Kapitanske truhly za zlato

Diskuze na fóru 'Tipy pro začínající piráty' zahájená uživatelem *štěpánek*, 20/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

 2. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Obávám se, že jde o dočasnou nabídku, která se může časem měnit. Pro začátečníky by tu muselo být víc balíčků a myslím, že kapitáni nejsou pro hráče s 50 děly, žádnými svitky a žádnými levely zrovna potřeba.
   
 3. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

  Dal jsem to prave sem,protoze si myslím,ze začátečníci nemusí mit uplne prehled,kdy a kde se objevy specialni nabydka. Ja sam jsem ji objevil nahodou.
   
  _Bigoš_(K*P) a -monstrum- tohle ocenili.
 4. cz¤REBELS¤cz

  cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

  Docela trefna informace je spousta hraču kteři nemaji mince a nechtěji investovat jak psala Leo .
   
 5. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Určitě není od věci sem dávat balíčky, které jsou za herní měnu a jsou výhodné, ale musí se počítat s tím, že budou k dispozici jen dočasně.
   
 6. pindrusec

  pindrusec Vážený autor

  možná by i u těch co jsou za peníze stálo za to upravit i obsah, je to totiž loterie a nikoliv balíček ., Dodnes se mi kupř. nepodařilo vylosovat talent "blázen do prachu"
   
 7. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Jak bys chtěl upravit obsah to by mě zajímalo. Že by hráč kupoval snad konkrétní truhlu pro konkrétní talent. Je to o štěstí jsou hráči co chytí to chtějí a i X orbů a jsou tací, kteří prostě mají smůlu. Kdyby prodával konkrétní obsah tak by za chvíli nikdo neměl moc důvod balíčky kupovat. To je tak jako by se měli měnit truhly jen z důvodu, že skoro nikdo neviděl talent myslím orlí zrak v úkolech.
   
 8. pindrusec

  pindrusec Vážený autor

  procento pravděpodobnosti losování,. když koupim třeba 200 truhel za peníze a z toho mi 10x vypadne vrhač nožů, je vysoká pravděpodobnost, že se na další nákup vykašlu.
   
 9. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Za každý talent, který se shoduje s misí dostaneš určité odměny. Kuchař má třeba vesměs, perly, dělostřelec myslím rozšíření atd. Čím lepší odměny tím vzácnější talent samozřejmě. V Kotli ze Sáby taky nemáš jistotu, že dostaneš hlavní výhru i když bedny kupuješ za peníze.
   
 10. HaxLegend

  HaxLegend Rádoby autor

  @pindrusec Souhlasím s tebou, že je někdy velmi těžké získat nějaký talent, ale čím více truhel, tím více vybavení a možnost vylepšení kapitánů na vyšší levely a čím více duplicitních talentů, tím více si můžeš dovolit riskovat a zkoušet kombinovat různé talenty...

  @Leo. @Poseidon Nevím zda je to tu už někde napsané, ale reputace u kapitána určuje, jak rychle se dokáže vylevelovat (množství zkušeností které získává) a v prohlížeči se při upgradu vybavení dají získat orby
   
 11. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Co se týče reputace nemyslím si, dostával jsem vždy stejné množství, ale zkusím se pozeptat. Vím, že se řešila reputace, ale v rámci získání odměn.Co se týče orbu je to napsané v FAQ ale upřímně šance je velmi malá a hlavně pokud hráč neví počet orbů ani to nepozná. Leda v lodním deníku.
   
 12. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

  Nevite jestli ty truhly za zlato jsou omezene hernim levlem,nekteri spoluhraci balicek nemaji v nabidce. Zatim jsme nezjistili proc.
  Diky
   
  Naposledy upraveno: 24/1/22
 13. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  at zkusí vyhledávat podle názvu přes filtr. Většina těchto nabídek je časově omezená, takže je taky možné, že už není balíček v nabídce.
   
 14. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Jen dodám levelem to určitě nebude. Koupil jsem je 2022-01-23 12:03:51 Získal jsi 25 x Kapitánská truhla . na lodi co vznikla jen za účelem testu něčeho. Má první level a je na ní v podstatě nehráno. Ale bohužel tyto podmínky nedostáváme ani informace o prodeji kolikrát. A vůbec bych se nedivil kdyby to koupili, dost často se setkávají kolegové s podpory, že hráči nevědí co dělali za úkol či level či co koupili atd.
   
 15. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

  ok,diky
   
 16. c3laskon

  c3laskon Perspektivní autor

  Nechtěl by BP občas dat třeba 1 nebo 2 truhle za perle nebo yulongi
   
 17. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  na DC můžeš na toto téma založit anketu, pokud bude mít dostatečný ohlas možná to zavedou
   
 18. Svijanskákněžna

  Svijanskákněžna Rádoby autor

  no myslím ,že to bude mít velký ohlas
   
 19. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  taky myslím, proto je dobrý to mít rovnou na DC a s ohlasy hráčů všech zemí
   
 20. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

  To zcela urcite pokad myslis teda BP :D.