klient nebo unity

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem aliens-cze, 25/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    co přesně vám nejde? Kliknout na Spustit hru nebo Zkusit unity?
     
  2. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    spustit unity a kdxž uř se spustí dostanu se na mapu odinstaloval jsem klienta nejde nic nastavit musím se vykřížkovat a dostanu se do bezpečáku na moře nejedu protože si potřebuju dád změnit ovládání a to nejde ovládnu to ale nejde nastavit tak že to schodím a znova nejde.
     
  3. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    spustím jen hlavní stránku ale mapa moře se nenačte
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    radegast.cz prohlížeč nebo klient? Ne načte se vůbec nebo delší dobu načítá? Osobně mi po reinstalaci a aktualizaci klienta načítá unity během několika vteřin.
    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! nerozumím tvému popisu. Nastavení ovládání funguje, grafika ještě není dodělaná a některé funkce blbnou.
     
  5. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    Mě se po každém potopení zresetuje nastavení do defaultu ( ani nebudu psát jak strašně mě to s**e).
    Pak je nějaká změna v trhlině, v pohodě jsem dával i 23 vlnu, ale ted neprojdu ani přes 17-18. NPC mají vyšší šanci vyhnutí se zásahu než bylo ve fleshy.
     
  6. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    Jooo apropo zdá se že BOTy to mají na Uniti ještě snažší než dřív podle toho jak to mydlí.
     
  7. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    to si delaj srandu ,grafika jak pred 20 lety, skoro nic nefunguje, nesel mi prijmout deni ukol a ve finale se mi zrusila rozdelana pztka kde byla posledni rana na cisare tvl ....
     
  8. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Je to celé hrůza, hra vypadá jako po mozkové mtvici. A spoustu věcí nefunguje správně.
    Jestli na tomhle paskvilu někdo pracoval několik let, tak je to teda mega průsero_O
    Dám si raději měsíc pauzu od hraní a počkám co s tím udělají.Takhle jak to je teď mě to neláká hrát.
     
    CHUDINKA-CZ tohle ocenil(a).
  9. ~ZOUBEK~

    ~ZOUBEK~ Zelenáč fóra

    Velká škoda že BP nevyrábí auta,planetě by se ulevilo,takovej paskvil dát do provozu,je umění,to zvládne jen BP a Babiš:)
     
  10. anulienka27

    anulienka27 Zelenáč fóra

    mne sa neda dostat do , spusti hru len vyskusat unity mi ukazuje
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Včera doma se mi úspěšně povedlo aktualizovat klienta a podívat se na moře. Dnes v práci mám ovšem smůlu. Klienta jsem aktualizoval, dostanu se na hlavní stránku, ale jakmile kliknu na "Vyzkoušet unity", tak se klient vypne. Paráda. Jen doufám, že tyto praktiky neokoukaj i jinde. Třeba že bych si v restauraci zaplatil oběd a oni mě pak nepustili dovnitř.
    Styděl bych se něco takovýho pustit do světa. Proč to dělaj, když to neuměj? Ale peníze za to berou. Vůbec nemá cenu tady vypisovat, co je na Unity špatně: absolutně všechno !!!
     
    CHUDINKA-CZ, The_Beast a Canabis-cz tohle ocenili.
  12. Legend79cz

    Legend79cz Zelenáč fóra

    kacenka1986 ukol nezmizí,pokud ho po přijmutí daš uzamknout.
    Trhlina katastrofa.Vlna 27 je dost obtížná díky npc co vyhazuje kolečko,ktere Vam ubírá hp a není videt.Čas mám o 5 minut horší než obvykle.Zaměřování jakehokoliv cíle také špatné.Není téměř videt,ktereého hráče,nebo npc jsem zakliknul.
    Celkově mi příjde,že ten kdo tohle konstruoval to snad ani nikdy nehrál!!
     
    The_Beast a Canabis-cz tohle ocenili.
  13. Canabis-cz

    Canabis-cz Perspektivní autor

    Nejdou přijímat některé úkoly a naopak, nejdou odevzdat. Je to na palici. Vraťte nám klienta, nebo vám tatínek vyhlásí válku.
     
    72didi72[CG!] tohle ocenil(a).
  14. SeaofKing

    SeaofKing Zelenáč fóra

    To už si z nás děláte legraci. Chci zpět vrátit klienta, tuhle nedodělanou matlaninu odmítám hrát, bolí z toho oči i hlava...
     
    The_Beast, 72didi72[CG!] a Legend79cz tohle ocenili.
  15. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    safra proc nejde instalovat jen to obnovuje hlavni ztranku?

    safra proc nejde instalovat jen to obnovuje hlavni stranku?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/5/21
  16. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  17. *Angie*EU2

    *Angie*EU2 Zelenáč fóra

    mazel
     
  18. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    tak po načtení hlavní stránky a spuštění unity se mi objeví bílá stránky a na ni : seafight -unity u toho čísla a lebka s vykřičníkem a tím to vše končí.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    V tom případě, jedině zkus napsat kolegům na podporu, přidat jim k tomu co nejvíce informací či nějaký screan. Aktuálně asi nikdo nepsal o problému že by se mu nenačetlo moře. Celý problém je v tom, že několik hráčů před nedávnem psalo, že jim unity vypisuje chybu centrála žádala nějaké informace po nás, ale nikdo je nebyl schopný poskytnout a pak jsme akorát za nebu řikat co protože bych si musel dát ban.

    Ano *štěpánek*, tak jak píše hráčka je to mazlíček, který se dá získat v aktuální sezóně.
    Pokude jde o vodu žádali to i další země bohužel pokud vím bez reakce. Nicméně také bych raději flash verzi, ale nenaděláme nic.

    Co se týče trhliny, hlásili například problém s 19 vlnou.
     
  20. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Ahoj. Mám jen malý dotaz. To po každém restartu unity budu muset celou hru znova instalovat? Po dnešním odpoledním restartu mi při spuštění hry mi noťas napsal, že nemůže najít složku hry. Tak jsem zkusil odinstalovat a ani odinstalace neproběhla protože složka nebyla k nalezení. Takže jsem musel ručně dohledat, vymazat a znova celou hru instalovat
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.