klient nebo unity

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem aliens-cze, 25/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Od zavedení unity úkoly vůbec nepřijímám.
    Včera jsem si třeba udělal nastavení lodě munice a tdd. a dnes se přihlásím a zase mám všechno rozházené, to už fakt nechápu.
    Nebudu to každý den nastavovat znovu.Můžou s tím moci páni z BP proboha už něco udělat.Tohle je fakt příšernej paskvil
     
  2. *[BLAZON_SVK]*

    *[BLAZON_SVK]* Pisálek fóra

    O čo sa snažia? Veď vyše roka nedokážu spraviť UNITY aby bola hrateľná a oni to pustia v plnej verzií von že toto je finálna verzia poďte hrať?? Ak toto je finálne a takto to bude vyzerať tak tým pánom v BP by som nedal výplaty ešte pol roka minimálne .....

    Ďalšia vec....po každom stopení mizne okno s desing´s, nastavenie nie je stále poriadne ukotvené a vždy sa čosi zmení ( nie neviem čím to je a isto to ani nebudem ja skúšať čím to môže byť, ja za to platený nie som), na kompasy sa dá teleportovať avšak už keď chcem zmeniť mapu na jednu z tých strán tak má to teleportuje na more a nie na tú danú mapu čiže kompasy sú k ničomu + cooldown na kompasoch je asi hodina čo nechápem z akého dôvodu nikdy to nebolo nastavené.....
     
  3. casper81

    casper81 Pisálek fóra

  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Problém s úkoly stejně jako dalších X problémů je hlášený.
     
  5. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

  6. Mishuge

    Mishuge Pisálek fóra

    Od včerajšieho reštartu čo bol okolo 18:00 mi nejde unity cez klienta prihlasim sa a akonahle kliknem na hrat začne sekat klient a nevyskoči mi žiadne okno na more.Cez priehladač mi to ide normalne.
     
  7. *[BLAZON_SVK]*

    *[BLAZON_SVK]* Pisálek fóra

    Tomu sa hovorí FINÁLNA VERZIA UNITY :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
     
  8. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

    já když to pustím tak u mě moře a vše okolo vypadá jako na piratestorm nebo na SF před 10 lety to je normální ?? :)
     
  9. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

  10. Maniak

    Maniak Pisálek fóra

    Nic pořádně nefunguje, ale co určitě a zaručeně funguje jsou Ečka :)
     
  11. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

  12. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    vypadá to stejně, nová grafika UNITY :D
     
  13. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

    nová jak říkám stejné jako sf před 10 lety no paráda už jen dřevěné paluby chybí :)
     
  14. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Taky vám zmizeli úkoly v sezóně. Mě tam chybí splnit úkoly a vyházet amulety
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pro hlášení chyb v unity je jiné vlákno, pište je tam at se můžou posílat.
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  17. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    "To je hnus, velebnosti. Chce se mi blejt."
    Rád bych dostal mail na ředitele BP, abych mu něco pozitivního napsal.
    O víkendu napíši něco víc k nedodělkům a chybám, ale shrnutím ... za tohle bych se styděl vyjít před barák.
    Programátory bych ani nepouštěl z práce domů a bez výplaty, dokud z toho nebude zase "hratelná" hra.
    Po 13-ti letech vážně uvažuji o konci "kariéry" v Seafight :(
     
    dejdy, .WWW. a mario13103 tohle ocenili.
  18. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Řekl bych, že po cca 20 letech přestala být tato hra pro BP lukrativní a výdělečná. A tohle je jeden ze způsobů, jak i těm skalním hráčům hru znechutit a donutit je přestat hrát. A pak nadejde čas oznámit, že se hra pro nedostatečný zájem ukončuje. Jinak rádoby programátoři se zase ukázali. Takhle kdyby pracoval i zbytek populace na světě, tak jsme stále ještě v době kamenné.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Vlákno zamykám. Je tu několik vláken týkající se unity, kde se jednak probírají názory, ale co je horší hlásí i chyby a pak se to akorát člověk ztrácí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.