Karneval duší 2014 (17. 6. 2014 - 29. 6. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 16/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    Karneval Duší nene Karneval nervů no nic jdu dělat něco smyslu plného omalovánky mě neba.
     
  2. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    já se sice dostal a od cca 18:00 ani vorla, asi už mají víkend
     
  3. paschendale

    paschendale Pisálek fóra

    ja čekam uz asi 3 hodiny a asi se nedockam, tak uvidíme zítra, za se prehoupneme přes 20%
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Mõrs*V€nyŦĦ*, problém se nehratelností hry urgujeme neustále dokola. Dokonce i názory hráčů, že by bylo lepší akci zrušit. Ale zatím o tom, že by došlo k ukončení akce a nebo případné kompenzaci či nějakém jiném postupu není oficiální oznámení. Takže jedině doufat, že programátoři už konečně tuto sekající se akci opraví. Ano loni to bylo s akcí lepší. Bohužel mezi tím došlo k přidání X novinek do hry a ty nejspíše vyvolávají zas problémy v minulé "funkční" akci.
     
  5. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    ja chcem hrať a nemôžem :(
     
  6. milhaus

    milhaus Rádoby autor

    ale at se zamyslí, že v pátek v 8 večer aby nejela hra ? to máme jít do hospody nebo jíst spát a ráno koupit balíčky za 500Kč co by jsme propili v hospodě, protože hra už jede ? Ale jen do večera :D
     
  7. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    nejde zas se příhlásit na moře bo čo
     
  8. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    hra je zatial lukratývna už 2 h nemôžem hrať a kôli komu ? kôli **** čo to nevedia spraviť
     
  9. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    nič nove v tejto hre každa akcia funguje až na 10 pokus ked už ma končit
     
  10. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    • Vulgarita
    3 dni z akcie fuč a zatial jedine čo všetci dokazali spraviť je to ako sa kukať na 20% a lagy ako EDIT však BP ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/6/14
  11. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    poseidone, to bude asi tím, že na upravený protokol hry, chtějí naroubovat rok starý protokol akce, to bohužel nemůže fungovat ani teoreticky - někdo chtěl ušetřit práci takl jen změnil hp NPCčkům, ale nějak se mu to nepovedlo. Když jsou tak neschopný, tak ať kompenzují hráčům ztráty!!!!! Tohle totiž nemá s zaručenou dostupností hry vůbec nic společnýho.
    A mám takový dojem, že zrovna já patřím k tolerantním hráčům!!!!!
     
    Psycho123 a .sh!my. tohle ocenili.
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ty si hlavne agitator
     
  13. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    *booo* ma jasnú pravdu su lenivy ako EDIT na podlahe

    takže s akciou neratam do konca týždňa ked to nevedia spraviť za 2 h tak nech si vypichnu oči lenivci lenivi
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/6/14
  14. Suchy_CSA[UEK]

    Suchy_CSA[UEK] Pisálek fóra

    už to vypadá,že SF poslali totálně do kopru a nehodlají se jím zabývat.Fascinuje mne,že hra ,ve které má spousta hráčů dost peněz již několik dnů funguje občas a půl dne již vůbec a team hry není schopen zplodit nějaký oficiální oznam a dodat relevantní info.Už nejsme nikdo zvědav na kecy,že "je hlášeno" a podobně.Jste už k smíchu,kolikrát jste tu psali,že byl zvýšen výkon serverů a chyby byly odstraněny...Škoda,že sázkovky nevypisují kursy na to zda akce na SF začne v termínu nebo zda bude vůbec fungovat.Bohužel je zcela nepochybné,že lidé kolem SF jsou zcela nekompetentní a neschopní a lituji každé koruny,kterou jsem za tuto hru utratil.
     
    lenin-75-Cz. tohle ocenil(a).
  15. firespark2

    firespark2 Zelenáč fóra

    keby radsej zrusili celu akciu a pokoj, aj tak to nikoho nebavi...
     
  16. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Doufam ze se akce nebude prodluzovat,pouze nas to zdima!
     
  17. naky1

    naky1 Zelenáč fóra

    už aby to ukončili tohle je hnus
     
  18. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    ja som tiež za zrušenie akcie. radšej zbieram glitze teraz ak sa nahodov dostanem na mapu je ich bars kolko ked su všetci strčeny na jednotkovych mapach. u mna je tato akcia odpisana a nezaujimava
     
  19. Tygr600

    Tygr600 Zelenáč fóra

    Poseidone mám dotaz jak nás odškodníte za to že je nemožné se přihlásit na moře :( .
    Od začátku roku každá akce přinášela pro hráče problémy až tenhle karneval duší tomu udělal definitivní tečku znemožnil přihlášení na moře . Jsem zvědav jak se k tomu to problému postavíte .
    Přimlouvám se za zrušení akce .
     
  20. *Mõrs*V€nyŦĦ*

    *Mõrs*V€nyŦĦ* Pisálek fóra

    pujdem aspon na global 5 tam to aspon facha :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.