Zpetná vazba Hon na mŕtvy Október (13. 10. 2016 - 18. 10. 2016) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 13/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    no já bych chtěl vidět toho kouska co to vymyšlí,dostat bonus rychlosti a nebo dmg spolu s morem :rolleyes:
     
  2. benjik6

    benjik6 Rádoby autor

    s bugerama co skákaj po mapě se bude dít kdy co ? nebo to je novinka k přání hráču ?
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj benjik6, ty jsou pravidelně kontrolování a trestáni. Tebe prosím aby dodržoval obsah daného vlákna a co do něho patří.
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☆Samuelito☆,

    nemám chuť se zde hádat, to za to opravdu nestojí, ale u mě si to přepočítej:
    dutou střelou při využití všeho dostupného 20.000, kritik 25.000 každá druhá rána, čas výstřelu cca. 2 s, jediný problém je s enemy, při tomto nastavení se těžko bráním.

    Střílet voodoo úderem za cenu 170 perel mi zrovna nepřijde rozumné, ale proti gustu ... já to raději střílím jinou municí s jiným nastavením lodi za cca. 30 perel s polovičním DMG, ale to je na každém jak si to spočítá, nemusím to snad střílet s akční municí, já rád vydělávám ;).

    pro Experta,

    dávám ti za pravdu že není jednoduché na některé věci přijít, rozluštit a po té to někomu naservírovat a ještě za to sklidit kritiku nebo něco podobného. Také jsem již pro, sdělovat především oficiální informace.

    Pokud jde o buff rychlosti a DMG, je škoda, že to není místo 5 minut 10, teoreticky by se to hraním dalo navýšit na 1 hodinu a při té max. parádní rychlosti cca. 1600 si trochu užít legrace s enemy. Byl bych rád, kdyby se tyto bonusy ukázaly i jindy.

    pěkný den
     
  5. Si sa zbláznil, za tak málo by som to nerobil, platia mi omnoho viac a každý mesiac mám mnoho výhod :eek::eek::D

    Ďakujem Mirek :) A už si na to prišiel čím to je, že dáva 5+5? :)

    Tieto buffy má tiež mrzia, je škoda že to je iba 5 min a nie napr. tých 10, veru ako hovoríš bolo by to zaujímavejšie a určite by sa dala z toho nazbierať nejaká tá hodinka - dve :rolleyes::rolleyes: bolo by to zaujímave ale na druhej strane asi vedeli prečo dali 5 min, keďže tieto buffy máš aktívne aj na bonuske, behemothe atď, tak si myslím že to je hlavne kvôli tomu ale keby to upravili a predĺžili v nejakej ďalšiej akcií bolo by to milé spestrenie hry aj samotnej akcie :))
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/10/16
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖,

    ne ne, jak já bych to mohl vědět, v oficiálním info to přeci není, stejně jako % těchto buffo, k čemu by mi to bylo ;), to přeci už dávno nikoho nezajímá. Je přeci lepší sem napsat něco mimo mísu a dostat za to ocenění.

    PS: Pro mne citaci nepoužívej, není to proti pravidlům, ale já čtu všechny příspěvky a spáruju si to, citaci jsem vymazal.

    pěkný den
     
  7. Ale no, mohol si to tam nechať nech sa zblázni :p:D

    Tak teda, že si to ty Mirek ;) Po zostrelení týchto event NPC, sá to malé zelené mojo na mori ráta ako glitzka :) Čo znamená, že na to platí dvojnásobovač + talenty (Dar mora) :oops::cool: keďže mám aj dvojnásobok glitzie aktívny a Dar mora na 5 stupni, neviem povedať či stačí mať napr. Dar mora na 1 stupni + dvojnásobok alebo to stačí niečo mediz 1-5 + dvojnásobok, alebo iba jedno z toho (toď už kto chce, nech si mení talentíky a skúša sám) :)

    Funguje to vždy pri každej akcií, kde takéto niečo sa objaví na mori po zostrelení NPC, sú to v podstate glitzky :) :) :)
     
  8. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Áno Mirek, dmg 20.000 leda tak v rozprávke :)

    Chceš mi povedať, že na každú loď používaš stratenú lásku, na vrchných mapách 21-25 tieto NPC nie sú takže bonus 30-50 diel nemôžeš využiť , leda ak by si si ich tam nabugoval a mohol využívať aj ten bonus 1600 rýchlosť + , niektorí hráči mali uz aj 3000-5000 ale to odbieham od témy.

