Karneval duší 2014 (17. 6. 2014 - 29. 6. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 16/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. »☼«Tom-Wolf»☼«CZ

    »☼«Tom-Wolf»☼«CZ Zelenáč fóra

    Bože jak dlouho tahle komedie ještě potrvá??
    Každý den na několik hodin výpadek.
    Problémy se sekáním stále nevyřešené.Seká se jak normální moře,tak i když skočím na minihry-tam je to snad ještě horší.

    Včera na svitku si nechám poslední loďku na jednu ránu a poodjel jsem opravit.
    Než jsem opravil,tak mi NPC loďka zmizla z mapy,tak že jsem musel vlnu přerušit,tím pádem byla nedokončená a můžu jí dělat znovu.

    Vrátil jsem se ke hře po 2 letech,ale koukám,že některé věci-hlavně neschopnost BP udělat akci bez problémů přetrvává.
    O to smutnější je fakt,že se tato akce opakuje.

    To bylo řečí o tom,jak BP chce zpětnou vazbu od hráčů.
    Dokonce zasílají dlouho neaktivním lidem dotazníky,proč hru přestali hrát.
    A k čemu to všechno??
    Opět k ničemu.
     
  2. PIIDA-ČR-

    PIIDA-ČR- Pisálek fóra

    Mi hra šlape a tak vám co to nejde jen chci napsat.že akce je k ničemu o nic nepřicházíte.
     
  3. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    nešlape.......................
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj A$tro(CG!), vyvaruj se prosím používání vulgárních výrazů, která nic nevyřeší viz pravidla.
     
  5. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,poseidone a co vyřeší ty všechny problémy na které se tady poukazuje už 4 dny??;)
     
  6. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Opravěj, tím, že akce skončí, to už vydržíš :))))
     
    hugosamo tohle ocenil(a).
  7. No Co je tohle za kentus nějak vám nejde komunikace se servery ale to vám tu musí asi někdo říct jinak se s tim nehne
    za tadyto by se měli stydět a zahrabat se někam


    Normálně tu akci vipněte a zapněte jí zas až jí budete mít pořádně udělanou a kde ste jí testovali určitě ne na beta serveru :D
     
    Naposledy upraveno: 22/6/14
  8. A$tro(CG!)

    A$tro(CG!) Zelenáč fóra

    • Vulgarita, reálné výhružky
    ano super zajtra idem na služobnu cestu na 4 dni pridem štvrtok a potom to mam stihnuť ked to stale laguje ??? myslim že asi najdem ich sidlo a vistrielam to tam lebo tam sedia fakt idioti čo nevedia nič ine urobiť len nechad všetko pokazene a brať zato peniaze! a Poseidon človek ma právo sa rozčulovať ked ho daka Firma okrada o peniaze a niesom jediny !!!
     
  9. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Da sa vam aspon dostat na more? mne uz 2 den stoji na 61% .....
     
  10. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    tak to jses natom dobre ja mam 5 dni 20% no predpokladam na tvou hodnotu se dostanu na konci roku :D:D:D
     
    ☆Ŧŷηε☆ tohle ocenil(a).
  11. paschendale

    paschendale Pisálek fóra

    už 2.den dopoledne to jde, problém s přihlašením nastavá v odpoledních hodinách, alespon u mě
     
  12. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    slavnej restart a zas nejde na moře
     
  13. Tygr600

    Tygr600 Zelenáč fóra

    • Vulgarita
    Super proběhl restart a nejde se dostat na moře , Poseidone začínámi docházet trpělivost :mad: . Už ten nesmysl karneval duší vypněte , začíná mě to pěkně EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/6/14
  14. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    nejsi sám,nesmyslná takzvaná akce a nejde hrát ani normálně
     
  15. paschendale

    paschendale Pisálek fóra

    ted to zatím jede, tak uvidime na jak dlouho
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, ahoj co se týče problém vzniklých v rámci akce, tak doufám, že její ukončení.
    Ahoj Tygr600, toto mi neovlivníme, tento návrh jsme předávali a nejen my, ale rozhodnutí je na provozovateli hry. Jinak vyvaruj se prosím zbytečné vulgaritě viz pravidla.
    Ahoj A$tro(CG!), tvoje právo rozčilovat ti nikdo nebere, ale musí to být v rámci pravidel.
     
  17. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,už 2hý den se neobjevuje žebříček umístěni hráču z miniher;).A pokud se opravdu předčastně ukonči akce,tak bych chtěl vědět jestli bude hráčum nějakým zpusobem navrácena munice,nebo bude nějaká adekvátní kompenzace za opravdu velice neprofesionální připravenou akce a u většiny hráču neumožněn přístup na moře?Prosím nepište hlavně,že to nevíte.Pokud píšete na vedení BP už 4-5 dnu stížnosti na akci a hru jako takovou,tak mi netvrdte,že nemáte žádne info,a pokud ho opravdu nemáte,tak to svědčí o opravdu velkém nezájmu BP o hráče(zákazníky) a tím pádem tady opravdu nemá cenu o ničem diskutovat.:(:(
     
  18. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Ŧקε†яik36czŦ
    už si to konečně pochopil, že tady si jenom třepíme pusu (prsty) a nikoho to nezajímá! Já sem očekával, že se od pátku na moře nedostanu a dostal sem se vždycky ráno, v poledne, odpoledne i večer, paradoxně i minihry fungovali, dokonce se to ani nesekalo, takže sem si splnil a dušičky získal. Výdělečnost akce je věc jiná (nejde vydělat - tedy perly), ale když sem propočítal investici v perlách získanou munici a to co si chci vzít za duše, jsem v plusu, pokud to přepočtu na perly a získané požehnání je bonus navíc, bohužel jen na 14 dnů. Takže kdo očekával, že vydělá perly je sklamanej, já nejsem ani sklamanej ani nadšenej, prostě jenom akce nula od nuly.
    Se stavem hry jako takové jsem nespokojenej stejně jako každej hráč asi, ale obávám se, že se to v dohledné době stejně nezmění.
    Ale to co mi vadí zásadně jsou booteři, veškerá "snaha" a "ochrana hry" proti nim je totálně nefunkční a s tím by podle mýho názoru něco dělat šlo. Např. sem hrával jednu hru, kde se musel v náhodnou dobu (při hraní, přítomnosti ve hře) musel opsat kód, kterej vyskočil (takovej jako vyskakuje, když píšeš na podporu) na jeho zadání bylo pár málo minut, potom automatický bann. takže asi tak, jednoduché opatření, které odstaví bootery a hnedka se bude hrát líp.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, nemohu vynášet interní informace, ale věř tomu, že pakliže by bylo nějaké oficiální oznámení, určitě ho každý z teamů dá k dispozici.
     
  20. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Vysvetli mi niekto prosim Vas preco mi hra nejde spustit na 3 prehliadacoch a ked prejdem na druhy pocitac tak ide normalne?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.