Jak během pár hodin přijít o 8 ostrovů = 5 M perel :)

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem *jakor40, 17/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    :D:D:D..Zloděj křičí chyťte zloděje...když začal Lux jezdit s tou chybkou nesmrtelnosti,Diety řvali jak pominutý co že je to za šlendriján,ale jak na tu chybu přišli,najdenou byl klid a jezdil s tím kde kdo..celé je to o tom,že opět nevíte jak na to,tak žalujete jak malé děcka:rolleyes:.Jeden vedle druhého máte lodě vytuněný na bootech,nebo nemá valná většina Diet zabánovaný lodě?..opět...jestli se Vám současný stav nelíbí,prostě to nehrejte a nebo si zvykněte na podstatu současné Sei..PLAŤ A PODVÁDĚJ..bohužel
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Zrovna ty Darku nikomu neříkej, ať to nehraje. Sám tady na všechno nadáváš bezkonkurečně nejvíc, ale pořád si tu a ostatní chceš poučovat, ať si nestěžují a že můžou přestat hrát. To mě opravdu pobavilo.
    Správně si uvedl Luxe s "chybkou nesmrtelnosti". Proč ale teda dál nenapíšeš konkrétního hráče z DIE, který to používal a házíš všechny do jednoho pytle?
    A jestli ti přijde normální, že někdo střílí do ostrova 1M a nenormální, že si na to někdo stěžuje, tak si případ pro Chocholouška.
     
    lukas-reper1 tohle ocenil(a).
  3. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    Tak já celkově lidi v této hře bavím,za to bych měl od BP míti výhody,jelikož zde je už zábavy minimum..a příště tak rychle neodloguj,jsem tu pořád a s kým si mám hrát...hoď jsem příspěvek kde si stěžuji...nezaměňuj s děláním si z někoho či něčeho zadek :rolleyes:
    Konkrétního hráče..DD..mě je šumák že to dělaj,jedu si najít jinou hračku ;)
    A opravdu po mě nechtěj abych něco točil nebo fotil,chodím sem orazit,né něco,nebo někoho hlídat :confused:
     
    Naposledy upraveno: 18/10/16
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jako vždy, plná huba keců, ale dokázat nic. Pokud píšeš, že s nesmrtelností jezdil u DIE kde kdo, tak si snad na někoho vzpomeneš, ne?
    Nenapadej celej cech, buď konkrétní. Pro mně taky nejsou všichni hráči v cechu bugeři a boteři, když někoho od nich na botu potkám.
     
    lukas-reper1 tohle ocenil(a).
  5. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    ty se vzpamatuj. takže vlastně za to že používáme a využíváme chyby ve hrách můžou leadeři aliance kteří o ničem do osudového dne nevěděli? kvako zapni mozek prosim děkuji.

    Btv. Na svitkách je to 100% bezpečné takže to můžete bugovat jen aby jste nebyly prozrazeni a udáni ;) hlavně nenadávejte hráčům že jsou to bugeři. za tohle může BP když v tom mají chybu. já bych mohl krásně napsat na německou podporu že jsem pouze rychle přeskočil mapu a měnil desing na opravovací a najednou se mi přidalo HP a DMG, a že jsem nevěděl co s tim a bla bla bla :) samá kaše dokola. ale poté co jsem slyšel že maj změnit seafight klienta a sloučit do března všechny GE servery do megaserveru, nemá to cenu dál hrát <3
     
  6. kvako*svk*FMF

    kvako*svk*FMF Rádoby autor

    mono ty trumpeto ja som niekde napisal že za to možu ?? pokial nevieš čitat tak radšej nepiš..zučastnovat sa a ist prikladom je niečo uplne ine ..a jasne ked nieto pracuje priamo v BP tak vie o veciach oktorych hrači netušia a pusti to do obehu,tim bol mysleni navod..aj tak ta hra stoji už za velke lajno..len peniaze peniaze peniaze
     
    Naposledy upraveno: 20/10/16
  7. TINKA15

    TINKA15 Rádoby autor

    Čauky.Omg co to tady vubec řešíte kde je pravda a kde je kec??Prostě je tady jasný dukaz o tom,že ti a ti a ti hráči použili bug a ostatní vědomě byli jeho součástí.V pravidlech je psáno,že kdo vědomě používa či zneužíva bug tak má smulu.Tady by si měla společnost udělat okamžitě jasno a okamžitě všechny zainteresované postihnout.Pokud se tohle bude řešit či jinak oddalovat,tak to jde opravdu vše do kytek,ti co mají být potrestáni(i ti budouci) a nebudou tak se tohle vše bude v jakékoliv formě opakovat(což se už děje) a společnost bude pro srandu králiku(což už asi je).
     
  8. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Stačí sa pozrieť na hráča NATOTAN[›†‹] ktorý ovláda 67 účtov naraz, každý mesiac obsadzuje prvé miesta v lige, naraz s nimi dobíja ostrovy, naraz s nimi botuje a ovláda celý MS4 (Nemecko 3 + Nemecko 4 + Anglicko)...

