Jak během pár hodin přijít o 8 ostrovů = 5 M perel :)

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem *jakor40, 17/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kapitánkormorán.Brno

    kapitánkormorán.Brno Pisálek fóra

    Jsem moc rád když tohle čtu že neposílám žádné peníze.Takhle vy lákáte nové lidi do hry? Kdybych nehrál sea tak dlouho tak už tu dávno nejsem.Maník co má peníze tu může vše a oni mu jdou ještě na ruku.Ani se nedivím, tady je to samej podvod, 90%lidí na programech.Tohle je nejskorumpovanější hra co existuje a nikdy ji nic nepřekoná.Jediné co na tom nechápu je to že v dnešní době kdy je mraky lepších her v milionkrát lepší kvalitě (seafight těžkej pravěk co se týká grafiky, hratelnosti, prostě všeho) tak že se najde člověk který jim dává takové šílené peníze. Asi nemá kamarády tak si je kupuje. Ale jsem rád že si někdo dal práci a ukázal jak to tady funguje.Už se těším na další články o tom jak nekompromisně zatočíte s podvodníkama(to mě přijde vždy vtipné když lidi co dopustí takové věci pak píší o tom že chtějí sea bez podvodů):DNo nic tak jsem si ulevil a místo sea si pustím playáka 4.Japonci totiž nepodvádějí, těm to věřit můžete a hlavně něco umí, což se o těch lidech na videích říci nedá.
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  2. Borec

    Borec Perspektivní autor

    netreba porovnavat neporovnatelne seafight neni o grafike je to o strategii... je to dobra hra len skoda tej korupcii
     
  3. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    akože FM to myslíte vážne? samuelito tam dal celkom slušné dôkazy a vy to zmažete? sorry ale toto je také pokrytectvo že to nie je možné.. je jasné že keď je natotan spojený s BP osobne tak vy s tým nič nespravíte (nie že by ste chceli, to je jasné že nechcete lebo by ste prišli o tie nezmyselné odmeny ktoré dostávate dokopy za nič), ale prečo to ututlávať a nedovoliť hráčom sa podeliť o to čo sa vlastne deje v tejto hre?
    je jasné že je to proti srsti BP keď sa objavia takéto fotky, ale nemalo by dôkazy odstraňovať takým okatým spôsobom
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  4. kvako*svk*FMF

    kvako*svk*FMF Rádoby autor

    tak tim že to zmazali len potvrdili teorie o poctivosti v tejto hre .či už prevadzkovatela hry alebo samotnich adminou a moderatorou inak by to nemazali..špinavosti sa robyli a aj budu robit , vždy si to odnesu menej zainteresovani hrači..a vynnici ostanu nepotrestani velky aplaus pre cele BP
     
  5. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Vyšetřování skončilo. Zapomeňte,
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, ke smazání došlo dle pokynů na všech fórech odkud zajisté čerpal. A z mé strany byl předán problém dál.
     
  7. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    kdo vam dal pokyn to smazat? celkem trosku divne ne mazat informace ktere ukaziji jak hra funguje :)
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ondraz.cz,

    myslím, že nemá cenu s v tom dále rýpat, asi každý dokáže pochopit, že nejsme zaměstnanci BP, narozdíl od osob na fotografiích. Také se nám tato situace nelíbí, tato věc nebyla pouze na CZ/SK fóru a měl by jí řešit přímo provozovatel hry. Nic dobrého to nepřineslo a snad z toho budou vyvozeny patřičné důsledky. Pokud by šlo pouze o nás, tak by se tyto příspěvky nemazaly, na druhou stranu je dobře že to bylo zveřejněno. Případné oficiální vyjádření zde bude vyvěšeno.

