klient nebo unity

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem aliens-cze, 25/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. aliens-cze

    aliens-cze Pisálek fóra

    osobně nechápu proč nenecháte hráčum na výběr, prostě klienta smažete a unity ještě nemáte dořešeny. mě osobně se dobře hrálo na klientu, chtěl bych ho zachovat.
     
    Ascano80.cz a matfons tohle ocenili.
  2. Jahodič

    Jahodič Pisálek fóra

    hra nejede jako vždy po update od bigpointu
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Hra jede a jede i klient, jen flash verze byla zrušená. Po dnešním restartu je potřeba aktualizovat klienta a pak už hrát jen přes unity
     
  4. aliens-cze

    aliens-cze Pisálek fóra

    ano, dal jsem aktualizaci a už se na klienta nedostanu
     
    ==WaRRioR.cz== tohle ocenil(a).
  5. Jahodič

    Jahodič Pisálek fóra

    hned při otevření už chyba, můžu se jen přihlásit a když dám spustit unity tak zase chyba, můžu akorát kupovat balíčky za prachy..
     
  6. aliens-cze

    aliens-cze Pisálek fóra

    ukoli, trhlina nic se neresetovalo prostě bída,
     
  7. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Masakr, to bude hráčů co skončí.
     
  8. hami

    hami Perspektivní autor

    melete srajdy ukoli se restartuji ve 12:00 gumi
     
  9. tx238

    tx238 Zelenáč fóra

    no však kupuj a nekecej :D
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    na hlášení chyb z unity máme jiné vlákno,
    Jahodič někdo bude muset klienta přeinstalovat a pak už to půjde v pohodě
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Teda tohle spustit, to je vrchol neumětelství.

    S potěšením Vám oznamujeme, že jsme vydali finální verzi hry Seafight na Unity. Nyní si můžete vychutnat všechny výhody této nové verze prostřednictvím Klienta nebo prohlížeče. Chceme Vám připomenout, že verze flash už nebudou k dispozici a pro hraní hry musíte použít pouze verzi Unity.

    Zatím není co vychutnávat, žádnou výhodu jsem ještě neobjevil.

    V následujících dnech budou přidány další funkce:
    • chat
    • funkce kopírovat/vložit do Špiona
    • zobrazení okna Špiona nebude blokovat hraní
    • informační okno úkolů bude moci být zmenšeno/zvětšeno
    • nastavení lupy (přiblížení) se uloží pro příští login
    • a mnoho dalších vylepšení
    Proč to spouštěj, tenhle paskvil, když tam spousta věcí nefunguje? Vylepšení zatím žádné, jen zhoršení:
    - kde si vypnu "vlnění moře"? Nechci ho
    - kde si vypnu mazlíka? Nepotřebuju ho vidět vedle lodě
    - kde si zapnu "Bonus", abych neviděl střelbu ostatních?
    - po každém odhlášení a novém přihlášení musím upravovat mapu a otevřená okna, protože se mi to změní
    - okno "Události" jsem zvyklý mít nahoře, pod "nákupním košíkem". Když jsem dříve chtěl otevřít menu "Přehled lodě", zobrazilo se mi přes okno "Události". Teď se zobrazuje pod ním, takže položky menu nejsou vidět. To budu muset okno "Události" neustále přesunovat sem a tam, abych viděl a mohl používat jednotlivá menu?
    A to jsem ještě nevyjel z přístavu, těch chyb bude určitě víc.

    Měli na tom ještě rok dva makat a pak to spustit, umělci.
     
    Naposledy upraveno: 25/5/21
  12. tx238

    tx238 Zelenáč fóra

    Zvykneš si a pokud ne, nikdo tě nenutí hrát.
    BP Ti děkuje za případně tvé vložené peníze do hry a s potěšením Ti již brzy nabídne i nové balíčky
     
    (REACTOR) tohle ocenil(a).
  13. Mishuge

    Mishuge Pisálek fóra

    Nejde mi presunut žiadne predmety ani municiu do lišt,nastavenia oničom neda sa nastavit bonusy mazlikov animacie ,čakame na to skoro rok a pustia to len zo zufalosti lebo to nedokažu dokončit:)) palec dole fakt.
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel unity má určité možnosti a nelze se zavděčit všem. Také nejsem spokojen a předával jsem spolu s dalšimi moderátory informace o střelbě, grafickém zobrazení moře atd. Nezbývá než čekat zdali se nějak vyjádří či udělají změnu. Chyb je spousta a některé jsou hlášené již dále tak snad je ještě upraví. Také bylo hlášené, že može nelze dát do rohu obrazovky atd je toho víc. Takže jedině doufat či si zvyknout.
    A nebo jak tu psal jiný hráč je čas přestat hrát. Též je předán názor, že se jedná o další hřebíček do rakve.
     
  15. *[BLAZON_SVK]*

    *[BLAZON_SVK]* Pisálek fóra


    Iba dopĺňam -
    • okno s dizajnami si neviem PORIADNE upraviť ani sa nedá riadne "roztiahnuť" "zúžiť" atď
    • Lišty s "items" nedokážem natiahnuť mimo more ako som zvyknutý - v podstate majú nejaký limit umiestnenia do strany
    • "Buffy" vidím iba 4ks z xx
    • scrollovanie mapy mám kde vypnúť??? loď sa mi hýbe ako pripečená čo nechcem

    PRESNE AKO POVEDAL GERALT - mali to nechať tak ako to bolo lebo toto čo dokázali spraviť tak akurát tak znova DO****LI celú hru v podstate kedy oni niečo spravili na prvý krát normálne ??? A toto má byť ostrá verzia ? Tak to si dúfam robíte srandu pretože ak toto ostane ako je tak sa rozlúčte rovno xy hráčmi.....

    Radšej prejdem hrať League of Legends :D
     
  16. Jahodič

    Jahodič Pisálek fóra

    nefunguje liga nevidím kde jsem, chat ze zruší při každém přeskoku teleportem
    Písečná bouře nejde vidět na mapě ale přesto ubírá všem životy i eventovým a zabíjí je to :DD
    mazlík se buguje dost často někde zůstává viset. a mnoho dalšího....
    asi je čas opravdu přestatt hrát, ještě že jsem nekoupil bukanýra tentokrát :DDD z toho mám vážně radost.
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel v unity nefunguje spousta věcí z nahlášených již dříve, snad se něco změní co nejdřív.
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    problémy a chyby v unity pište do správného vlákna
     
  19. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Bohužel dostanu se na hlavní stránku a mapa moře nejde.Ode dneška odpoledne dopledne to frčelo.
    ,
     
  20. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    Bohužel dostanu se na hlavní stránku a tím to končí . tak skončím s hrou co se dá dělat
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.