Kapitanske truhly za zlato

Diskuze na fóru 'Tipy pro začínající piráty' zahájená uživatelem *štěpánek*, 20/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Obávám se, že jde o dočasnou nabídku, která se může časem měnit. Pro začátečníky by tu muselo být víc balíčků a myslím, že kapitáni nejsou pro hráče s 50 děly, žádnými svitky a žádnými levely zrovna potřeba.
     
  3. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Dal jsem to prave sem,protoze si myslím,ze začátečníci nemusí mit uplne prehled,kdy a kde se objevy specialni nabydka. Ja sam jsem ji objevil nahodou.
     
    _Bigoš_(K*P) a -monstrum- tohle ocenili.
  4. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Docela trefna informace je spousta hraču kteři nemaji mince a nechtěji investovat jak psala Leo .
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Určitě není od věci sem dávat balíčky, které jsou za herní měnu a jsou výhodné, ale musí se počítat s tím, že budou k dispozici jen dočasně.
     
  6. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    možná by i u těch co jsou za peníze stálo za to upravit i obsah, je to totiž loterie a nikoliv balíček ., Dodnes se mi kupř. nepodařilo vylosovat talent "blázen do prachu"
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jak bys chtěl upravit obsah to by mě zajímalo. Že by hráč kupoval snad konkrétní truhlu pro konkrétní talent. Je to o štěstí jsou hráči co chytí to chtějí a i X orbů a jsou tací, kteří prostě mají smůlu. Kdyby prodával konkrétní obsah tak by za chvíli nikdo neměl moc důvod balíčky kupovat. To je tak jako by se měli měnit truhly jen z důvodu, že skoro nikdo neviděl talent myslím orlí zrak v úkolech.
     
  8. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    procento pravděpodobnosti losování,. když koupim třeba 200 truhel za peníze a z toho mi 10x vypadne vrhač nožů, je vysoká pravděpodobnost, že se na další nákup vykašlu.
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Za každý talent, který se shoduje s misí dostaneš určité odměny. Kuchař má třeba vesměs, perly, dělostřelec myslím rozšíření atd. Čím lepší odměny tím vzácnější talent samozřejmě. V Kotli ze Sáby taky nemáš jistotu, že dostaneš hlavní výhru i když bedny kupuješ za peníze.
     
  10. HaxLegend

    HaxLegend Rádoby autor

    @pindrusec Souhlasím s tebou, že je někdy velmi těžké získat nějaký talent, ale čím více truhel, tím více vybavení a možnost vylepšení kapitánů na vyšší levely a čím více duplicitních talentů, tím více si můžeš dovolit riskovat a zkoušet kombinovat různé talenty...

    @Leo. @Poseidon Nevím zda je to tu už někde napsané, ale reputace u kapitána určuje, jak rychle se dokáže vylevelovat (množství zkušeností které získává) a v prohlížeči se při upgradu vybavení dají získat orby
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Co se týče reputace nemyslím si, dostával jsem vždy stejné množství, ale zkusím se pozeptat. Vím, že se řešila reputace, ale v rámci získání odměn.Co se týče orbu je to napsané v FAQ ale upřímně šance je velmi malá a hlavně pokud hráč neví počet orbů ani to nepozná. Leda v lodním deníku.
     
  12. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Nevite jestli ty truhly za zlato jsou omezene hernim levlem,nekteri spoluhraci balicek nemaji v nabidce. Zatim jsme nezjistili proc.
    Diky
     
    Naposledy upraveno: 24/1/22
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    at zkusí vyhledávat podle názvu přes filtr. Většina těchto nabídek je časově omezená, takže je taky možné, že už není balíček v nabídce.
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jen dodám levelem to určitě nebude. Koupil jsem je 2022-01-23 12:03:51 Získal jsi 25 x Kapitánská truhla . na lodi co vznikla jen za účelem testu něčeho. Má první level a je na ní v podstatě nehráno. Ale bohužel tyto podmínky nedostáváme ani informace o prodeji kolikrát. A vůbec bych se nedivil kdyby to koupili, dost často se setkávají kolegové s podpory, že hráči nevědí co dělali za úkol či level či co koupili atd.
     
  15. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    ok,diky
     
  16. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Nechtěl by BP občas dat třeba 1 nebo 2 truhle za perle nebo yulongi
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    na DC můžeš na toto téma založit anketu, pokud bude mít dostatečný ohlas možná to zavedou
     
  18. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    no myslím ,že to bude mít velký ohlas
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    taky myslím, proto je dobrý to mít rovnou na DC a s ohlasy hráčů všech zemí
     
  20. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    To zcela urcite pokad myslis teda BP :D.