Karneval duší 2014 (17. 6. 2014 - 29. 6. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 16/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    si děláš srandu nebo ten dotaz myslíš vážně?
    když ti hra na jednom počítači jde a na druhém ne, tak asi nebude problém s hrou, ale s tvým počítačem.......................
     
    bárkus86 a NσStress* tohle ocenili.
  2. sewses

    sewses Perspektivní autor

    moj nazor ako apsolutneho laika bude problem v tom že ti tvoje pc blokuje nejakym sposobom celkovo sea..ine ma nenapada
     
    Naposledy upraveno: 23/6/14
  3. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    a zase ... som na regate a padne a minuty utekaju a utekaju :)
     
  4. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    vymazal som historiu uplne vsetko aj ulozene hesla, preinstaloval prehliadac, resetol PC, zapol odznova prehliadac zablikal 2 krat nacierno a mapku nacitalo konecne :D
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☆Ŧŷηε☆,

    díky za příspěvek,

    přesně takovéto příspěvky jsou názorným příkladem pro řadu hráčů, poklona poradil jsi si, bohužel každý neumí/nemůže vyloučit tuto chybu a stále hází vinu na .... V tvém případě byla chyba v tvém počítači a v tomto případě bys podporu kontaktoval zbytečně ....

    co se týče "akce", zatím nemůžu posoudit, hrál jsem teprve včera večer a dnes ráno bez jakýkoliv problémů, pokud se zde najde někdo, kdo se podělí se mnou o zkušenosti s minihry, tak to velice rád ocením než začnu na plno s minihry.

    zatím se mi nedaří sestřelit lodě na 20 zatracených-chybí 2 rány a zajet pod 2 minuty-chybí 2s (bez použití vstupenek, červů atd..) pastýře jsem zatím nezkoušel

    přeji pěkný den
     
  6. socient

    socient Komisař fóra

    tak na lukasa potrebujes paluby za € aby si stihol 4 vlny ( 20 zatracenych dusi ) na regatu talenty a opevnenia na rychlost - zakl. 799 (cas 1.50-1.55) bez pouzitia kamenov / tekvic powerov a lukas niekedy 6 niekedy 7 zon - zalezi od toho kde sa zjavia cervene kruhy .... co sa tyka postmanov tak pozehnanie skoro nedavaju (0/40), len malokto ho ziska po par pokusoch... male a stredne lodky maju 0% sancu aby ziskali ziariace duse z minihier - takze oproti minulemu roku je to ešte vacsi prepadak a perly nejdu zarobit vobec ... shipwrecky najhorsie odmeny za posledny rok noa truhly velmi mala sanca na zisk 50 -55 k konfetiek (po 100 pokusoch som nasiel) Dufam ze pomohlo aspon trochu =)
     
    ΛΖLΛB a SANDOKAN*cz* tohle ocenili.
  7. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    socient, lépe bych to nenapsal, ve všem souhlasím.
     
  8. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    není jen problem s tim,co se v limitu na minihre da nebo neda stihnout,ale take to,ze ne vzdy je pripsana odmena,to je myslim daleko horsi a nejvic to nastve,kdyz utratite duse treba za cervotoce a odmenu to neda-nepricte a podpora? Jaky vzdy,dle VOP neni blabla bla
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj socient,

    díky za odpověď jediný příspěvek z 15 stran, který mi alespoň trochu pomůže, nemusím zbytečně plácat vstupenky, červotoče atd..
    rychlost mám 778 a už se mi podařilo (s jedním kamenem spěchu neni problém).

    DMG mám bohužel pod 70 K a to mi nestačí na první vlnu, ztrácim na každé lodi jednu ránu tudíš 5 x 2,75 sekundy a to jsou ty poslední rány co mi na závěr chybí na 4 vlnu, možná vyřeším naleštěním hlavní.

    pěkný den
     
  10. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau mirku,já to šutím cca.72-75k na ránu,takže 4 vlny v poho a ještě zbyde cca.15 vteřin,pokud chci 5 vln tak samozřejmě s čarovnou vstupenkou,při 1 vlně začnu střílet do bojky v kruhu a snažím se co nejrychleji dostat kruh doprostřed,během 5 vteřin začnu střílet ty lodky na 1 vlně a kruh by měl být uprostřed,vlezu do kruhu a začínám z něho střílet lucase z 2hé vlny,pokud mám štěstí a další lodky z dalších vln se drží u kruhu oprostřed,tak 5 vln není problém.;);)
     
  11. socient

    socient Komisař fóra

    Mirek hlavně by som určite nekupoval keďže na odstrel Lukasa nefunguju - radsej tesne pred koncom akcie na dalšiu futbalovú
    ja davam s prachom len 60 k +- mam iba 237 diel tudiz mi chyba 50 diel takze ostava robit len prekliatu verziu aby som ziskal ziariace duse a tie extra predmety magneticke klince ,cervotoce a zadny vietor tak uplne zbytocnosti - vobec nepomozu a su aj drahe :) 1 kamen na 1 minihru ujde ak ich mas 5k + z minulych akcii a pri regate s carovnou vstupenkou mam rovnaky cas ako bez nej :) a pri poslednej hre 8-9 zon
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj socient,

    zatim nemám hlavně, ale určitě fungujou, je to pravděpodobnost zásahu a bohužel mi to ale moc nepomůže, můžeš si vyzkoušet sám se střepinama kolik Ti to bude střílet s hlavněma pokud máš úspěšnost 92 % (97), bohužel mě malý kousek chybí, střílí mi to 69K a to je klíčové.

