klient nebo unity

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem aliens-cze, 25/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Osobně jsem se s tím nesetkal. Je možné, že to budou problémy pouze u určitých hráčů závislé na nějakém prvku či něčem v PC tak jako byl problém dříve u spousty hráčů, že nemohli unity vůbec spustit.
     
  2. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Díky Poseidone, jinak unity se načítala včera normálně i aktualizace se stáhla dobře. Jen se vyskytnul ještě jeden problém a to, že mi nejde přepínat mezi servery.
     
  3. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    Další problém kterej mi naskočil až ted a to je to že nemohu střílet jiné hráče do ted mi to šlo a najednou cil je moc daleko a přitom je vedle mně on mně seká já ho ne
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Zkoušel jsi knížky? Je možné, že je to bohužel grafický problém. Chyb je spousta bohužel.
    Pokud jde o volbu hrát ukazuje se mi při pokusu o přepnutí u 2 serverů. Nezkoušel jsem jí jestli funguje. U dalších mám, že se snaží připojit. Bohužel mi přijde, že ne všech směrech došlo ke zrychlení reakce unity jako takového. Z počátku se dlouho načítalo. Nyní je evidovaný problém, že trvá než může člověk kliknout opravu a podobně.
     
    venouš72_cz tohle ocenil(a).
  5. RIPSEA

    RIPSEA Pisálek fóra

    :cool:...mno,je čas udělat See pápá lálá
     
    dejdy tohle ocenil(a).
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jen Vás malinko opravím, otázka není jestli klient nebo unity. Klient funguje stále stejně jako prohlížeč, jsou to programy a stránky, přes které hrajete hru. Volba byla flash nebo unity verze. Protože podpora flash končí musely všechny hry a další přejít na jiný systém. BP zvolili unity. Flash byl zastavený i když unity ještě není dodělaná proto, že je jednodušší a rychlejší se soustředit jen na unity než na flash i unity. Nedá se všechny chyby opravit hned, ale postupně se budou přidávat další funkce a opravovat chyby.
     
  7. CHUDINKA-CZ

    CHUDINKA-CZ Pisálek fóra


    A mě by teda zajímalo co dělali ten rok co jste tu na foru otravovali at hráči píšou chyby co jsou na Unity a bylo to spuštěný zkušebně? Tohle je katastrofa, drzost spustit po tolika letech hru v takovým stavu. Ne že je hodně chyb ale z 80% funkce ani hra nefungují. Opožděne celá hra reaguje,nejdou brát úkoly, přepady nefungují jak mají,trhlina nejde jak by měla, 20 vteřin čekám na všechno na co kliknu nahoře vedle obchodu (přátelé,trofeje,opevnění..),nejede chat, v platebce jsem měla uloženou kartu co jsem nikdy neukládala a nešlo mi nakoupit,oprava nejde spustit pokud ještě vidíš ukazatel útočníka nebo to co střílíš i když už dávno je to dole atd atd atd. A hláška na foru že si můžeme užít finální verzi Unity a její výhody byl teda výsměch. Chápu Leo že je tu nebudeš hanit, ale aspon je prosím tě nebran. Neudělali NIC!!!
     
  8. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Jedním slovem HNUS!
     
    Sanroh-ČR, Legend79cz a CHUDINKA-CZ tohle ocenili.
  9. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Jejda nejsou ti hraci nastvani )))
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Jsou a my samozřejmě chápeme proč, ale bohužel s tím nic nenaděláme. Rozhodnutí BP bylo zastavit flash aby se programátoři mohli soustředit jen na Unity a myslím, že se opravdu snaží dát hru do hratelné formy v co nejkratší době.
     
  11. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    nejde mi zapnout ulohu na opakovaci ukol a pz , kdyz odhlasim a prihlasim zadavatel uz nenabizi nic !!!
     
  12. hami

    hami Perspektivní autor

    :D COUŽNO BUGPOINT
     
  13. Ascano80.cz

    Ascano80.cz Zelenáč fóra

    Hru se mi sice už podařilo spustit ale oproti klienu naprostá katastrofa!!!! Grafika strašná,nastavení taktéž no darmo mluvit.
     
  14. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    tak zase po dlouhe dobe neco rad napisi. muzu pozadat aby jste mi ukazali nekoho kdo tohle ma na starost?? at vidime cloveka co dokaze tuto silenost vypustit do sveta... grafika horsi jak prince of persia na pocitacich 486 kdyz sem byl maly..... nic poradne nefunguje,nic neni dodelane ale bp to vypusti a jeste to poda tak hrde jak kdyby bylo za co se chvalit..... ja vedel proc o zelvach nic nekupovat,ikdyz sem po dlouhe dobe chtel ze jsem byl marod a mel cas.... nakonec sem udelal dobre. bp si myslim ze momentalne odehnalo spousty hracu....
     
    bárkus86 tohle ocenil(a).
  15. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Tak toto je ta vaše vychvalovaná a očekávaná unity?Nooo....tak to muselo dát opravdu hooodně práce.Chce se mi zvracet:eek:
     
    venouš72_cz tohle ocenil(a).
  16. kinkaid68.cz-Jižan

    kinkaid68.cz-Jižan Pisálek fóra

    asi by se ta hra měla přejmenovat podle některých našich hradů-Trosky a Žebrák a to ty zříceniny těžce urážím...
     
    venouš72_cz tohle ocenil(a).
  17. kinkaid68.cz-Jižan

    kinkaid68.cz-Jižan Pisálek fóra

    ještě sme svině nepobili a klobásy a jaternice nezrobili pán velkomožný, her báťuško:))
     
  18. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Lidi, také máte problém s tím, že vás z moře bolí oči??? Jinak plus je, že se hra neská, ale také to může být tím že plno lidí skočilo.(teda alespon na našem servru). Jinak snahu cením, ale provedení katasrofální ,v klidu se mohlo ještě počkat a prvne to dodělat. Je to fakt škoda, protože těch chyb a nedodělků je neuveřitelně mnoho.Takže snad to do vánoc daj dohromadi asnad tu ještě nekdo zustane aby bylo ským hrát.
     
  19. Rob.Halford

    Rob.Halford Perspektivní autor

    no to je dost možný a myslím, že i pravděpodobný . Taky máte ten problém ,že od včerejší slavné synchronizace se nemůžete dostat na servery na kterých máte rozehraný lodě . Včera jsem se odhlásil na Americe , a dnes mně to nikam jinam nechce pustit . Já dělat tak jak dělají ti umělci z BP , tak už bych asi zdechl hlady , asi by mně s takovým přístupem nikdo nezaměstnal, ale je celkem pochopitelný ,že majíi takový přístup k práci - dokud sem budou rvát lidi prachy , tak nemají žádný motiv něco měnit , navalíme do platebky balíčky a ty trubky i když to nepůjde hrát , tak je stejně koupí ... asi tak nějak to vidím já a nejsem daleko od pravdy i páíni vývojáři v BP . Jsem zvědavej jak mi vykompenzujou boostery , který mně propadají , vinou toho , že se nedostanu na servewr kde je mám koupený ?
     
  20. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.