    Možno to ide s tým dmg bonusom na delá no to mi po zostreleni cca 20-25 lodí nedalo ani raz a naviac je to iba na 5 minút takže za ten čas stihneš zostreliť iba 1 loď a keď dostaneš debuff alebo epidémiu musíš ešte použiť aj nezastaviteľnosť alebo sa nechať potopiť od hráča/veže, keďže odhlásenie nepomáha.

    (Parkrát som dostal Bonus k rýchlosti no poväčšinou Debuff/Epidémia alebo ešte 3 moja+ 3 kryštály a harpúny a 2x 1 nezastaviteľnosť, perly 0x preto ich pri tom zárobku ani nepočítam, spoluhráč ich dostal len 2x po zostrelení cca 70 lodí (=cca 10-11 hodin strielania dutou).

    A máš pravdu že rozumnejšie strieľať Októbra s obyčajnou elitnou muníciou ale na to aby si dostal perly, potrebuješ zostreliť určité % HP a keď tam naskáče 10-15 lodí čo pôjde Voodo-úderom tak ani len nedostaneš odmenu. Keby to nepíše aspoň tie mapy, kde sa objaví tak OK alebo by to skákalo v časovom intervale 10 minút ako minulý rok...

    Skôr ide o to, že nechali niektorých hráčov zarobiť bugom na skupinovej mape 32 000 000 - 48 000 000 perál v priemere 40.000.000 (po odrátaní municie menej cca 16-24M protipancierky -9.6 až 14.4 M perál no stále to je slušný zárobok 22 400 000 - 33 600 000 v priemere 28.000.000) a teraz si to musia nejakým spôsobom "vykompenzovať", tak si povedali, že odteraz nám nedajú ani 1 poriadnu akciu na perly do konca roka :D (možno aj dlhšie)

    Vlastne 1 stále je - tá na tie delá rýchlosť HP VB hráči si nahodia 3000 diel zapnú Bonusovú mapu, nechajú fachčiť bota a za deň im to zarobí aj 2M - 2.5M len za dutú. Za cca 20 dni to nie sú schopní opraviť ani sa k tomu vyjadriť ;)

    Hráči, čo majú nabugovanú aj dutú muníciu (sú takí) dokázali na tom zarobiť už aj 40 000 000 - 50 000 000 perál za ten čas - šetrí im to 10x násobok času.

    Hold hra sa stáva už iba o bugeroch, botovaní a podvodoch a na chyby v hre sa úplne zabúda a raz za čas tam spustia akciu, aby sa nepovedalo, ktorá nemá s "Akciou" nič spoločné ! Ide to dolu z kopca už odvtedy, ako si to prevzali Číňania.
     
    Naposledy upraveno: 16/10/16
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☆Samuelito☆,

    opravdu nemám chuť se zde dohadovat jestli to někomu střílí 5 000 - 10 000 nebo dokonce 20 000 - 25 000, k ničemu to není, nic nového co by mě zajímalo mě nanapíšeš, stejně jako zde hráč psal, že to střílí 20 minut, já psal ať si to u mě přepočte nic víc nic míň, pokud to střílíš také 20 minut, nic mi do toho není.

    Ano máš pravdu, hodně hráčů to střílí voodoo úderem, asi se jim to vyplácí, já osobně jim to přeju.

    pěkný den
     
  10. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    • Zbytečná citace
    jsi známí matematik,očekávalo se od tebe,že nás zahrneš tabulkami
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/10/16
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj fundarkangels.cz, prosím dle pravidel.
     
  12. MohlI by ste si dať tú robotu a zistiť aspoň konkrétne info a hlavne keď som vás na to ja osobne upozornil, že v ozname máte chyby....konkrétne som na to upozornil SCM_Rass-a, ten povedal, že to zistí ale asi to ostalo len pri tom.....

    1. 1x Revenant Reaper Design / 3x Emperor's Booty Bag / 5x Firestorm Cannons / 10 days Queens Legacy
    2. – 9. 5x Firestorm Cannons / 8 days of Queens Legacy
    10. – 25. 3x Firestorm Cannons / 6 days of Queens Legacy
    26. – 50. 1x Firestorm Cannon / 4 Days of Queens Legacy
    51. – 100. 2 days of Queens Legacy
    5 randomly distributed Taurus Bonus Maps to players from the top 100

    + ďalšie chyby v popise akcie, ale už to je nepodstatné keďže akcia končí.....to len do budúcna :)
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖, bohužel v oficiálním oznámení se nachází 2 verze žebříčků, ale nemáme zatím informaci, které odměny jsou správné.
     
  14. BŁAZON...!.[SVK]™

    BŁAZON...!.[SVK]™ Pisálek fóra

    Správne je to čo tu dal expert, dostal som aj to delo búrka + požehnanie.....
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.