Karneval duší 2014 (17. 6. 2014 - 29. 6. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 16/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mirec

    Mirec Pisálek fóra


    Ani mne to nefunguje ale skusil som skocit na global 5 tam ide ale tam bude asi malo hracov
     
  2. Aksal-cz

    Aksal-cz Pisálek fóra

    němci a angličani hrajou jen tady to zase nejede
     
  3. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    měl jsem dojem ,že když už toto tu bylo loni ,že už vychytali ty chyby a ,že to bude bez problémů ,ale asi jsem opravbdu hodně podcenil team Bp ,zodpovědný za tyto EVENTY . to tak opravdu sedí jen smo amatér ,že nedokážou rozjed EVENT ,pamatuju si tu dobu kdy byl EVENT a rozjeli ho hned bez problémů ,ale asi ta honba za ziskem odsunuje na druhou kolej kvalitu hry
     
    ===Demon===ATA tohle ocenil(a).
  4. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,tak je to 25hodin co byla spuštěna akce,a akorát je to o negativní reakci od hráču co promrhali svuj čas,peníze,atd.,kdy se BP zamyslí a udělá změny k lepšímu a ne jen to,že se tady napíše mějte strpení,chyby jsou hlášené,počkejte do zítřka,a bla,bla,bla??A zvlášt pro boo,nechej si tvé myšlenky od cesty.;)
     
  5. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    je to zase jozbitý
     
  6. *CarcasS*cz

    *CarcasS*cz Rádoby autor

    nemůžu se dostat na moře 20% a konec. Jestly jsou v německy všeci takový umělci jak BP tak potěš to doičland:)
     
  7. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,tak copak,BP bude reagovat na akci,nebo to máme skoušet jak cipove stále dokola??Myslím si,že když Vám to nejede,tak by jste měli být trošku pružní a dát nám vědět co a jak,a né jen když dávate bany během 2 vteřin,když se někdo naštve.:(
     
  8. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Taky mam jen 20%.Potvrzuji se kvality na ktere upozornuji ale misto napravy jsem umlcovan a povazovan za "nepritele seafightu"Co dodat?!Jste proste jednicky ktere vse delaji na 5% :)
     
  9. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    tak si myslím ,že jsme opět dohráli do večera ,proč to nezruší když to nedokážou pořádně rozjed ,to opravdu nechapu ,hlava mi to nebere. Jestli opravdu chtějí spustit tu druhou fazy metamorfy koncem měsíce ,tak i MS EVENT je totál v kelu ,Proč sem tlačejí pořád nějaký nesmyslný novinky ,když hra nejde , co tam sedí za umělce ? To je jen honba za ziskem a můžeš si tu psát na foru ,ale to potom si můžu otevřít chat na seznamu a můžu si tam psát gratis . Nevím jestli někoho v Německu z toho jejich slavnýho teamu napadne, že tu hru tímto ženou do kopru
     
  10. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,los mongolos-20%:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem zhruba do 5 minut by měl proběhnout restart a pak by se mělo již dát nalogovat.
     
  12. -Devil001-

    -Devil001- Zelenáč fóra

    Zvědněte oponu show začíná))))
     
  13. nějaký odškodný? :D
     
  14. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    stále se nic neděje...
     
  15. ===Demon===ATA

    ===Demon===ATA Rádoby autor

    • Vulgarita, napadání teamu.
    vám už jde mapa ? mě teda ne. a zajímalo by mě kdo tam sedí u toho BP od techniků či programatorů jestli jsou všichni slepý nebo EDIT a tak nebo jestli tam sedělo náké děcko které omylem akci spustilo protože tomu bych věřil víc něž kdyby to dělal normální člověk nevím jestli technici a programátoři to maj v hlavě v pořádku ale musí to bejt EDIT kdžy akci má běžet už den a nevidim od včerejška pokrok! sem zvědabej jak se z toho vymluví EDIT !
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/6/14
  16. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    • Vulgarita
    Čau,no je to cca,10 minut a loguji akorát další článek pro podporu.Víte co,vykašlete se na tu vaši EDIT akci,a běžte dělat něco užitečného.;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/6/14
  17. ♠ĐДŊ¥ŞЄĶ♠

    ♠ĐДŊ¥ŞЄĶ♠ Zelenáč fóra

    Odškodný? hrabe ti to slovo BP nezná :DD
     
  18. Števo

    Števo Zelenáč fóra

    :)o už tých 5 minút dávno prešlo a nič :)
     
  19. ===Demon===ATA

    ===Demon===ATA Rádoby autor

    • Spam
    :D :D :D :D

    u BP je 5 minut celej den jeslti to nevíte :D :D :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/6/14
  20. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    BP super gratulujem vyriešili ste problem čislo 1. alebo spravili ste problem čislo 2. nie neviete len všetko pokaziť akcia je sice to je pekne len načo mi to je ked nemôžem na mapu mam sa kukať ako akcia ide na obrazku ? nie ďakujem všetko len pokazite
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.