Karneval duší 2014 (17. 6. 2014 - 29. 6. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 16/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Mõrs*V€nyŦĦ*

    *Mõrs*V€nyŦĦ* Pisálek fóra

    my zapoměli zě tech 5 min je vlastne 5 hodin :D
     
  2. ♠ĐДŊ¥ŞЄĶ♠

    ♠ĐДŊ¥ŞЄĶ♠ Zelenáč fóra

    náhodou dneska běžela 40 min :D:D:D to je pokrok od včerejška :D:D:D:D:D:D
     
  3. *Mõrs*V€nyŦĦ*

    *Mõrs*V€nyŦĦ* Pisálek fóra

    myslis pokrok kupredu ci zpet?? :D :D
     
  4. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    Poseidon nechcel si povedať "" za 5 min je reštart a nepôjde vam nalogovať""" toto si myslim chcel napisať
     
  5. Paráda když to pujde takhle každý den do toho 29.6 tak možná stihnu koupit ty naleštěný hlavně :D
     
  6. k95139zi

    k95139zi Perspektivní autor

    • Cizí jazyk
    EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/6/14
  7. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    BP začnite robiť konečne akcia poriadne nech su stabilne a nie nato aby to nešlo a vytiahli z nás prachy !
     
  8. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Kolik je poseidonminuta? 1 realna minuta=10poseidonminut :)
     
  9. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    BP mám takú otázočku :) ako sa vám zatial darí kaziť akciu ? lebo podla mňa vam to ide na 1 ako vždy :)
     
  10. =Ronny™97=

    =Ronny™97= Rádoby autor

    To vidím tak, že akce se odloží na zítřek :)
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, bohužel nejsem schopen ovlivnit jestli restart pomůže či ne. Já opravdu doufal, že ano.
    Ahoj ===Demon===ATA, vyvaruj se prosím zbytečnému používání vulgarit a spamování smajlíky viz pravidla.
    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, vyvaruj se prosím používání nevhodných výrazů viz pravidla.
     
    • Zbytečná citace
    Restart už byl nebo bude?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/6/14
  12. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau Poseidone,mám napsané že jsem vulgární,ted jsi psal nevhodný výraz,podle mě to slovo co jsem napsal je na místě.Pokud Vás to uráží,tak se omlouvám,skuste se taky jako BP(nemyslím přímo Vás) omluvit za to,co tady programátoři předváději.
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ДИGΨŞ~ÊXƠŖCĨŞT☩, pokud vím už měl proběhnout. Pokusím se to ještě zjistit. Dále tě prosím vyvaruj se zbytečné citaci viz pravidla.
     
  14. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    UZ nedoufam.
    Nemame "ikonu" ktera za nas bojuje .Mame proti sobe tym ktery jde proti hracum a ne snimi .Neustale nam lzete delate ze hry cirkus a protesty hracu tresta nesmyslnymi tresty!!Nelibi se vam me vyjadrovani?ZAcni makat jak mas a ja nebudu mit duvod te upozornovat na tve povinosti!
     
    *AuDIE* tohle ocenil(a).
  15. ♠ĐДŊ¥ŞЄĶ♠

    ♠ĐДŊ¥ŞЄĶ♠ Zelenáč fóra

    Poseidone první dáš ban a pak odpovídáš? :D Demon si to 23.6. přečte ;) :D
     
  16. *Mõrs*V€nyŦĦ*

    *Mõrs*V€nyŦĦ* Pisálek fóra

    jestli to takhle pujde dal tak BP uz nikdy neziska nove hrace :D
     
  17. pepepb

    pepepb Zelenáč fóra

    kks 20% a viac nič
     
  18. motylek.cz(BRT)

    motylek.cz(BRT) Zelenáč fóra

    Ahoj, nejde mi se přihlásit na moře, zase. Tak jak to nešlo včera tak to nejde ani dneska. Půjde ještě se dneska vůbec přihlásit?
     
  19. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,a co tak dát hru a všechny chyby co jsou hlášené už několik měsícu a některé už přes rok do pořádku a potom nám říct jsme frajeři umíme to.Ne,vy raději budete reagovat jak ududlanci nějakými-:( vyvaruj se,vulgarita atd.u mě jste akorát team,co se zastáva svého chlebodárce za pár perel.Podle mě jste na moři akorát,když vám jde ***.Tod vše z mé strany.:(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.