    pěkný den
     
    AdmSity tohle ocenil(a).
  9. kvako*svk*FMF

    kvako*svk*FMF Rádoby autor

    no dobre to bol jeden problem,vyrešili ste ho..a otazka nastava v tom že ked otvorim mapu mora tak stale vydim tie ostrovy,ako su u majitelou cechu ktory sa podielal na podvodnom odobrani danich ostrovou..a čomu sa čudujem je že povodni majitelia ostrou tim padom boli poškodeni bugmi a prečo BP nespravilo napravu tim že permanentne nezabanovalo všetkych zučastnenich hračou a nevratilo ostrovy povodnim majitelom .ved v prepočte YX ostrovou sa rovna XY peral straty pre dane cechy a eventuelne straty pri snahe ich branit..na to sa asi neprihliada že to je podvod ?? či to je normalne bežna vec "!!!!
     
  10. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahoj, Tohle tema na moje video - ohledne toho jak jsme prisli o 8 ostrovu bugem se resi i na ostatnim forech..sleduju jak se k tomu ruzne vyjadruji ostatni staty, takovy administratori madarskeho statu radsi uzamknou tema a napisi reste si s podporou, recka strana zase at se to kompenzuje a daji to dal, to co stim udelaji tam nahore nevime a dozvime se to.. ale jelikoz chteji po vanocich zase slucovat servery tak jako tomu melo byt puvodne, tak budeme muset tech par mesicu vydrzet :)..(ge1 ge2 + ge3 ge4 ge5 +ge6) :)
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj kvako*svk*FMF,

    tak jak bylo napsáno celá věc předána výše, jak se bude celá věc řešit je pouze na provozovateli hry, taktéž případná kompenzace je na provozovateli.

    Ahoj *jakor40,

    pokud bychom toto vlákno uzavřeli, zakládali by jste jiná, nic to neřeší. Nemáme zájem se tomu vyhnout, už takto nás to staví do špatného postavení/role, není nic jednoduššího, než všechny co mají něco společného s BP naházet do jednoho pytle.

    pěkný den
     
  12. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Nikoho nikam nehazu, vim co to obnasi a neni to prijemne, vy stim nic neudelate sami muzete jen cekat, cele vlakno jsem jen zalozil aby ostatni hraci ze vsech serveru teto hry se mohli kouknout co na nasem servru momentalne se preferuje. Uz to hraji dost dlouho, takze me tu nektere veci neprekvapuji, a koncit kvuli nim nebudu a ani nepotrebuji. Tato hra je takovy malinky konicek :) Je mi jedno jestli jsem slabsi lodicka nebo silnejsi. Vylepsujici programy nepouzivam, radsi u toho sedim 10 i vice hodin a bavim se s ostatnimi hraci. Jen me mrzi ze o ostrovy jsme prisli takovym zpusobem i kdyz si myslim ze pomer hracu je vyrovnany jen na nektere strane je vic bojovniku nekde min, ale to je jedno. Uvidime co se bude dit dal samozrejme :)
     
    Canabis-cz a ™Žїђad₤o^ tohle ocenili.
  13. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Důsledky budou vyvozeny určitě proti normálním hráčům, teď budem muset platit vše :eek: Užse těším jaký blud (oficiální oznámení) sem Mirku vložíš. A tím nenapadám tebe, protože vím, že je netvoříš. Ona bude odvaha i to sem vložit.
     
  14. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    • doubleposting
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/10/16
    Kučim tohle ocenil(a).
  15. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Jak se do lesa volá, až se ucho utrhne
     
  16. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    to je hlavně pro Gariho co tu nejvíc vykřikoval
     
  17. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    :D:D:D.,.není možná Dietky jsou férový hráči..tj fotomontáž :D:D:D
     
  18. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Z tohoto se me chce brecet jsou to hraci ktery na TS neuvidis..
     
  19. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    mě je to jedno , ale hlásit to musím , posledně jsem to nenahlásil a dostal jsem vynadáno.
     
  20. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj radegast.cz,

    prosím dle pravidel, najdeš v mém podpisu.
    ID hráčů, pokud jsi to již neudělal, zašli společně s odkazem na podporu.

    pěkný den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.