Karneval duší 2014 (17. 6. 2014 - 29. 6. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 16/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pepepb

    pepepb Zelenáč fóra

    už to ide som zvedavý dokedy
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, v tuto chvíli se dá už přihlásit na moře.
     
  3. Danxxx007

    Danxxx007 Zelenáč fóra

    No realita nových hráčů.Jsem relativně nový tak mohu posoudit - utracené prostředky do něčeho co funguje na principu náhodných výbuchů.Nejdříve mě vyskakují děla do skladu.Následně se mě nezobrazuje chat do kterého mohu aspoň někoho pozdravit. Prémium ,které mě jeden den píše 29 dní do konce druhý den zmizí. Loď která nejde odhlásit a další mnohačetný error vrcholí asi touto akcí.Tak pánové tahle dělat svoji práci přijdu do týdne na buben :)
     
  4. -Sluníčko-

    -Sluníčko- Pisálek fóra

    z vraku 1 mulet to se ani nevyplatí akce k ničemu
     
  5. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    • Vulgarita
    čo ja mam 20 min congestion error ... fakt po EDIT akcia ani mapa nejde fakt všetci z BP nič nevedia spraviť !
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/6/14
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Psycho123, vyvaruj se prosím používání vulgarit viz pravidla.
     
  7. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    mam dotaz jak se dostat na ty minihry?
     
  8. socient

    socient Komisař fóra

    staci cist F.A.Q. na 1/1 , 1/2 a 1/3 jsou Asistenti k nim zajedes a za vstupenky sa dostanes k minihre , ale nedostanes sa ked uz odzaciatku akcie slape hra hodinu ani nie :)
     
  9. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    • Vulgarita
    inak hram s radostou take lagy že by som sa vam nato EDIT fakt velky pôžitok z hry !!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/6/14
  10. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    Zase to nejede bohužel!!
     
  11. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    akcia ide chvylu a zase pokazene
     
  12. Pralinka.Cz

    Pralinka.Cz Pisálek fóra

    to je hnus zruste tu akci sekase to hrozne a nic nejde:mad::mad::mad::mad::mad::confused:... vcera to bylo to same:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
  13. ~.BRUTUS.~

    ~.BRUTUS.~ Zelenáč fóra

    taky se tam nemohu dostat radči žádne akce a je klid )
     
  14. »•Tomáš•«

    »•Tomáš•« Pisálek fóra

    Než taková akce je lepší nemít žádnou. Nejde vubec nic.
     
  15. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,to se BP zase vyznamenalo,sekačka na trávu ani tak neseká,jak táhle akce)):p
     
  16. uznávám celej bp... toto neni jejich neschopnost.. toto je jejich dobrá vlastnost :D takhle to podělat umi malo kdo :D a za to.. ich uznávám !
     
  17. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    to je fakt
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Psycho123, vyvaruj se prosím používání nevhodných výrazů viz pravidla.
    Jinak problém s nefunkčností hry je samozřejmě hlášen, bohužel více s tím udělat nemůžeme.
     
  19. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau Poseidone,nám všem je jasné že vy jako FM s tím nemužete nic dělat,ale podle mě by si tenhle paskvil měl někdo šeredně odskákat,a myslím že píšu za dost hráču co se mnou ted určitě souhlasí,takže bych se rád dočetl,že třeba Helmut,Hans a podobní umělci od BP už dostali výpověd za to,že si několik tisíc lidí co hrají tuhle hru stěžovali.:mad:
     
    Danxxx007 tohle ocenil(a).
  20. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    Mi jde jen o mazlíka snad ho dostanu jinak otevřete duše dejte slušnou cenu a akce ani nemusí být.Pokud si to propočtu vyjde mě to levněji a ušetřím nervy.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.