Jak během pár hodin přijít o 8 ostrovů = 5 M perel :)

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem *jakor40, 17/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    nikam nic psát nebudu , to jen aby řeč nestála
     
  2. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    ale to jsi zlobivec..Ty se celičký den netěšíš jak příjdež z arbajtu a místo aby sis pohrál budeš scrínit a psát podpoře ??..hele logni na Betu,jen na 2/1 se světlem..:D:D..mám pocit že ten servr vymysleli pro bugery aby si tam testli nové vychytávky..tj masakr..jak tam napsal jeden hráč..Ze Sei je kupka hnoje a Beta jeho třešnička na dortu :p..to mě pobavilo
     
  3. Red____Cz

    Red____Cz Zelenáč fóra

    Bože DIE breči no to snad ne :D :D nejdřiv se podivej na sme kolegi a pak něco povydej :D sami ste takovy :D
     
  4. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Mirku pokud nevíš, tak si přečti VOP. Zaslat cokoliv takového na podporu nic neřeší. Dle VOP není BP povinna a ani oprávněna sdělovat cokoliv o hráči další straně (tudíš i jinému hráči, co si stěžoval) . Takže se nic nedozvím, jak to bylo vyřešeno. V podstatě napíšu stížnost, příjde mi potvrzení o přijetí stížnosti a tím to končí. Jestli to bylo nebo nebylo oprávněné a jak se to řešilo se nikdy nedovím. Veř že je to osobní zkušenost s podporou. Boteři botují vesele dál. Aneb jak se říká, vlk se nažral a kozy zůstala celá.

    pěkný den
     
  5. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    • Vulgarita
    no já bych tu něco napsal ale stejně dostanu ban vlk se nažral a koza zustala celé není moc spravne prísloví já bych napsal něco jiného neházet hrach sviním akce pro hráče jsou už stupidní akce kdyby v obchode udelali akci a v den akce napsali že vse bude drahší o 100% tak by mě zajímalo kolik lidí by slo vtu akci nakupovat takto mi to připadájí akce na sea a aby BP vydelával tak dává častěji balíčky a bokorové pohary
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -medved78-, prosím dle pravidel.
    Ahoj .WWW., podpora jedná dle pravidel nastavených provozovatelem s tím se bohužel nedá nic dělat. Nicméně někdo zabanován je protože se oznámení potvrdí u jiného bohužel ne. Tudíž aspoň nějaký smysl to má.
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj .WWW.,

    nebudu zbytečně psát, to nemá cenu, ale co myslíš ? Myslíš že ten hráč co je popsán v prvních příspěvcích tohoto vlákna by dostal ban kdyby nebyl oznámen, opravdu si myslíš, že jen tak BP zjistili a někoho zabanovali, je přeci úplně jedno, jestli ten dotyčný hráč/hráči dostanou nějakou odpověď, nebo se pletu ?

    Píšeš úplně o ničem jiném, tebe v tuto chvíli zajímá jen tvá odpověď od podpory a mě zajímá jestli byl řešen stejně jako ten ..., ale pokud tohoto dalšího nikdo nenahlásí, tak si podle mě bude jezdit na moři dál vesele, věř že VOP mám dobře přečtené a dobře vím, že ti nic napsat nemohou, ale mohou to řešit a jak je vidět z tohoto vlákna, tak i řeší.

    pěkný den
     
  8. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Ahoj Mirku,
    nezajímá mě má odpověď od podpory. Jen popisuji běžnou praxi podpory BP, která se ohání a schovává za VOP.
    Můj názor je ten, že by BP měla takovéto případy řešit zela transparentně aby bylo vidět, že se vyřešily. Hráč dostal ban, ale jen na moře. Za nějakou dobu ban zruší, jiný nick a jede se dál. Nikdo už to řešit dál nebude. Hlavně , že to sype do kasičky. Ne ban , ale smazat účet, trvale. Peníze jsou ale v této hře vždy na prvním místě.
     
