Chyby Kotel z Aruby

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Remiel, 8/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Remiel,

    na štěstí v kotli se špatně reaguje, stejně jako v truhle jde jen o štěstí, v každém hodu je šance na získání dílku stejná, závěry dělat z pár vhozených mojo nejde, vím že hazíš určitě více, také hodím pár tisíc mojo měsíčně, během zimní akce jsem složil přibližně 30 svitků, někdy mám ve stovce vhozených 10 dílků někdy 20, někdy dostanu za 500 mojo palubu a někdy jí nedostanu za 5000 mojo.

    Více mě mrzí, že místo dílku dostanu žolíka (žolík=stejný dílek) a za 6 násobného dostanu 6 x košili, takhle když se mi to stane 2x po sobě tak jsme na tom stejně, ale bohužel tak to je. Určitě se dá zkoušet házet po 1 nebo rovnou po x najednou, ale šance je stále nejistá. Znám hráče, který dostal během jednoho dne 6x mojo paluba cca. za 600 mojo a také hráče co vhodil cca. 20K mojo a nedostal, stejně tak včera má spoluhráčka vytáhla z truhly 2 x během chvilky prémium, mě se poštěstilo získat 19 x VB3 z 1 truhly, ale prémium jsem nedostal z truhly už více jak rok, také znám hráče co má prémium na 10 let z truhel a dokazuje to jen mít štěstí ...

    pěkný den a příště více štěstí
     
  2. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    asi to poupravili protoze jsem to ted zkousel a kdyz sem dal pouzit zolika tak uz to nedalu tu 1 vec 2x ale dostal jsem dalsi 2 veci jine.
     
  3. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    No nevím jak je to opraveno,ale na žolíka dostávám jen jeden dílek bonusky/dříve dva/a k tomu něco z ostatního sortimentu.Pořád mi chybí odpověd,od kdy budou v kotli lodní sluhové
     
  4. PecikCze

    PecikCze Rádoby autor

    Oni budou sluhové v kotlíku?
     
  5. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    myslim ze se to psalo.
    a i kdyby tak je to logicke kdyz tam byli otroci nez se zrusili tak by je to taky melo nahradit
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj, kotlík ještě opraven není úplně bohužel.
     
  7. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Radši se připravte, že kotel bp zruší, protože to tak bp dělá u věcí co neumí opravit nebo to nechá ve stavu jakém to je a jen vydá oznam, že teď to funguje jak původně mělo. Co se týká lodních sluhů, když je zavedli místo otroků tak se v oznamu psalo, že jsou půjdou získat i z kotle což byla lež, protože tam nikdy nebyly o pochybuji že tam někdy budou.
     
    jєssιєjaмєs_čяc a Remiel tohle ocenili.
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ironmaiden61,

    informaci na kterou se ptáš, opravdu nevíme, oznámení je na fóru a ano Azlabe oznámení bylo dle provozovatele hry změněno, lepší než stále věřit, že může padnout, čemuž každý na začátku věřil (nebyl jsem výjimka).

    pěkný den
     
  9. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    klidne at kotel zrusi ale at daji 100 perel za mojo :) aspon si poradne vydelam
     
  10. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Ahoj Mirku, byla to pouze citace toho co uvádí provozovatel na stránce kotle z Aruby. Takže když naházím 200 mojo a nepadne mi dílek svitku, je to v pořádku? protože je to jak píšeš o štěstí? Byl by jsi tedy od té dobroty a vyjmenoval mi věci, které uvádí provozovatel a které jsou pravda, platí a fungují?
    Azlabe musím s tebou souhlasit. Tuto hru bohužel provozovatel cíleně likviduje
     
    Corp.13 a tinka.t tohle ocenili.
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Remiel,

    já se s tebou nechci hádat, k ničemu by to nevedlo, co myslíš 6 x mojo paluba ze 600 mojo, je to v pořádku ? 6 x prémium z truhly za týden ?, a já jim to přeju, taky bych chtěl mít takové štěstí, na druhou stranu nyní při eventu na první pokus mazlík, přitom šance je možná 5%, minulý zimní event cca. 190 sestřelených Björgoldů a mazlíka jsem tehdá nedostal a také jsem jich měl mít přibližně 10 (5% z 200) Stejné je to přeci u svitků, také nechci pořád z Panny DMG mám ho asi na x let a druhý hráč zase naopak( u mě 90% DMG), ale nárokovat si 50% nechci. Podobná situace byla minulý event v truhlách jeden hráč zde psal, že tam nic není, samé hlouposti a druhý, že točí munici z 30 klíčů 80K munice, pokud si vzpomínám dobře a pěkně vydělává (já též vydělal pěkně).

