Karneval duší 2014 (17. 6. 2014 - 29. 6. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 16/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. leibrc

    leibrc Zelenáč fóra

    Ahojte chtel bych se zeptat na vstupenky. Na minihrach mi to nejdrive bralo vstupenky po 10 a pak po 60 za hru je to normální?
     
    ☢Arrow☢ tohle ocenil(a).
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -meďa-75, vyvaruj se prosím zbytečnému multipostingu viz pravidla.
    Ahoj leibrc, nevidím ti na účet, takže přesně nevím jak to tam máš, ale co se týče jednotlivých her jako takových tak hodnota se každou hrou navyšuje o 5 vstupenek, takže samozřejmě se můžeš dostat i na vysoké hodnoty. Pro každou mini-hru se vstupenky počítají zvlášť a každý den probíhá restart počtu vstupenek. A tak opět začínáš od počátečních hodnot počtu vstupenek potřebných pro hru.
     
  3. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Ak sa pomocou začarovaných vstupeniek dostanete k začarovanej verzii hry "Odstrel Lukasa", uvidíte na mape bóju, okolo ktorej je bonusová zóna. Bóju môžete posúvať po mape a to tak, že ju budete ostreľovať. Keď sa jej pozícia ustáli, vytvorí sa okolo nej bonusová zóna. Ak budete NPC ostreľovať z bonusovej zóny, budete nepriateľovi spôsobovať ešte viac škôd, čím budete môcť dosiahnuť ešte lepší konečný výsledok.


    odzkouseno a nefunguje v zone mi to ubirá stejne jako mimo ní
     
  4. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ko sa dostanem k minihrám?
    Aby ste sa mohli dostať k minihrám, budete potrebovať vstupenky (normálne alebo čarovné vstupenky). Hneď, ako zozbierate potrebné množstvo vstupeniek, môžete vstúpiť do minihier a skúsiť získať Prekliate a Žiariace duše. Čím viac budete určité minihry hrať, tým viac vstupeniek to bude stáť. Každodenným reštartom sa počet potrebných vstupeniek pre konkrétne druhy minihier vždy zresetuje.
     
  5. °亗°INeverDie°亗°

    °亗°INeverDie°亗° Pisálek fóra



    umíte i něco jineho než jen psat odkazy na pravidla fora a davat ban za vulgaritu vůči vašemu "teamu" ?
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj °亗°INeverDie°亗°, ano snažíme se i poradit, pomoci a zodpovědět případné dotazy či předat problémy k nahlášení.
    Ahoj ☢Arrow☢, požádám o kontrolu.
     
  7. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    je to tam blbo napísané.. to npc musia v tej zóne stáť aby sme dávali vyšší dmg.. teda aspoň tka to bolo naposledy
     
  8. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    a co ten bonus za přihlášení,to se mění kdy?příští měsíc nebo jak,ja dostávám furt krystal a perly,to je kocourkov
     
    Naposledy upraveno: 20/6/14
  9. socient

    socient Komisař fóra

    bárkus86 s tym bonusem se rozluc :) na nemeckem foru je oznameni ze zadny prihlasovaci bonus nebude ... hra nejela 3 dni (neni konec) a ani zadne ospravedlneni aspon nejakym kodem na tikety / duse / munici / klice nedala ... ani bych se nedivil kdyby to tak ostalo do konce eventu :)
     
  10. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    že se vubec divím
     
  11. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,tak už to zase začína,sek,sek,sek,to bude super víkend na sea.;););)
     
    ___Ellisse___ tohle ocenil(a).
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj co se týče samotné změny přihlašovacího bonusu, oficiální informace nemáme, ale myslím si, že je přednější spíš udělat něco s tím aby se dalo aspoň trochu normálněji hrát, než nějaká změna přihlašovacího bonusu, která by mohla vést k další potížím.
     
  13. Tonak1

    Tonak1 Zelenáč fóra

    Poseidon mas pravdu ale len z casti,prihlasovaci bonus mal byt uz pripraveny na zaciatku.Ohladom hry,tento event bol pred rokom a predsa nejde.
     
  14. paschendale

    paschendale Pisálek fóra

    je to opět jako odehraná píseň, nemůžu se dostat na moře 20% a konec. a to se vyplati
     
  15. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    heh, já se přihlásil hned, ale než sem se pohnul tak jsem vykouřil cigárko, takže sem to zase vypnul, na tohleto nějak nemám nervy, dopoledne to běželo, ale odpoledne a navečer to je hnus velebnosti.
    Měli by dát kompenzaci pořádnou, každýmu kdo tu trpěl. Munice v kelu, vstupenky v kelu, fakt zábava, když chci střelit npc, tak jednou střelím a npc zmizí, Postman mi zmizel a odměna nikde, konfetka fuč.
    Měli by se zamyslet a rozhonout, že to nemá smysl. Za vstupenky dát duše hnedka, nechat den dva otevřený černý trh, ať si vyměníme, co chceme a celý to zastavit, protože takhle to je fakt otřes.
    že nelze vydělat na akci perly, to bych ještě přežil, ale že to znamená jenom prodělávat bez možnosti výdělku předmětů nebo ostatních věcí v černým trhu, to je moc i na mě.
    Ještě můžou otevřít platebku aby si hráči mohli duše koupit, když už je nelze jinak získat. To by byl totální výsměch všem co hrají.
     
  16. ♠ĐДŊ¥ŞЄĶ♠

    ♠ĐДŊ¥ŞЄĶ♠ Zelenáč fóra

    • Doubleposting
    Buď rád že na tom moři nejseš... odhlasuje přihlašuje loď si děla co chce... jako včera no hnus....

    Napiš to na podporu...;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/6/14
  17. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    bonusová zóna a odstřelu lukase, dopoledne fungovala, i na těch ovečkách, na regatě se sice ukazují zelené zóny, ale jejich funkci sem nepostřehl nebo nepochopil. Ocenil bych, kdyby mi někdo objasnil jejich funkci, třeba se mi to bude hodit, když to bude náhodně fungovat.
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ♠ĐДŊ¥ŞЄĶ♠, vyvaruj se prosím zbytečnému doublepostingu viz pravidla.
    Ahoj *booo*, zelené zóny by měli na chvíli zrychlit tvojí loď při jejich projetí, jako červené tvojí loď naopak zpomalí.
    Ahoj Aksal-cz, zkoušel jsi vyčistit paměť prohlížeče nebo vyměnit prohlížeč? Jak vidíš i od dalších hráčů na tuto minihru se dá dostat.
     
  19. ANTIHMOTA

    ANTIHMOTA Pisálek fóra

    ... vyčistit paměť prohlížeče nebo vyměnit prohlížeč...

    no snad to pomůže... myslím si ale, že by hra měla být optimalizovaná pro maximální počet uživatelů a ne aby maximální počet uživatelů optimalizoval svoje pecka několikrát denně kvůli hře...

    já se na moře dnes nedostal - už ani nevím jak vypadá...
     
  20. *Mõrs*V€nyŦĦ*

    *Mõrs*V€nyŦĦ* Pisálek fóra

    Poseidone pojede to jeste aspon dneska?? radi bychom se dostali na more :D Pokud si dobre vzpominam tak loni tato akce jela bez vetsich chyb... :) chteli vychytat vetsi chybicky a ty nejvetsi jim proklouzli mezi nohama :) :) :) :) :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.