Chyby Kotel z Aruby

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Remiel, 8/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Samozrejme že napišete iba to čo vam vyhovuje Poseidon čiže že nemate žiadne oficialne informacie. Vec je ale taka že info su stare a Kotlik je už pravdepodobne celkom inač nastaveny.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, a co očekáváš budu ti tady nalhávat je to tak a tak. Já jsem žádné info ani potvrzení změny nedostal. Takže s tím asi těžko něco udělám.
     
  3. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Poseidone,nikdo netvrdí,ze s tím neco udelas. Ale jedno by jsi mohl,zjistit pravy stav vecí. Jednoduse receno,dat popis do stavu,kdy bude odpovidat realite. To ted zjevne neni.Ono to vypada,ze si nekdo mysli,ze techto "drobnych uprav" si nikdo nevsimne,ale neni to tak. Zrovna tak je to s dodrzovanim slibu ze strany BP. Taky si asi sefove mysli,ze hraci zapomenou na slibene a dosud nenahrazene poukazky za opravu...bez nahrady sebrane vsem.
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Korkorán69, ale já dávám oficiální oznámení takové jaké dostanu. Nemohu si tu dělat libovolně vlastní oznámení.
     
  5. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Poseidon maš pravdu že nemožeš davat lubovolne vlastne oznamenia, ale čo možeš to je žiadat o dodržanie oficialnych oznameni.Tak jak piše Korkoran s opravnymy poukazmi,Otrokmi v kotliku, atd... Teraz to nemyslim osobne teba ale cely realizačny tym na čele s Team Leaderom . Ved ste tu vy na komunikaciu s BP nie my.My hrači si tuto hru platime aby sme mohli ju v klude hrat a nie na to aby sme počuvali vyhovorky že sa na tom a tom pracuje.Tato hra už každeho hrača stala nemale finančne naklady a za to chceme fungujucu hru
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ٴٴٴٴĴįŗķą,

    nezlobim se na tebe, každý má právo na svůj názor, nedalo mi to i když jsem házet nechtěl kvůli chybě, která stále přetrvává, ale zkusil jsem hodit 100 mojo, vždy raději vyzkouším, lepší vyzkoušet než psát, jak píšeš hlouposti ...

    U žolíků jsou chyby a přišel jsem o pár dílků. Mojo je o něco více než 100 z důvodu padání extra moja. Je to 100 mojo podle kotle na začátku házení a na konci bylo o 100 méně, je tam pokud počítám správně 10 dílků o 3 dílky mě chyba obrala a 15 žolíků. Nepochybuji že další pokus dopadne jinak, možná dostanu 1 dílek ...

    omlouvám se, za tak dlouhý výpis zítra ho smažu

    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 19/1/15
  7. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Moje zkušenost,naházel jsem 200 mojo + extra mojo co padlo.Výdělek 15 dílků a mojo paluba.Výpis sem nedávám bylo by to moc dlouhé
     
  8. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Ja som za rok 2014 nahádzal cez 40k fľaší a mojovku som dostal 4x(naposledy padla 2x v novembri).
    Obraz si spravte sami.
     
  9. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Adm_Blade to maš asi tak jak ja v minulom roku s tym rozdielom že ja som chytil asi tak 6 mojo palub aj to na konci roka -okt., nov.,december. Zato roky 2012-2013 som mojo palubu nemal ani raz
     
  10. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    No přece si pamatuji že když jsem ještě hrával, tak jsem měl kostičky kolem palub skoro každý měsíc aspon na 14dní průměrně. Od té doby se kotlík nezměnil, ani vzhledově, ani čísílka.. jen se občas něco porouchá, což vůbec nechápu. a moja na palubu hážu daleko více - ikdyž se také změnilo to, že mojo lze získat snadněji, máme ho hafo atd.. jen BP si potají upravuje pravděpodobnost nebo něco v tom smyslu, abychom neměli všechno
    - nutno dodat, že jsem nehrál od konce roku 2011 do října 2014
     
  11. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Po dnešním Restartu jsem zkusil Kotel a Funguje tak jak má :D:D Žolíky nemizí -- zůstávají. :D
    Ano pravda : žolík na 2x nebo více , nedá odměnu v této výši , ale pouze 1 x . :D
     
    Naposledy upraveno: 24/1/15
  12. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Nemizí ale nefunguje jak má !
     
  13. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Nechci zakladat nove vlakno, ale po dnesnim restartu (oprave vypoctu dmg) nefunguji vedomosti spiona :(
    Je mozne neco opravit, aniz by neco jineho prestalo fungovat? :(
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Sanroh-ČR, problém s funkčností střepinového deště a vědomostí špeha je hlášen a čeká se na jeho vyřešení.
     
  15. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Ten Kotel stále není v pořádku - bohužel , Hodím 3x žolík a dostanu odměnu 2x . :(:(:(
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mně to funguje tak, že když hodím třeba 4 žolíky a měl bych dostat díly svitku, tak dostanu díly 3 a 1x jinou věc. Vždy mi to dá něco o 1 méně než použitých žolíků a jednu jinou věc.
     
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    tak to máme stejné
     
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    díky za upozornění, předáme dále k řešení.

    pěkný den
     
  19. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Že by se děly zázraky?Po 14 dnech opět mojo paluba a to hážu asi 50 mojo denně
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ironmaiden61, je to opravdu jen o štěstí házím moja i víc a nic pořádného z toho bohužel pro mě.