Kotel z aruby

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem ..ζαקקy.., 10/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Ahoj mám už delší dobu problém v házení mojo do kotlíku protože po prvním vhodu 500 mojo/perel se kotlík v klientu sekne zešediví a už nejde vhazovat dále musím přelogovat do prohlížeče pak je možné v prohlížeči vhazovat kolik potřebujete ale v klientu to bohužel nejde tak jestly má ještě někdo další ještě tento problém ...
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jedná se pouze o vhození 500 mojo nebo i u jiných částek to dělá problém? Dělá problém i přechod z moja na perly?
     
  3. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    no ja mojo moc nemam tak hazu jen perle ale dela to i u mojo i u perel nedela to kdyz hazu jedno mojo /perlu ale pri vetsim mnozstvi to pise spatna synchronizace i kdyz to zapnu znova ten kotel tak prvni vhod dobry pak uz to zas nejde dela to pouze v klientu
     
  4. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Cappy hážu po 25 mojo v klientu a zatím bez problémů. Je pravda, že větší množství sem nezkoušel
     
  5. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    no kdyz hazes treba 2 miliony perel + tak po 25 kusech to jde na hodne dlouho :)
     
    venouš72_cz tohle ocenil(a).
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ..ζαקקy.. poprosím tě o screen chyby, kterou to píše
     
  7. Mám stejný problém ,ale vyjedu z toho a dám to znovu i když to takto udělám třeba pětkrát
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    potřebuju ale screeny té chyby takže kdo může dejte mi je sem ať to můžu poslat DEV týmu
     
  9. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    no ja bych rad udelal screen ale po dnesnim restartu to zacalo zahadne fungovat normalne 6 milionu perel v kuse a bez zaseku ...
     
  10. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    taktiež mi to robilo problém asi rok :) teraz som dlho nevyhadzoval, tak neviem
     
  11. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    tak nefunguje mi to ani pri menších čiastkach mi nehodí žiadne mojo...
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to náhodný problém, nám to nedělá tak to nemáme jak ověřit takže poprosím o screen chyby.
     
  13. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Není to náhodný problém, došel jsem na to, že v poslední době nejsou "on-line" připisovány perly v herním okně, tudíž když někdo chce vhodit mojo+perly, a perly nejsou synchronizované, napíše to chybu "Chyba synchonizace". Stačí odhlásit herní okno a znovu nalogovat a funguje to bez problému. Zjistil jsem, že ve skutečnosti jsem měl cca o 150 tisíc perel více (2 Julie), než mi zobrazovalo herní okno v klientovi. Není mi známo, zda je stejný či obdobný problém také v prohlížeči.
     
  14. papa-xXx

    papa-xXx Aktivní autor

    je to aj v prehliadaci tak isto
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Co se týče problému se synchronizací moře a hlavní stránky ten je již nějakou chvíli hlášen. Týká se to jak perel, ale i všech dalších měn. Ovšem nemyslím si, že by to způsobovalo tento problém v kotli, jelikož by hráč musel mít opravdu velmi málo perel. Problém s kotlem vypadá spíše na náhodný když někdo prohazuje 2mega perel určitě má mnohem více. Zkoušel jsem též prohodit na lodi několik mojo a problém nenastal, tudíž to bude opravdu o náhodě a takové potíže jsou nejhorší.
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tím "náhodný problém" jsem nemyslela, že to dělá jen někdy ale že to dělá jen někomu. Nejlepší by bylo aby hráči, kteří ten problém mají udělali screen chyby, kterou jim to píše a napsali na podporu. Pak se můžou screeny i s ID poslat na prověření. My zkoušeli tuto chybu reprodukovat na více účtech a nikdy se nám neprojevil takže nemáme jak ho prokázat.
     
  17. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Nemyslím, že to dělá jen někomu. Podle mne to dělá všem, pokud chtějí prohodit perly (a většinou i pár mojo). Pokud prohazuji např. 1001 mojo, tak se kotel za 2x 500 mojo bez problemu 2x otočí, ale jakmile narazí na perly a nesouhlasí perly v klientovi a na serveru BP (byl poslán dotaz na server z klienta), tak logicky vyskočí chybová hláška "chyba synchronizace". Programuji databáze, takže tomu více než rozumím. Je to ta chyba a na 99% to je příčina a dělá to na 99% každému (kdo se zrovna nepřelogoval).
     
  18. crabat

    crabat Rádoby autor

    Problém popisovaný Sanroh-ČR mám naprosto stejně. Jak není dostatek Mojo a část prohozu má být doplněna perlami kousne se to.
     
  19. stafordvlkvlk

    stafordvlkvlk Pisálek fóra

    me to jde normalne 500 vhazovat jenom to trosku trva a nemam mojo tak sem hazel perly a jde to normalne stejne sem uz prestal hrat tu hru
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    dělá to jen někomu, s kolegou jsme zkoušely různé varianty (jen mojo, jen perly, mojo i perly v jednom hodu) a nikdy se nám to neseklo. Zkoušeli jsme to na několika lodích.
    Několikrát jsem žádala o screen té chyby. Všichni tu popisujete to co už víme, ale screen nedá nikdo. Nemůžeme hlásit něco, k čemu nemáme nic na prokázání chyby.