    Další příklad uvedu, jeden hráč zde na fóru psal výdělek z glitzu na různých mapách, myslim že stejně závěr byl takový, že kdyby ten test dělal 10 krát po sobě na různých mapách a časech výsledek by byl pokaždé jiný. (mimochodem pěkné vlákno)

    Poměrně dost často čtu názory hráčů, že v glitzu je méně perel atd. a u mě je to stále stejné a ani nechci psát kolik dostávám z vraku nebo obyčejného glitzu perel nebo moja, stejně bys tomu asi nevěřila a zase by jsem se tu s někým hádal a to mi zato nestojí.

    pěkný den
     
  12. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Mirku, také nemám potřebu se hádat, jen jsem tě žádala o informace, o kterých by jsi měl, jako zástupce provozovatele mít přehled, a jako obyčejný řadový hráč, jsem bohužel tento přehled již ztratila
    je mi líto, ale to co uvádíš, nesouvísí s tím co píši:
    [​IMG]
    Toto uvádí provozovatel na svých stránkách a to by mělo platit či ne? Když někde sepíšeš smlouvu budeš také spolehat na štěstí, jestli to co v ní je bude platit či nikoli? U věcí, které ty uvádíš, nejsou nikde procenta pravděpodobnosti provozovatelem písemně dány (mimo svitků). Kdysi to bývalo u svitků a taky to platilo. Nespojuj prosím hodinky s holinkami i když se oboje natahují. A je mi velmi líto Mirku, že jsi mi nebyl schopen vyjmenovat jedinou věc, jak jsem tě prosila, ale asi to bude tím, že už v této hře žádná taková není :(

    Poseidone díky za informaci, že kotel stále nefunguje jak má.
    Přeji krásný večer
     
    Naposledy upraveno: 17/1/15
    Corp.13 tohle ocenil(a).
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Remiel,

    zkus dát do googlu, co znamená slovo pravděpodobnost, pokud se to změní a bude tam napsáno něco jiného, budeme vás o tom zde informovat. Nepleť si prosím slovo provděpodobnost s definitivní jistotou, a jak vidíš na svém obrázku je tam uvedena a je to pouze pravděpodobnost.

    teké přeji dobrou noc
     
  14. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Mirku, co slovo pravděpodobnost znamená vím, a i vím co znamená, pokud je slovo pravděpodobnost spojeno s procentuálním vyjádřením.
    Vyjádření Poseidona pro mě bylo dostačující a budu snít o tom, že to provozovatel této hry někdy opraví.
     
    Corp.13 tohle ocenil(a).
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Pravděpodobnost třeba u svitku a žolíka 18% u mně znamená, že ze 100 moja bych měl +- dostat 18 dílků svitku nebo žolíků. Pokud ze 200 mojo nedostane Remiel ani jeden dílek, tak se o pravděpodobnost 18% v žádném případě nejedná.
     
  16. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    A taky jedna pravděpodobnost,že modi už začnou něco dělat a ne jen psát že věc je v řešení.Asi si to nechcete u BP rozházet aby jste nepřišly o výhody
     
    †—Đrake®—† tohle ocenil(a).
  17. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Jo to by se to skladalo,kdyby ta pravdepodobnost fungovala. Samozrejme ,ze cim vic se toho nahazi do kotle,tim vic by se vysledek mel blizit uvadenym procentum. Da se rict,ze kdyz je pravdepodobnost 18% ,na 100 mojo,bych mel dostat 18 dilku,nedostanu-li je ,tak pri kazdem dalsim hozeni mojoi,by se mela pravdepodobnost zvysovat,ale to BP asi nevi.takze si tu hrajem se slovicky,ale realita je nekde jinde,to by si meli uvedomit i moderatori,ne obhajovat neco,co neodpovida ani tvrzeni samotneho BP.
     
  18. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    Mirku,je mi to líto že to musím napsat,ale mluvíš uplne z cesty,nema to hlavu ani patu co tady pises za hlouposti o pravdepodobnosti v tvojim podaní. Pokud je napsana pravdepodobnost 5 ruznych veci 20 procent znamena ze ze 100 mojo kazda vec spadne 20 krat ,neznamena to ze jedna vec spadne 100 krat . To si pletes pravdepodobnost Bug Pointu s pravdepodobnosti logickou a vseobecnou. Uz te asi severokorejstí programatodi z Bug Pointu nakazili nejakou jejich chorobou . To ze od nich dostanes par perel za to ze tu pises tyhle parady neznamena ze maj pravdu.
     
    *Dr.HOUSE* tohle ocenil(a).
  19. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Přesně tak - jsou dva případy:
    1) největší šance je u elitního vybavení 35% tudíž by tohle podle losovacího algoritmu padlo pokaždé
    2) podle šance u každého se odměny (z čím víc moja) blíží násobku hozeného moja krát šance 0,11 (~11%)

    Pamatuji si, že fungovalo, že vždy padla alespoň z 502 moja (nebo alespoň když jsi vydělil mojo za celý život / počet mojo-palub), teď ale nepadá ani z 3000moja (přes zimní akci), takže se změnily procenta? Nebo co..
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj jєssιєjaмєs_čяc, bohužel žádné oficiální informace, že by došlo ke změně nemáme.