  9. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    Míro Ty jsi ale Jánošík..:D:D:D..plať,podváděj,plať,podváděj a kolem dokola...podpora :D:D:D..tady je dukaz jako čuně a dělají s tím snad něco:rolleyes:
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj .WWW.,

    neodpověděl jsi na mojí otázku, napíšu ještě jednou
    Opravdu si myslíš, že na někoho přijdou jen tak a že nemá cenu psát na podporu ?

    ano - ne

    Ahoj fundarkangels.cz,

    na tvé příspěvky nemá cenu ani reagovat.

    pěkný den
     
  11. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    • Zbytečná citace
    Ahoj Mirku,

    má odpověď je ano.
    Vždyť se BP vychloubala jaký má sofistikovaný program na odhalování bugů , botů a dalších zakázaných prográmků a kolik hráčů již bylo zablokováno. Ale když čtu to co píšeš, tak vlastně píšeš, že BP s danou věcí lže a pokud takovéto hráče jíní nenahlásí,tak se na to nepřijde.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/10/16
  12. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahoj, předám dále co mi bylo posláno, ti dva pakaláši od nás co to zkusili maj ban:) ostatni na to kašlou i celá ali :) ale enemy pokračují http://prnt.sc/cyxz63
     
  13. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    to přece oni nedělají
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj .WWW., prosím dodržuj pravidla. Nicméně ano program je, ale myslím si, že je logické, že dodání nových věcí také není hned protože je potřeba vždy změny v programu otestovat aby program nebanoval neoprávněně. Vždy je co opravovat protože hráči co chtějí využívat něco vždy hledají něco nového.
     
  15. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Pokud se jedná o platící hráče, tak to opravdu smysl moc nemá (i když to podpora předá dál).
    Vždyť musíš sám vidět rozdíl mezi BP a jinými provozovateli her. Všichni dávají helloweenské akce, aby si jejich hráči něco vydělali a BP dává balíčky, aby si nahrabal sám.
     
  16. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    přesně já už pařím StarConflict 3D..bomba..ptal jsem se na TS na bugy,jestli to tam je zamořený jako Sea..prý zkus a uvidíš..:)..
     
  17. To je celý prístup BP, už to dávno nie je o hre ale o strýčkovi Sammovi ;)
     
  18. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    já dneska nalogoval..:D:D:D..na foru je Svoboda na zítřek,ale je dnes :D..sakání,bílé mapy..lagy..:rolleyes:..vrrr zase mezi hvězdičky
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj fundarkangels.cz, pokud vidím je na 28.10, ale i na 29.10 na foru.
     
  20. Ĉżęćħ

    Ĉżęćħ Zelenáč fóra

    Dobrý den,

    Můj názor na tohle je asi takový. Seafght jsem začal hrát asi před 7-8 lety. Tedy na začátku své ery. A hra ačkoliv v té době byla zalagovaná, jelikož ve hře byla akce a BP v té době neměl všechno podchycené tak hra byla v celku dobrá. Bugy nikdo nepotřeboval používat, programy na automatické hraní taktéž. Časem se změnil několikrát majitel společnosti a hra šla čím dál víc do hlubin. Ptám se ? Kde je dnes ? Ve hře zůstalo pár jedinců kteří hrají fair play. Ostatní díky majitelům a hamižnosti společnosti která udělala více ze zábavné hry placenou hru ve které mají peníze větší moc než ostatní není moc přívětivá, pro to, aby bugy a hráči s programy přestali tyto věci používat. Netvrdím, že je to chyba pouze společnosti BP, ale je to jedna z věcí která této hře nastavila takovou korunu, že už se nedá vrátit. Nemohu tvrdit, že jsem člověk který v této hře hrál vždy fair play. Taky jsem jednou obdržel svůj trest a tím jsem se ponaučil. Bohužel u jiných tohle ponaučení nepomohlo a do hloubky svědomí si nesáhnou. Vidí vidinu toho , že nemusí hrát několik hodin denně a sedět utoho aby byl mezi nejlepšími. Proč by to dělal když může spustit program potažmo script na bugy. Nejsem zastánce ani jedné strany tedy ani společnosti BP ani hráčů kteří takto jednají.
    Hru už asi půl roku nehraji. Je to z prostého důvodu. Položil jsem si otázku. Stojí mi za to plácat se u hry několik hodin denně abych se vylepšoval když po pár týdnech potažmo měsících přijdou do hry nové věci ? Přijde více hráčů s programy bugy....


    Je to jen pro zamyšlení Vás co si tu stěžujete. Rozumím Vám, ale berte v potaz, že seafight a společnost BP není jedinou herní oddychovkou kterou si můžete zahrát. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.