Karneval duší 2014 (17. 6. 2014 - 29. 6. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 16/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,já umím příjmout trest,ale ne tehdy když jsem v právu a někdo si tady dělá co chce a co se mu zlíbí,nebyl jsem vulgární ani sprostý a to že jsis spletl slovíčka je tvuj problém.A taky nepotřebuji měnit žádné ID.Taky bych rád dostal odměnu za žebříček z akce,dost jsem na tom makal.Taky nechápu,proč se mi objevuje hlavní stránka a věci na ni v cizím jazyku,já psát cizím jazykem tak dostanu ban.A hlavně se tady moc neurážejte,nerad bych měl další ban za to,že jste asi vychovaní v dívčím klášteře.
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "Ŧקε†яik36czŦ,

    ano je pravdu, že jsem se spletl, napsal jsem jenom polovinu,ale to nic nemění na tvé urážce, vůbec nemusím psát veřejné varování, je to jen pro upřesnění za jaký to bylo přípěvek.

    Rubrika v které je tvůj prohřešek se nazývá "Používanie vulgarizmov a urážok". V právu budeš až nebudeš psát vulgárně, urážky bez zbytečných citací a tak dále a já tě potrestám za urážku a přitom žádnou nenapíšeš. Pokud by jsi si alespoń jednou přečetl pravidla, které tě sem neustále s kolegou dáváme neměl by jsi těch 8 varování. Nepleť si ID s IP - je v tom rozdíl.

    Poslední tvojí větu raději nebudu ani rozebírat, nevím jestli by se ti líbilo kdybych o tobě psal podobným stylem, ale myslím si, že by jsi tomu nerozuměl a bral to za urážku.
     
  3. smety_cz

    smety_cz Pisálek fóra

    otazka mohli by jste podat zadost kdy budou davat veci za umisteni v tabulkach kdyz je uz po akci a tedka uz dokonce menili veci dekuji
     
  4. socient

    socient Komisař fóra

    staci si precitať nemecke forum :eek: je to naplanovane na pondelok
     
  5. na co se budu obtěžovat hledáním na německém foru ? když to mužou dát na německém proč naši VIP správci nemužou to dát na české forum ?
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj .•ƇŢŴȨȒȨƇ•.EUK, stačilo by se podívat, již nějakou dobu je zde oficiální oznámení. Oficiální oznámení se dává dle pokynů, které spolu s ním dostaneme i my podléháme pravidlům a nemůžeme si dělat cokoliv jak se nám zachce.
     
  7. To byla reakce na socienta ... nechtěl sem dělat zbytečnou citaci nebo by si mi musel udělit podle pokynu nějakou tu kartu :)
     
  8. socient

    socient Komisař fóra

    Máš to jedno ... predpokladam ze po nemecky aspon trochu rozumies a najdene to mas cobydup ... je to len o odhodlani hladat informacie a o par minut to aj pre istotu dala Verbeia oznam o tom :) Niekedy na SK fore su informacie skorej ako na nemeckom takze netreba hladat vzdy chyby na iných ;)
     
  9. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

  10. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Akcia ukončená, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.