Jak vypnout reklamu v klientovi?

Diskuze na fóru 'Kreativní koutek' zahájená uživatelem Leo., 3/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Po posledním updatu klienta se na hlavní stránce začaly objevovat reklamy. Osobně chápu, že je to další výdělek pro BP a nijak moc mi to nevadí (hl. stránku nepoužívám často), ale jsou určitě hráči, které reklama ruší a vadí jim. Níž najdete návod jak ji vypnout.

    Po otevření klienta se načte možnost potvrdit nebo upravit cookies. Klikněte na
    Více možností.

    Screenshot_1.png

    V novém okně co se otevře najděte
    Základní nastavení reklamy a klikněte na Vypnout.
    Potom potvrďte kliknutím na
    Souhlasím s vybranými.

    Screenshot_2.png

    Reklamy se pak vůbec nebudou v klientovi objevovat. Další možností je povolit jen některé reklamy podle vlastního výběru. To se dělá také v tomto nastavení.

    Bohužel se toto nastavení musí opakovat při každém novém otevření klienta.
     
  2. Tomisss

    Tomisss Zelenáč fóra

    Nejak tohle nechapu. Jsem tu od samyho zacatku hry,psal jsem mockrat na foru.
    Komu kruci vadi reklama ?...
    Bud tu chci neco napsat,rict svuj nazor...i mizernej a k nicemu,ale nikdy by me nenapadlo ze by to mohla ovlivnit reklama v klientovi.
    Delas si prdel?...jsi normalni a rozmazlenej fracek co tu trci a vymejsli kraviny.
    Bud mej k necemu pripominku nebo jdi do kytek
    Uz me tyhle slecny stvou...sorry
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Já rozhodně nechápu tebe. Co má co společného reklama s psaním na foru. Rozhodně nemá psaní na foru nic společného s reklamou ani dalšími příspěvky na foru. Takže se laskavě uklidní, kdyby měli všichni tak rádi reklamu nepořizují si do prohlížečí doplňky, které právě reklamu cíleně blokují. Chápu, že je to další výdělek pro BP, ale každej má možnost a jedná se pouze o návod.