Karneval duší 2014 (17. 6. 2014 - 29. 6. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 16/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, bohužel zodpovědnost za tyto problémy a případné tresty my nejsme jako team schopni ovlivnit. Problémy hlásí všechny teamy. Takže i kdyby jak si někteří myslí to náš nedělal, tak jsou tu i další a jak celou situaci společnost BP vyřeší s případnými tresty na všech stranách to je už plně v její kompetenci.
     
  2. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,hodte zase další restart,seká se to jak... a nedá se to hrát((chtěl bych se zeptat,vy nejste na moři,že to nevíte,nebo jak je to??(FM):mad:
     
  3. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    no, druhej pokus a zase propadák, skočím do minihry, čas běží a já se nemůžu hnout, někdo je neschopnej programátor, strčte si to do EDIT
    průměrnej šimpanz je schopnější programátor, tohle není ani možný, k čemu máte testovací server? Když nejste schopní něco otestovat? Zaplaťte hráčům z normálních serverů, ať vám to tam otestují, při plný zátěži a začněte dělat svojí práci.
     
  4. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,to se mi jen zdá,booo kritizuje hru)):DHlavně si tu moc nestěžuj a smiř se s tím,je to jen hra));)
     
  5. *Mõrs*V€nyŦĦ*

    *Mõrs*V€nyŦĦ* Pisálek fóra

    kazdej v teto akci prichazi o svoje tezce vydelane veci jako jsou vstupenky, munice atd... a od BP zatim zadna kompenzace a ani zadna nebude jak to tak vidim :( ja prisel o 85 vstupenek a to je cca 40 dusi, se kterymi jsem mohl byt blize elitni veci v cernem trhu.. a nejsem jediny... tak by me zajimalo jak to bude BP resit?? zabanuje nas male hrace a necha jezdit bootery, kteri ovladaji kazdy server?? my chcem nahradu ale podpora je opravdu neschopna... :( :( :( :( :( :( a BP taky
     
  6. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,tak už se nejde zase dostat na moře,raději to odpískejte.:(
     
  7. °亗°INeverDie°亗°

    °亗°INeverDie°亗° Pisálek fóra

    Kterej lempl to programoval ?! LAGUJE to jak prase ! jedu jedu a na regetě se vracím zpět s lodi ?! Dělate si z nás blázny ?!


    Udělejte už s tou hrou něco to není normlaní ! člověk se příjde odreagovat a místo toho odejde akorat nasranej !
     
  8. klypsa

    klypsa Pisálek fóra

    • Vulgarita
    nad sea už tahnou mraky EDIT taky asi tak by sa to dalo nazvat cim dalej tym viac a vy chcete € za co ??? tak kopu hnoja by vam trebalo a rovno do kanclu amateri, to tam mate programatorov z materskej skolky ??
     
  9. CaptainMaRa

    CaptainMaRa Zelenáč fóra

    Akce, která se opakuje z minulého roku, kdy to docela šlo a bylo to hratelné,
    tak jak je běžné u všech akcí, zase to nejde a nejde, asi vadný mezikus v Německu!!!
    Je to hnus pane velebnosti, na forum umí jen moderátoři mudrovat a vyhrožovat, ale když ta hra nejde. tak to snad pochopí každý, že se tu nadává, ale asi Poseidon a Verbeia hráče nechápou, hlavně, že jim jdou odměny na účet:eek::eek::eek:
     
  10. TEKIN.KURTULUS

    TEKIN.KURTULUS Zelenáč fóra

    20 % a nic víc jako akce nejlepší jakou jsem zažil
     
  11. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    jeto hnus no
    už aby bil konec
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj klypsa, vyvaruj se prosím používání nevhodných výrazů viz pravidla.
    Ahoj °亗°INeverDie°亗°, vyvaruj se prosím zbytečné citaci viz pravidla.
    Ahoj CaptainMaRa, to je tvůj závěr a nebudu se dohadovat také se najdou problémy atd co se mi nelíbí, ale bohužel chybu mohu dát k nahlášení, ale snažit se opravit to už nemohu k tomu jsou určení jiní. Žádný z teamů k tomuto nemá bohužel pravomoce.
     
  13. klypsa

    klypsa Pisálek fóra

    nevhodný vyraz hm a ako inac sa to da nazvat porad mi slusnejsi a ja ho tu dam
     
  14. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,no to je super,to jsme všichni chtěli a čekali jsme na to,hra nefachá.ale štastná hodinka je)))Se asi v germánii pomátli,:confused:nebo si z nás dělají fakt už velkou srandu.:confused:
     
  15. °亗°INeverDie°亗°

    °亗°INeverDie°亗° Pisálek fóra

  16. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    akcia ako keby ani nebola ... ahaa je lebo nic nejde.. mozte to zrusit tato akcia je pre neviem koho ale stratovaaa ze koniec. ziadne perly ziadne nic... krystale potrebujeme ale naco ich dat do akcie.. dovi
     
  17. -Gexo-✔

    -Gexo-✔ Pisálek fóra

    Wo®kOut™ Porád to samé do kola a nejen ty ale většina z nás ví jak to tady je, nechte své emoce někde jinde, stejně stím mi hráči neuděláme.
     
  18. °亗°INeverDie°亗°

    °亗°INeverDie°亗° Pisálek fóra

    • Zbytečná citace
    Jakto že neuděláme ? společnost BP je živena z našich plateb . Někdo platí víc někdo méně někdo vůbec.


    Pokud přestanou hráči jednoznačně platit tak myslím si že není problém aby BP začal něco dělat. Protože v tomhle případě co dělají je to strašný . Bugy které jsou tu měsíce některé i roky stále stojí a neřeší se z centrály.

    Ale novinky a "akce" umějí dát 3 krát za měsíc.

    Prostě byl bych rozhodně radši kdyby nebyla akce třeba i pul roku ale aby hra dostala opravdu kvalitní programátory protože to co tam je dnes mi připadá že tam můžu programovat i já s PHP a XHTML ....
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/6/14
  19. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    to už jsme zažily,nebudem jim nic posílat atd atd to už tu bylo a stejně jim pořád posíláte a zaco? myslím že horší než ted ta hry nikdy nebyla,ani glicy se nedají zbyrat,zasekaný, zalágovaný na dlouhé chvile , otřesný,naco je testovaci server když to neumí opravit jakou dobu a ted už ani na moře nejde
     
  20. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    dajte tam zas spat ten tenis ten funguje dobre :D :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.