Hon na kachničky (31. 3. 2016 - 4. 4. 2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 30/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Žiadna odpoveď čo s tým takže sa s tým nič robiť nebude, už je aj tak po akcií tak to môžte zamknúť :D :D
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖, informace se předávají dále na centrálu a ta rozhoduje následně co s danou situací bude dělat, to už my neovlivníme. Během akce bylo předáno více postřehů.
     
  3. Ahoj Poseidon, všetko je o komunikácii :) Keby niekto odpíše aspoň tak vieme že sa to rieši ale takto som mal odkiaľ vedieť že je to nahlásené aj ďalšie veci? :) ;)
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖, myslím si, že při tvé působnosti na fóru bys měl již vědět jak to tu funguje. Již kolikráte jsme psali, že píšeme oznámení o tom co hráči chtějí atd. Takže mi přijde kapku zbytečné to tu psát neustále dokola. Ale jestli to pro tebe tolik znamená pokusím se příště polepšit.
     
  5. Ne ne pohode Poseidone ;) Len zvyčajne niekto odpíše že nahlásené, viem že si robíš svoju prácu veď tu predsa nie si prvý rok však, že ;)
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖, já nemám opravdu problém to napsat. Jen už jsem se dříve za svojí působnost setkal s tím, že hráči jen psali, že to napíšeme a nic neuděláme protože se nic neděje.Takže ono to je opravdu těžké.
     
  7. To chapem ale nie každý to tak berie ;)

    Ja mám radšej keď sa na niečo pýtam tak čakám aj odpoveď, potom neviem či to niekto videl atď, takto aspoň vidím reakciu.....

    Samozrejme, že to nahlásiť môžeš no prevádzkovateľ to riešiť nemusí, všetko je uhol pohľadu.....preto som radšej aspoň za nejakú odpoveď :) :p
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.