týká složitosti ano, je toho trošku víc a nám taky trvalo pár dní systém pořádně pochopit. Myslím, že nejlepší je si FAQ přečíst a pak si vyhledávat pouze části, které v tu chvíli potřebuješ. Pozor na zbrklé vylepšování a obětování nedá se to vrátit a mohlo by Vám to později chybět. Ve zkratce potřebujete několik kapitánů, protože svitky, úkoly i mise vyžadují jiné talenty aby jste je mohli plnit.
  Vylepšováním kapitánů získáváte místa pro talenty takže nebudete muset mít třeba 10 kapitánů, ale jen dva, kteří budou mít všechny potřebné talenty. S úrovněmi a levely kapitánů se taky zvyšuje počet možných odměn, ale seznam nemáme k dispozici. Zkracuje se i čas za který práci dokončí.
  Na začátku je to složitější, ale když si dáte chvilku se na to pořádně podívat zjistíte, že to není až tak složité. Je dobré si to rozložit na jednotlivé sekce a ty pořádně prozkoumat.
   
 3. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Pokud u někoho přetrvává problém, že nemá aktivního kapitána je potřeba napsat na podporu nebo sem dát ID a screen ikony.
   
 4. *Paralen*

  *Paralen* Pisálek fóra

  Kde nájdem správnu guľu na vylepšenie kapitána ?
   
 5. Dark_COBRA_CZ1

  Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

  Musíš použít peneženku a koupit si truhly.
   
 6. *Paralen*

  *Paralen* Pisálek fóra

  myslel som si , že to bude P2W
   
 7. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  nemusíš používat peníze, pro začátek máš 2 bedny, v obchodě je jich dalších 10 to do začátku bohatě stačí pokud si prostuduješ FAQ a víš co dělat.
  Co myslíš tím "správnu guľu"?
   
 8. *Paralen*

  *Paralen* Pisálek fóra

  Na vylepšenie potrebujem neškodnú guľu a mám len nebezpečnú guľu , tak sa pýtam kde nájdem tu správnu
   
 9. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Myslíš povýšení? V CZ je to orb.
  • Přidat orb - můžete ho získat z truhly kapitána nebo při kování vybavení
  ten FAQ na foru není pro srandu králíkům, ale aby jste věděli co máte dělat a nemuseli se ptát.

  [​IMG]
   
 10. Dark_COBRA_CZ1

  Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

  Leo, sory pro sorandu králíkům tu jsi ted ty. Ano peníze použít musíš pokud chceš povýšit kapitána. Já jich už mám 5 na 10 levlu a nebudeš tomu veřit, ale ztech truhele zadara mě osobně nepadla ani jedna sukru na povýšení a vykoval jsem jednu. Takže bud si je musíš koupit nedou doufat že ji sem tam BP dá do nějaké akce. Ale ted aktuálně je jidinou možnost to koupit.

  Takže jako po někalíkáté jsi naprosto mimo s odpovědí.

  Jinak to že je to na foru rozepsané výme a je to fakt výjmečně super popsané, ale aktuálně je to update jen za peníze(pokud nepočítáš to že mušes pořád dokola fartmit nic moc odměny). Co bude časem se uvidíme ,ale snad to bude lépe dostupné.
   
  *Paralen* tohle ocenil(a).
 11. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Je to jako u všeho pouze a pouze jen o štěstí. Při testování na betě jsem po otevření všech základních a 10 zakoupených truhel dostal 1 správný orb. Nikdo ti nezaručí, že když si koupíš X balíčků najdeš alespoň 1 orb pokud tam nebude vypsaný. Samozřejmě, že jako u všeho mi bylo hned už během testování jasné, že půjde oto aby si hráč pro další mise kupoval balíčky aby mohl kapitány lépe obléknout.
  A další věc je to, že také není záměr BP aby každý měl hned kapitány vylepšené na max.
  Je zapotřebí také myslet na mince, nato, že vylepšený kapitán potřebuje vylepšené vybavení atd atd. A to zase nejde použít pro nižšího kapitána. Je to prostě o pozvolném postupu a ne, že kapitán začal včera a já musím nutně mít dnes vylepšeného kapitána. Protože ve výsledku vylepšený kapitán bez rozumného vybavení je vlastně jako základní kapitán.

  A jen pro dodatek zkusil jsem otevřít nějaké truhly za peníze jsem nekoupil ještě ani jednu, mám stále 6 truhel z těch co je bylo možné koupit za perly a podívej:
  Screenshot_17.png
   
 12. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  přejdu tvou urážku a budu trvat na svém. Peníze nepotřebuješ pro kapitána. Peníze do toho rvou jen ti, kteří chtějí všechno hned a na maximum. Určitě nejsou truhly za perly jen jednou. Při takovém systému je nemožné postupovat bez truhel takže určitě nebudou jen jednou. Pokud chceš nedočkavě hned kapitána na úrovni tak kupuj, i kapitán na 1 lv a první úrovni umí dělat svitky a úkoly, takže hnát ho okamžitě nahoru není o tom že musíš, ale že chceš. Tvoje volba.
   
