Karneval duší 2014 (17. 6. 2014 - 29. 6. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 16/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Odškodní nás tím že nám prodlouží akci jako vždy aby sme si ji mohli užít naplno :D
     
  2. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    nedaju vám odškodné oni sa vam vyhovoria na VOP
     
  3. tacmi

    tacmi Rádoby autor

    akce na dvě věci ať ji radši neprodlužujou.:eek::eek::eek:
     
  4. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    tak huraaaaaaaaaaaaaaaa konečne na mory po 4 hodinach čakania. ale bohvie na kolko:(
     
  5. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    nechápu tuhle akci. nemůžu se přihlásit už druhý den. zkouším to několikrát. jednou se mi to,včera večer,podařilo,ale po odhlášení se nemůžu přihlásit..... je to snad jen pro nějaké vyvolené,nebo co? to snad není možné,aby běžný uživatel byl okraden o možnos hrát...... čekám na srozumitelné a hlavně upřímné vysvětlení. děkujui.
     
  6. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    nebojte a nestrachujte za 1 h to tu bude zase ;)
     
  7. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Psycho123 s tym ratam že bude reštart a znovu to nepojde . ale ak bude reštart tak som sa pre istotu hodil na zvitok , možno s toko niečo kapne:)
     
  8. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    tomu sa hovori programatory za všetky drobné ;)
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *booo*, ono to bude spíš na opak na starý dávají neustále nové a nové věci co bohužel vyvolávají jen další a další problémy. Není to jen o této akci, která totálně neumožňuje hraní.
    Ahoj Psycho123, vyvaruj se používání nevhodných výrazů viz pravidla.
    Ahoj Suchy_CSA[UEK], každý team má pravidla, která musí dodržovat a nemůže si sám dělat oficiální oznámení jak se mu zlíbí. Stačí se podívat na X dalších fór, kde kdyby to bylo tak možné udělal by to některý z teamů, který má tyto fóra, podpory... na starosti.
    Ahoj Tygr600, my nemáme žádné pravomoce odškodňovat hráče bez svolení provozovatele hry. A ten si to určuje sám ať už formou nějaké poukázky či hromadného scriptu.
    Pro zrušení, nebo přerušení akce do jejího opravení je si myslím víc teamů, nejen ten náš. Ale finální rozhodnutí je opět na provozovateli hry.
     
  10. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Už tuhle parodii na akci skončete a nedělejte z nás hráčů hlupáky !!! :mad::mad::mad:
    Jak mám dělat duše na minihrách když jediný co se hýbe je časomíra ??? !!!
    Toto je naprostý výsměch o kompenzaci ani nemá cenu psát protože bp toto slovo nezná. ZRUŠTE TO !!!
     
  11. sewses

    sewses Perspektivní autor

    Nazdar vospolok. Neviem či ten problem mam len ja alebo aj viacery hrači,ale po reštarte mi neresetlo vstupenky do minihry a pokračuje mi to tam kde mi to v noci skončilo..A k danej teme nema cenu sem niečo na ich adresy pisať...:eek:
     
  12. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Myslim ze se to resetuje v 00:00 a ne pri restartu v 05:00
     
  13. paschendale

    paschendale Pisálek fóra

    už je tu opět karneval nervů s nemožnosti přihlášení, kompenzace bude zřejmě veliká, takže se necháme překvapit, co nám víkend od SF přinese
     
  14. gastan111-sk-wfa

    gastan111-sk-wfa Zelenáč fóra

    nervy na dranc:mad:
     
  15. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    • Doubleposting
    Už mě to se re druhý den a nemužu jít na moře a to EDIT platím a cpu peníze do pb a co s toho dva dny nefunkční hra... super zase se nám vyznamenali....

    mám zaplacené prémko a další věci které ted dva dny nemůžu ani využít a kčemu mi to ted na té lodi je ha k ničemu na dvě kulové
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/6/14
  16. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    no jsem zvedav jak me budou odskodnovat 4 dny 20% .
     
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    nijak protoze nas maj u ...
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj HΣŁM¥S, vyvaruj se prosím zbytečnému doublepostingu viz pravidla.
     
  19. A$tro(CG!)

    A$tro(CG!) Zelenáč fóra

    • Vulgarita
    ano samy pišu že akcia skonči skorej, som pre ale kto mi vráti perly čo som vystrielal do vstupeniek ! akcia fotbalo a toto ma byť nahrada skor nie na EDIT hry ešte viacej ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/6/14
  20. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    tato hra vobec nejde . je na čase vratit hru do povodneho stavu bez akcii tohoto druhu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.