Karneval duší 2014 (17. 6. 2014 - 29. 6. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 16/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    cz¤REBELS¤cz tohle ocenil(a).
  2. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,takže stejné jak loni)a budou tedy ještě fungovat ty čevotoči,vítr,atd.co nám zbyli z lonska??;)
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, oficiální vyjádření zatím není, ale předpokládá se, že ano.
     
    *Jack-Sparoww*cz tohle ocenil(a).
  4. Sexicek*UeK

    Sexicek*UeK Pisálek fóra

    takze budou fungovat i vztupenky z lonska ktere mi este zbyli?
     
    balabalacigi tohle ocenil(a).
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Sexicek*UeK, pro vstupenky platí to samé co pro špinavé triky, oficiální vyjádření zatím není, ale předpokládá se, že ano měli by fungovat. A za pár hodin se to už i uvidí.
     
  6. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    téměř v každém podcastu, rozhovorech s týmem, melete o zpětné vazbě od hráčů, v tom případě nechápu proč je tady opět nejnudnejší a nejstupidnější akce v dějinách BP, zřejmě asi nikdo o žádnou zpětnou reakci nestojí
     
  7. -Gexo-✔

    -Gexo-✔ Pisálek fóra

    NPC Postman :)) Ak spôsobíte tomuto NPC najväčšie poškodenie máte malú šancu získať Kráľovninu priazeň na 14 dní. to jsem zvědavý jaka je tedy šance na získání:))
     
  8. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    1/1000000000000000000000000000000000000000000

    možná
    2/1000000000000000000000000000000000000000000
     
  9. *Sinthoras*

    *Sinthoras* Pisálek fóra

    CONGESTION ERROR ! ... Spojuji 3s...
    jojo krása :) Jinak černý trh oproti minulým akcím naprd. Žádné lodě na perly, takže na první pohled akce naprd. Uvidíme no
     
  10. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    Klasika není možné se dostat na moře:mad:
     
  11. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    jsme si myslel ,že když už ta akce byla vloni ,tak ,že mají vychytnutý nedostatky ,ale jak koukámm asi jsem hodně podcenil BP team
     
  12. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    parada zas sa Vam niečo podarilo :p lod sa nehybe vobec vsetky lode na pergu utiekli bomba potvrdilo sa co novnka to hu .....
     
  13. Bufo

    Bufo Pisálek fóra

    no tak já jsem se k této akci dostal poprvé, vyzkoušel jsem chvilku a zatím teda nic moc, žádné perly, krystaly a pod, černej trh docela drahej
    vypadá to, že si vydělám na hlavně a dál to bude pasé
     
  14. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    pokud se dostaneš ovšem na moře ,xDD
     
  15. Bufo

    Bufo Pisálek fóra

    jj, přesně, 20 procent a finito, takže hlavně asi nebudou
    no a glitce stejně nejdou sbírat
     
  16. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    nedostanes :) ale duše si iste budeš moct kupit za € to iste fungovat bude ako vždy :D :D :D
     
  17. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Celý to vylepšili, když je to nudný, tak vypnuly moře, furt jenom brečíte, že to nefunguje.
    2014-06-17 12:28:55
    Získal si 55863 x Konfetové gule.
    Např. takováhle truhla je super za 1K perel
     
    ☢Arrow☢ tohle ocenil(a).
  18. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    glitze sbírat jdou ,ale nepřipisuje je to , a co se týká toho ,že JÁ bych si koupil nějaký duše za reál ,to se nestane ,to jsem zvědavej jak dopadne ten EVENT co bude od toho 28.6. k MS ,to bude asi totál ende ,jeliož v té době mají spouštět tu metamorfozu
     
  19. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Všetky Vaše vstupenky z minuloročnej akcie môžete využiť počas tohtoročnej akcie. Upozorňujeme Vás, že po skončení tohtoročnej akcie Vám nevyužité vstupenky budú odobraté bez akejkoľvek výmeny.

    )) jasne stejne jako po minulé akci )))
     
  20. Bufo

    Bufo Pisálek fóra

    tak booo, samozřejmě takovýhle bedna je super
    zatím jsem stihl otevřít 14 beden a víc jak 2300 konfetové nebylo
    ale střílet do NPC dutejma co má 400 tis HP a dostat 2 vstupenky je trochu vopruz
    evím kolik vstupenek dává postmen ale 2,4 mega HP je pro m docela dost
    ale až nasbírám dostatek munuce zkusím to
    třeba změním názor
    taky jsem se u kapitána nedostal na jinou možnost než na regatu, což je u mě problém, páč nemám rychlou lod tak jsem chtěl vyzkoušet ty vlny
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.