    Keď mu náhodou niektorý z jeho účtov zablokujú tak mu ho na ďalší deň aj odblokujú.
    Dokonca sa traduje že má s nimi pravidelné schôdzky, kde rozoberajú jeho problémy a veci o hre.
    Má prehľad o každom dopredu plánovanom update alebo akcii.
    Parkrát do roka aj organizuje prázdniny s teamom vývojarov BP a zvyškom jeho cechu ›†‹ .
    Neviem koľko prisľúbil že dá do hry alebo bude platiť mesačne, ale tie účty mu boli umelo vytvorené SF adminmi a na každú loď dostal:
    • 70 talentov
    • Opevnenia full 7/7
    • Všetky sloty na zbrane
    • Všetky sloty na trámy
    • 10 rokov Behemotova opravovacia palica
    • 10 000 000 Horiaco-ľadovej munície
    • 10 000 000 Voodo-úderu
    • 10 000 000 Protipancierovej munície
    • 200 Taurus-máp
    • 20 000 000 perál
    • 5000 Dračích ohňov
    • 5000 Legba Amuletov
    • 5000 Tritonových láskavostí
    • 100000 Kameňov náhlenia
    • 50000 Dážd črepín
    • Max. stupeň 20, možno mu ich zmenili už aj na 22
    • Viac ako na 10 rokov dmg 5% a 7%
    • 2 000 000 pušného prachu a platných brnení
    • a iné...
    Vybavil si u nich aj zľavu 90% inak by ho 67 lodí vyšlo naozaj draho, možno aj 500 000€* , takže zaplatil "iba" okolo 50 000€* a ostatným tak znepríjemňuje hru. Takisto bol vytvorený program špeciálne pre neho, ktorý mu umožňuje koordinovaný pohyb so všetkými loďami naraz. (*Tieto čísla berte iba orientačne, bol to len príklad. Reálnu hodnotu koľko už vložil do tých lodí nie je známa)

    Takže presne ako tu niekto písal ak dávaš peniaze do hry, tak môžeš podvádzať koľko len chceš. Som zvedavý čo urobia potom ak všetci hráči na tom serveri prestanú hrať, asi následne opäť spoja servery :D

    Nech žije korupcia ! :) (Vivat corruptionem)
     
    Naposledy upraveno: 20/10/16
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☆Samuelito☆, žádám tě, abys svá tvrzení doložil důkazy na herní podporu, jinak budeš potrestán za lživé informace.
     
  10. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    To tedy jak se říká " čumím", a je mi nějak špatně, asi budu zvracet velebnosti
     
  11. kvako*svk*FMF

    kvako*svk*FMF Rádoby autor

    no tinka ..ono to je tak že asi spoločnost vedome nechava bugy v hre len preto aby sa čo najviacej hračou do toho zapojilo a nemusela to rešit banmi a hlavni viniici budu očisteni..to všetko čo k tomu dodat..ked bol problem s deli že sa strielalo jak z gulometu oprava bola do hodiny ked bol problem z deli ža strielali velmi vela tak sa to riešilo hned ..problem pri evente nadmerne zarobky perel tiež sa to riešilo do dvoch hodin..teraz sa to nerieši asi tri tižne a ani nebude tak skoro,len aby bolo čo najviac vinnich hračou..a ono sa to prepači
     
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ☆Samuelito☆ ahoj musim ti podekovat, nevim zda co jsi tady predlozil je jen tva prace ale za me obrovske diky, mel jsem tendeci se po par mesicich vratiti, ale ne. Presne to co popisujes se nedeje jen na jednom serveru, ale na vetsine, jeste jednou diky
     
    Arnie tohle ocenil(a).
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tak Poseidone, důkazy, o které sis řekl, tu máš. A myslím, že velice průkazné. Teď jsem zvědavej, co s nima budeš dělat dál ty?
     
    Arnie tohle ocenil(a).
  14. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    :D:D:D...pomooooc ukradli mě ostrovýýýýýýýý

    Arrow dá se to hrát,jen to nesmíš už brát vážně a prostě si z teho všeho dělat zadek;)
     
  15. ツ乂乂乂ΚΤΜツ

    ツ乂乂乂ΚΤΜツ Perspektivní autor

    ono to tu vačšina ludí bere moc vážne, je to len hra, a k teme: spravodlivosť neexistuje takže nemá cenu tu plakať, stači poslať video pre srandu a je taktiež k tomu ms6, ked mu dovolili vytvoriť tolko učtov tak asi tažko mu ich zrušia, pekne videa
     
  16. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Tak to by stálo na zveřejnění na fóru přímo BP, ovšem s rizikem, že dostaneš permanentní ban, protože nejsi vyvolený :D Ale taková televizní reportáž by asi byla účinější bez tohoto rizika. A pak že BP nepodporuje botery.
    A ostatním se upraví VOP, aby ho neohrozili tím, že se spojí a tím dojde ke zvýhodnění mezi účty různých uživatelů. :eek:
     
    Naposledy upraveno: 20/10/16
  17. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Tak to je hnus velebnosti.
     
  18. Borec

    Borec Perspektivní autor

    ten typek ma na lodi vyse 60 milionov protipancierovej vyse 60 milionov vodo uderu a vyse 80 milionov ladovej municie :D dokazy tu su teraz co dalej? :)
     
  19. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    nic se nestane a jde se dál, prostě neplaťte BP
     
  20. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Ten program sa volá SFcatcher
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.