    u regaty jsem se už trochu zlepšil s jedním kamenem spěchu jedu s rychlostí 778 za 1:55 se dvěmi za 1:50, škoda že nemám požehnání, možná bych nepotřeboval na zářící ani ty očarované atd..., stačí dodržet jen pár zásad...

    u třetí minihry zatím dokážu jen 5 ovcí

    četl jsem samou kritiku a protože jsem optimista od přírody, přidám pro mě 2 pozitivní věci při eventu, kladně hodnotím, že mi zůstaly vstupenky z loňska a že do mě nestřílí Postmen, dá se v klidu přejet mapa na rozdíl od minulých eventů.

    přeji pěkný den
     
  13. °亗°INeverDie°亗°

    °亗°INeverDie°亗° Pisálek fóra

    • Zbytečná citace
    Ahoj pokud se můžu k Tvému příspěvku vyjádřit tak si nemyslím že na této akci je něco pozitivního .

    Akce se opozdila o 1 den díky chybě v systému. Další dny hra několikrát nefungovala a děje se tak dodnes. Je víc jak 50% akci za námi a někteří se stále nemůžou dostat do hry.

    Taktéž k mini hrám. Nemyslím si že byl záměr společnosti BP takový aby eventové npc nestříleli do hráčů . Pokud se podíváme na mini hry na 1/2 tak vlastně ani nefunguje jak má . Čarovné vstupenky jsou nefunkční . NPC které loď mají zpomalovat a zony které mají hráče brzdit taktéž nefungují .

    Závěrem bych řekl asi jen tohle. Nevím jestli tuto akci někdo z centra zkoušel a spouštěl někde ale tahle akce je velmi nepovedená. Neznechucuje to jen hráčům , ale i Vám na podpoře tím že tyto problémy musíte "řešit".



    Moje otázka tedy zní. Dá se na této akci najít něco pozitivního ?. Já tedy kromě vraků i přes sekaní hry na tom nic jiného totiž nenašel.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/6/14
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj °亗°INeverDie°亗°, vyvaruj se prosím zbytečné citaci viz pravidla. Co se týče tvojí otázky, většinou vždy najdeš něco co, bude pro někoho pozitivní a pro jiného negativní. Například pro malou loďku zaručeně bude pozitivní podle tebe chyba, že akční NPC nestřílí do hráče a tudíž si může v klidu toto NPC sestřílet. A i kdyby mi ho někdo ustřelil má docela rozumnou šanci získat alespoň 2 vstupenky. Tím nikdo neříká, že nejsou i negativa.
     
  15. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    Nahodou,jak mirek psal,muže prejet mapu.. to je supeeeer vetsi nesmysl jsem tu nevidel. Polovicka vecí ve hre nefunguje ,cela hra je k ničemu,ale pan je pozitivní,muze prejet mapu .. to bych blil..
     
  16. socient

    socient Komisař fóra

    Mirek hlavne pridavaju presnost ale nie na lukasa tam je asi 100 % ná a na lukasovi nevidno ani rozdiel medzi 60 f delami a admiralskymi a s kritikom davam cca iba o 2 k dmg viac ( malo by to byt o 20k)
    co sa tyka akcie tak najpozitivnejsia vec je asi to ze oznamili hned na zaciatku akcie ze za co budu duse vymenene :D
    a dalsia pozitivna vec ak natrafis na botera co dava shipwrecky 500 kami :)
    a tebe dava odmeny
     
    Naposledy upraveno: 24/6/14
  17. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj socient,

    nikdy,nikdo se nezavděčí všem, to prostě nejde, protože se tu bavíme o naleštěných hlavních, jeden příklad ráno jsem střílel lukase cca. 65-67K v kritiku 67-69K, ano není to 20% je to stejné jako minule, také je to dutou municí takže se na ní nemůžou vztahovat ani extra bonusy jaké mají 60 libry, adm nebo voodoo děla. U pastýře též střílim 50 bodů a ani mi to nevadí.

    asi za hodinu hraní jsem nastřílel těch 350 duší na hlavně, stálo mě to vstupenky z minula a nějaké jsem získal z Postmana za eli munku z minulé akce a teď mi to střílí každou ránu 67K a kritik 69K s 255 děly, kdybych měl o 2 děla více přehoupnul bych se přes 70K kritikem a střelil při troše štěstí 2 z 5 kritikem, ale na to musim mít max. kritik s hlavněmi, získal bych tím potřebné 2 rány a oto mě šlo.

    pro Jirku,

    možná právě Ty jsi tu minule brečel, že nemůžeš ani přejet mapu, více nemá cenu komentovat tvé příspěvky, měl bych z tebe ten samý pocit.

    pěkný den
     
  18. ORП!§

    ORП!§ Pisálek fóra

    já jen doufám že už taková akce nebude, je po druhý a opět problémy, minihry jsou na nervy, hlavně nejlepší je když se to začne kousat asi tak, takže takovou akci co bude můžu rovnou ignorovat ;) po prvý bych to chápal, ale když je stejná akce po x měsících tak bych to pochopil že to bude fungovat, jenže já sem zapomněl že jsme na Seafightu pod firmou Bigpoint, co akce to šílený problémy, takže se velmi těším na ty jejich drahokamy, to budou synchronizovat roky :D
     
    Naposledy upraveno: 24/6/14
  19. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    • Urážka teamu
    už niekdo tim EDIT z BP povedzte nech sa na to vykašlu a zrušia akcie a daju hru do poriadku
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/6/14
    ___Ellisse___ tohle ocenil(a).
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, a ty si prosím zapamatuj, že vulgarita a urážky se zde nepoužívají viz pravidla.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.