Karneval duší 2014 (17. 6. 2014 - 29. 6. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 16/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ŦZoroŦ

    ŦZoroŦ Zelenáč fóra

    No nevím,ale nikde jsem neslyšel,že by slovo zloděj a podvodník bylo v české,nebo slovenské republice vulgární.Pokud se pletu,tak mě prosím opravte.Děkuji.
     
  2. SemtexC∞L

    SemtexC∞L Perspektivní autor

    Taky že není.
     
  3. ŦZoroŦ

    ŦZoroŦ Zelenáč fóra

    • obcházení banu
    Tak proč za ně dostal tenhle hráč ban?- Ŧקε†яik36czŦ,jsem tohle nenašel ani v Ottovem slovníku,že by byli vulgární.
     
  4. dharapes

    dharapes Zelenáč fóra

    nejdou mi pouzivat vstupenky na mini hry jakto??
     
  5. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    konečně se BP vytáhlo,dekujem
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ŦZoroŦ/Ŧקε†яik36czŦ,

    je to urážka dle pravidel ve stejné rubrice a se stejným trestem, zapoměl jsem přepsat na urážka, jak je vidět neumíš přijmout trest píšeš vždy když si zabanovaný z jiného herního účtu, stačí si přečíst tvé staré příspěvky a je třeba též změnit IP adresu,

    za obcházení banu je stejný trest.

    pěkný den
     
  7. یlipҚռoէ19۞۞

    یlipҚռoէ19۞۞ Pisálek fóra

    Bude nějaká náhrada nebo prodloužení za chyby? Já někdy díky sekům přicházím o tickety. Smazáno
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/6/14
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj یlipҚռoէ19۞۞,

    vyvaruj se příště nevhodným výrazům, pokud jde o tvůj dotaz, jsou k dispozici dvě poukázky a akce byla prodloužena dle oficiálního vyjádření.

    hezký den
     
  9. *Mõrs*V€nyŦĦ*

    *Mõrs*V€nyŦĦ* Pisálek fóra

    Jak vidim tak se s hracama tu vubec nemazli :) jinak co se tyce akce?? no popravde zacatek byl totalne priserny kvuli lagum, vecnemu pokusu o pripojeni atd... ale pak dostavala krasny nadech, podle toho jak kdo se prizpusobil :) Pokud si kazdej mysli ze bude pri akci na mori hodinu a milardu perel ziska tak at vypne boty a hraje poctive... ja jsem na mori travil dost casu a musim uznat ze akce byla dobra, ale byly velke chyby ktere tu hru kazili ale co uz :) mam co jsem chtel a nepotrebuju vic....
     
  10. socient

    socient Komisař fóra

    Potom ako dali za Postmanov odmenu v perlách tak je to výhodné ... zostrelil som ich vyse 200 a dalo požehnanie 2x ... už iba veriť, že zajtra sa to nepohnoji a pôjde hra bez sekania
     
  11. -ŠVEJK-

    -ŠVEJK- Pisálek fóra

    To bych se teda chtěl zeptat jakej je reálnej čas v regatě na plný plyn. Mam talenty na rychlost, opevnění taky, mexičana, požehnání, použil jsem zadní vítr a několikrát dýňovou sílu, ale nedostal jsem se pod 1:19. Tak by mě zajímalo jak je možný že vedoucí žebříčku to má za 1:00!!!
    Jak to dělá?
     
  12. ===Demon===ATA

    ===Demon===ATA Rádoby autor

    u nás na GE 2 MÁ TEN BLÁZEN a hlavně boták 00:55 taky nevim jak to dělas
     
  13. socient

    socient Komisař fóra

    na zacatku akce byla nejaka chyba a po druhem checkpointu mohol prejit do cilu a proto maji cas pod 1 minutu ... zrejme i prosto dostanou bonusovou mapku :oops:
     
  14. یlipҚռoէ19۞۞

    یlipҚռoէ19۞۞ Pisálek fóra

    • doubleposting
    A nebo mají v (_'_) tornádo ...

    je to znak pro zadek, doufám že to není vulgarismus, ani rasizmus či urážka...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/6/14
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj یlipҚռoէ19۞۞,

    přečti si prosím pravidla
     
  16. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    :D..hádej.sea je plná překvapení..když víš jak na to a nestydíš se..:rolleyes:
     
  17. WoLfIN*Cz

    WoLfIN*Cz Zelenáč fóra

    Nejhorší a nejnudnější event v historii seafightu, totálně odfláknuté ze strany bugpointu..jen tak dál hoši
     
    K!m!reY_CZ_ tohle ocenil(a).
  18. smety_cz

    smety_cz Pisálek fóra

    chci se jen zeptat kdy se budou rozdavat veci za umisteni diky
     
    SemtexC∞L tohle ocenil(a).
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj smety_cz, oficiální vyjádření zatím není. Ale jelikož ještě zatím neproběhlo úplné ukončení akce a s ním spojená výměna klíčů, vyčkal bych ještě do této doby.
     
  20. smety_cz

    smety_cz Pisálek fóra

    jj diky ja se jen ptal taky me napadlo ze by to mohlo byt az po ukonceni cerneho trhu tak jsem se jen ptal jestli to neni presne dany
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.