Karneval duší 2014 (17. 6. 2014 - 29. 6. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 16/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    bych se chtel zeptat zda ta poukazka je vtip, nebo další pokus BP nás nakakat?
     
    SANDOKAN*cz* tohle ocenil(a).
  2. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Je to strašně málo,spíš nic
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☢Arrow☢,

    je to spíše pro začínající hráče, kteří střílejí eventové lodě dutou municí, pokročilým hráčům (jako jsi Ty) to asi moc nepomůže, snad bude další kód přívětivější.

    pěkný den
     
  4. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Tady snad nejde o slabší nebo silnejší lodě, ta akce je týden v běhu a naprosto nefunkční, pokaždý když jsem se snazil pripojit tak byl problem se vubec pripojit a nebo to byla totalní sekana, a dat kod s 20vstupenkama (coz jsou 2minihry) je výsměch a je jedno zda jsem mala nebo velká lod..
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☢Arrow☢, souhlásím s kolegou menší loď, která pomalu střílí má malou ránu a neustále jí někdo topí, je ráda alespoň za těchto 20 vstupenek, protože než je ona nastřílí to je doba. Oproti lodi jako jsi ty. Na druhou stranu je také potřeba brát v potaz, že nemuselo dojít k uveřejnění žádné poukázky.
     
  6. *CarcasS*cz

    *CarcasS*cz Rádoby autor

    Nic proti Poseidone ale slabá loďka jako jsem já tak pomalu neustřílím ani ty lodě na minihře, tak to je prašt jak uhod. Prostě tohle néní event. pro nás a harpunovat vraky, 10 vraků za den, stráta času tady:-(((
     
  7. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    ...no ak by mi ako zacinajucemu hracovy dali 20 tiketov, pricom ich mozem pouzit na 2 minihry, v ktorych by som pravdepodobne ako zacinajuci hrac ani nesplnil limit na 10 dusi, tak by som to rovno odlogol a skusil stedrejsiu hru.
     
  8. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tentokrát se bp překonalo, kód na 20 vstupenek beru jako totální výsměch nám hráčům !!! Minule při této akci byl kód na 100 vstupenek a akce fungovala a nebyla upravená pro lodě co mají koupené paluby za eura a v talentech a v opevnění rychlost skoro na max. Dále nechápu jak může někdo napsat jak je malá loďka ráda za těch 20 vstupenek. Já mít malou loďku tak radši sbírám glitzy a celou akci ignoruji ...
     
  9. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau Poseidone,a já zase souhlasím s mojími kolegami,místo aby jste se chytli za nos a napsali,že je to opravdu nic moc,tak tady akorát píšete nesmysli:D.Nebo se bojíte že Vás BP potrestá,když budete s náma souhlasit?:DTo jste tady raději neměli psát o těch vstupenkách raději nic.:p
     
    ŦZoroŦ tohle ocenil(a).
  10. socient

    socient Komisař fóra

    No ze se nestydi dat poukazku na 20 tiketu - to radsej nemali dat ziadny ako Poseidon pisal ... je to akoby nám dal niekto 1 cent tu máte :) ja by som mu ho vrátil a naplul na neho nech si ho dotycny necha... mozno zvelicene ale bohuzial to tak je :(
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    zbytečně se rozčilujete, to nikomu nepomůže, každý ať si vybere co je pro něj nejvýhodnější, samozřejmě můžete event ignorovat a raději svitkovat nebo glitzovat je to na každém jednotlivci. Pokud jde o počet tiketů určitě bych chtěl také alespoń 200 tiketů, ale o tom nerozhodujeme, to je v pravomoci, někoho jiného a s někým se tu o tom hádat není k ničemu.

    pěkný den
     
  12. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    no mirku, vzhledem k tomu, že si tu nebyl a nereagoval a stížnosti a vůbec nic cca 15 stránek (jak si sám psal), tak se nad sebou zamysli. Event se dost těžko ignoruje, když se seká celá hra (na svitcích zdrahají lodě, glitz skoro nejde sebrat atd.) A tuhle trapnou komedii ještě korunují poukázkou na 20 vstupenek, to je k smíchu nebo lépe k pláči. Bohužel si musíme zvyknout, že se tady na hráče moc nekouká. A pokud se divíš, že tu hráči jen nadávají a nezdělují svoje poznatky ze hry jiné ne negativní, tak se nad sebou i stavem hry, teamu, ... .
    A socient, těch 20 ticketů nemá cenu ani ten jeden cent, je to výsměch!
    Už se nemůžu dočkat, jaká slátanina bude následující event, případně, co tam všechno nebude fungovat.
    Je pro ilustraci za dobu psaní tohoto příspěvku jsem kvůli sekání hry neodstřílel ani jedno NPC na svitku, takže EDIT.
     
  13. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    :D:D:D..asi jsi chtěl napsat,že si mohou místo eventu zapnout prográmky na sběr,nebo svitky ;)
     
  14. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    Je sice pekne, ze najblizsich 10 rokov nebudem musiet strielat Postarov kvoly tiketom, ale krajsie by bolo vymenit ich za nieco po akcii.
    ...napr za krystaliky:D
     
  15. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    • vulgarizmus
    Čau,vy jste se v BP uplně pomátli??:mad: SMAZÁNO Tak já od začátku akce vyšastal přes mega konfetové munice za pár vstupenek,a ted když mám z toho pár duší,tak vy ted dáte za postmeny perly???:mad:Tak to běžte pěkně tam,kde slunce nesvítí, SMAZÁNO .A na bany vám akorát taky,však vy víte co.:mad::mad::mad:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/6/14
    ŦZoroŦ tohle ocenil(a).
  16. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    mě spíš zaráží že to že jsou z Poštáka perly není součástí oznámení na našem foru, ale na DE,PL,AJ foru to je, u nas jen info o výměně duší...........
     
  17. socient

    socient Komisař fóra

    potom si slepy lebo v patchday oznameni to je
     
  18. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    nejsem slepej, když někdo dá oznamení že bude NPC které je v aktualni akci davat perly, tak to cekam v oznameni k akci a ne v patch day

    je to tak na vetsine for tak proc ne i u nas
     
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ,

    dodržuj pravidla, pokud budeš takto psát, dosáhneš jen permanentního banu.

    odkaz na nové info o Postmanech zde, je to důvod patchday proto je to v tomto tématu, pokud je to nepřekonatelný problém, dáme to i do oficiálního oznámení.

    pěkný den
     
  20. *Sinthoras*

    *Sinthoras* Pisálek fóra

    nový kód : CarnivalPackage
    2014-06-26 16:16:2415 x Lví klíč připsáno. Důvod: Platební balíček
    2014-06-26 16:16:24100 x Ticket připsáno. Důvod: Platební balíček
    2014-06-26 16:16:2430000 x Konfetové koule připsáno. Důvod: Platební balíček
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.