 13. Hank45CZ

  Hank45CZ Rádoby autor

  Je to jako na Dark Orbitu když dáváte tůnit věci...čím víc dáte tím větší je šance na úspěch,rozdíl je pouze v tom,že tam to stojí urídium což máte ze hry a tady musíš ze reály když nechcete čekat
   
 14. Dark_COBRA_CZ1

  Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

  Poseidone Leo,
  Abo co říká je naprosto krásný ,sluníčkový , super a máte pravdu. Nikdo tu nepsal nic o tom že to chceme hned.
  Dotaz tu byl: kde ty sorky vezme.
  A má odpověd :pokud neměl kliku tak nikde, jedině, aktuálně za peníze.To je fakt ak aktuálně je to 100%PW nic jiného. A to ješte formou loterie kdy ani netuší co vlastně muže dostat.(čož je ten nejvíc ubohej rejžák lidí od kterýho drtvá většina slušných herních společnopstí ustupuje)
  to že to možná někdy bude dobrý jesuper, ale tohlne není herní update pro všechny, jen rejžák na trouby co to chtějí hned.
  jinak jako nápad jen to dobrej, je skvelé že hra se někam posouvá i když zatím jen za prachy, ale lidi vážně štve že je tu mraky bugu,chyb, nedodělků a důležitějšich herních mechani co chce přidat nebo upravit (například vstup do skupinovek které nejde už cca 5 měsíců správně nefunguje...)
  Je mi jasné že jako cmka Musíte hájit BP ale jestli tohle není PW jak sviňa tak se zamyslete nad 10truhel za perly a několik tysíc za prachy....
   
 15. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  kasino je taky založený na náhodě a stejně v nich je stále plno.
  Nový update kapitána jen přidal další možnosti a pokud nechceš nemusíš je dělat. Kapitán i v základu může dělat svitky a úkoly jako předtím. Není nutné kapitány posilovat a povyšovat takže ne, nechápu proč se tu rozčiluješ, že je to teď jen o placení. Není.
   
 16. HaxLegend

  HaxLegend Rádoby autor

  Musím souhlasit s Darkem... Z 10 truhel na perly mám 10 kapitánů, ale každý má talenty úplně naprd, nemůžu si dovolit plnit ani nějaké základní mise, tudíž nevím co mám dělat a podotýkám, že o vybavení a level mi nejde, stačí mi jen 2-3 kapitáni s dobrými talenty... Vyplatí se to na kupovat velká truhla, nebo postačí ta malá? Díky
   
 17. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  To ti nikdo nepoví, jako u všeho je to o štěstí co ti padne za kapitána a hlavně jakou ti dá misi vůbec protože i tyto mise se mění. I když mám kapitány bez talentů a nebo s několika talenty na které jsem misi neměl i tak mi to vždy nebrání posílat kapitány na mise bez talentů za mise escudo a krystaly, harpuny, mojo a další. Jednou za čas dostanu něco rozumného na svůj talent některý, ale některé talenty jsem neviděl ještě vůbec. A to je o tom jestli musíš mít mermomocí dělo nebo s čím vším se spokojíš. To, že dostaneš jednoho kapitána, který ti nyní udělá pro tebe smysluplnou misi neznamená, že ta mise tam bude stále tudíž pak zas nějakou dobu to může být kapitán co ti bude k ničemu.
   
 18. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Základní funkce kapitánů se nezměnily. Každý dostal do začátku dva startovací kapitány, kteří mají talenty na svitky a všechny 3 druhý denních úkolů. Každý tedy může dělat to co před upgradem. Podle mě budou truhly za perly občas v trhu, takže snad půjde vylepšovat i bez peněz. Mise se mění jak psal Poseidon a denně je k dispozici několik misí nevyžadujících žádný talent. Kapitáni získávají zkušenosti i z úkolů a svitků, takže se můžou vylepšovat i na těchto pracích.
  Podle mě dobrý upgrade a záleží jen na Vás jestli chcete vše hned nebo v klidu časem.
   
 19. !-Hellmaster-!

  !-Hellmaster-! Rádoby autor

  Chtěl bych se zeptat:
  1. Co ovlivňují u kapitána hodnoty reputace, štěstí a vitalita
  2. Pokud se při povýšení spotřebuje vybavení, je dobré použít co nejlepší nebo to nejhorší a proč.
  Díky
   
  juraj888 tohle ocenil(a).
 20. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  1) vybavení. Čím lepší vybavení nasadíš tím větší budou tyto hodnoty
  2) nedávno jsme zjistili, že vybavení při povýšení zmizí a nemá žádný vliv na budoucí hodnoty povýšeného kapitána takže při povyšování je nejspíš nejlepší dát mu vybavení s nejnižšíma hodnotama jen kvůli splnění podmínky
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.